02 Nisan 2015 Facebook'ta Takip EdinTwitter'da Takip Edin Uzunköprü Tanıtım Filmi

HABERLER

ÜYE ZİYARETLERİMİZ VE MEMNUNİYET ANKETİ UYGULAMAMIZ DEVAM EDİYOR
ÜYE ZİYARETLERİMİZ VE MEMNUNİYET ANKETİ UYGULAMAMIZ DEVAM EDİYOR Üyelerinin Temenni, dilek ve önerilerini kolayca iletebildiği, Bu taleplerin hızlı, etkin, objektif, adil ve gizlilikle ele alındığı, Bağlı bulunduğu yasalara uygun şekilde değerlendirildiği Gerekli iyileştirmelerin yapılarak takip edildiği Bir üye ilişkileri ve memnuniyeti sistemini kurarak hayata geçiren Uzunköprü Ticaret Borsası Şeffaf ve hesap verilebilir yönetim ilkeleri doğrultusunda, Üye memnuniyet anketlerini Üyelerini ziyaret ederek gerçekleştiriyor. Uzunköprü Ticaret Borsası Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Hülya Erman ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Levent Bozer’den oluşan Üye Memnuniyet ekibi borsamız üyelerini ziyaret etmeye devam ederek onların değerlendirme, görüş ve önerilerini almaya devam etmektedirler.
30 Mart 2015
LİSANSLI DEPOCULUK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI BORSAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
LİSANSLI DEPOCULUK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI BORSAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ İlçemiz tarım ürünleri ticaretinin gelecek vizyonunun belirlenmesi adına çok önemli olan Lisanslı depoculuk sistemi ile ilgili toplantı 27 Mart 2015 Cuma günü saat 15:00 te borsamızda üyelerimizin katılımları ile gerçekleştirildi. Toplantıda TOKAY Danışmanlık Firması Kurucuları, TMO eski Teftiş Kurulu Başkanı İlham Öztürk ve TMO eski Alım ve Muhafaza Daire Başkanı Hikmet Özkan tarafından üyelerimize lisanslı depoculuk sistemi konusunda bilgiler verilmiştir.
27 Mart 2015
ÜYE ZİYARETLERİMİZ VE MEMNUNİYET ANKETİ UYGULAMALARIMIZ
ÜYE ZİYARETLERİMİZ VE MEMNUNİYET ANKETİ UYGULAMALARIMIZ Üyelerinin Temenni, dilek ve önerilerini kolayca iletebildiği, Bu taleplerin hızlı, etkin, objektif, adil ve gizlilikle ele alındığı, Bağlı bulunduğu yasalara uygun şekilde değerlendirildiği Gerekli iyileştirmelerin yapılarak takip edildiği Bir üye ilişkileri ve memnuniyeti sistemini kurarak hayata geçiren Uzunköprü Ticaret Borsası Şeffaf ve hesap verilebilir yönetim ilkeleri doğrultusunda, Üye memnuniyet anketlerini Üyelerini ziyaret ederek gerçekleştiriyor. Uzunköprü Ticaret Borsası Genel Sekreteri Mehmet Karamolla, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Hülya Erman ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Levent Bozer’den oluşan Üye Memnuniyet ekibi 24 Mart 2015 tarihinde borsamız üyelerini ziyaret etmeye başlayarak onların değerlendirme, görüş ve önerilerini almaya başlamıştır. Ziyaretler neticesinde elde edilecek veriler ve sonuçlar rapor haline getirilerek Yönetim Kurulumuzun görüş ve önerileri ile yasalara uygun şekilde değerlendirilerek iyileştirilecektir.
24 Mart 2015
ZİRAİ İLAÇ KULLANIMI VE HAŞEREYLE MÜCADELE EĞİTİMİNDE SINIR ÖTESİ İŞBİRLİĞİ İSİMLİ AB PROJEMİZİN FİNAL TOPLANTISI “KAZANCI BOL, GÜVENİLİR VE ÇEVREYE DUYARLI TARIMSAL ÜRÜNLER ÜRETEBİLMEK İÇİN” SLOGANIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
ZİRAİ İLAÇ KULLANIMI VE HAŞEREYLE MÜCADELE EĞİTİMİNDE SINIR ÖTESİ İŞBİRLİĞİ İSİMLİ AB PROJEMİZİN FİNAL TOPLANTISI “KAZANCI BOL, GÜVENİLİR VE ÇEVREYE DUYARLI TARIMSAL ÜRÜNLER ÜRETEBİLMEK İÇİN” SLOGANIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Uzunköprü Ticaret Borsası’nın Türkiye-Bulgaristan Sınır Ötesi İşbirliği Programı 3. Çağrısı kapsamında, Bulgaristan’ın 2. büyük üniversitesi olan Burgaz Kentinden Profesör Dr. Assen Zlatarov Üniversitesi ortaklığıyla hazırladığı “Zirai İlaç Kullanımı ve Haşereyle Mücadele Eğitiminde Sınır Ötesi İşbirliği” isimli projenin Final Toplantısı 21 Mart 2015 Cumartesi günü ilçemizde gerçekleştirildi.
23 Mart 2015
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ DERGİ RÖPORTAJI
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ DERGİ RÖPORTAJI Trakya Üniversitesi Uzunköprü Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Bölüm Başkanı Yard. Doç. Dr. Volkan Dayan, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Yard. Doç. Dr. İsa Kayaalp, Finans Topluluğu Başkanı Yeliz Simitçi ve TÜ. Uzunköprü UBYO Öğrencisi Remziye Sırça 17.03.2015 tarihinde borsamızı ziyaret ederek, Uzunköprü Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu olarak hazırlamakta oldukları Uzunköprü Dergisi için İlçemiz ve Uzunköprü Ticaret Borsası hakkında Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ile röportaj yaptılar.
17 Mart 2015
 MECLİS ÜYELERİMİZ TOBB BİLGİLENDİRME SEMİNERİNE TAM KADRO OLARAK KATILDI
MECLİS ÜYELERİMİZ TOBB BİLGİLENDİRME SEMİNERİNE TAM KADRO OLARAK KATILDI Uzunköprü Ticaret Borsası Meclisi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) iştiraklerinin kurumsal yapılarını ve hizmetlerini tanımak, Türkiye ve dünya ekonomisindeki gelişmeler hakkında bilgiler almak amacı ile 13-14-15 Mart 2015 tarihlerinde TOBB Birlik merkezinde düzenlenen eğitim seminerlerine katıldılar. Seminere Uzunköprü Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ahmet Gür, Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Yönetim Kurulu üyeleri Abdullah Saka, Orhan Gür, Uğur Erk ve Gökhan Alfman, Meclis Üyeleri Adnan Öğe, Serhat Eren, Birol Kocaman, Hüseyin Aksoy, Onur Taşkan, İbrahim Yılmaz, Erhan Özdimetokalı katıldılar. Üç gün süren program boyunca TOBB Hizmet Binası, Kurumsal Yapısı ve yine TOBB ETÜ Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Kampus ve Sosyal alanlarının da tanıtım ve ziyaretleri gerçekleştirildi.
16 Mart 2015
AB PROJEMİZİN ÇALIŞMA ZİYARETİ KAPSAMINDA BULGARİSTAN’IN BURGAS ŞEHRİNDE ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİK
AB PROJEMİZİN ÇALIŞMA ZİYARETİ KAPSAMINDA BULGARİSTAN’IN BURGAS ŞEHRİNDE ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİK Türkiye-Bulgaristan Sınır Ötesi İşbirliği Programı 3. Çağrısı kapsamında, Bulgaristan’ın 2. büyük üniversitesi olan Burgaz Kentinden Profesör Dr. Assen Zlatarov Üniversitesi ortaklığıyla hazırladığımız “Zirai İlaç Kullanımı ve Haşereyle Mücadele Eğitiminde Sınır Ötesi İşbirliği” isimli projemizin planlanmış son Çalışma Ziyaretleri 4-5 Mart 2015 tarihlerinde Bulgaristan’ın Burgas şehrinde gerçekleştirildi
06 Mart 2015
UZUNKÖPRÜ MALİ MÜŞAVİRLER MUHASEBECİLER BİRLİĞİ DERNEĞİNDEN BORSAMIZA ZİYARET
UZUNKÖPRÜ MALİ MÜŞAVİRLER MUHASEBECİLER BİRLİĞİ DERNEĞİNDEN BORSAMIZA ZİYARET Uzunköprü Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği 1-7 Mart Muhasebeciler Haftası kapsamında Uzunköprü Ticaret Borsası Meclis Başkanımız Ahmet GÜR’ü ziyaret ettiler. Harika Aracı, Esat Özgenç, Fikret Bozkurt ve Mutlu Dinçer"den oluşan heyet Uzunköprü nün gelişmesi ve tanıtımı için karşılıklı fikir alışverişinde bulundular başkanımız misafirlerimizin muhasebeciler haftasını kutladı.
05 Mart 2015
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI 2014 YILI TESCİL ÖDÜL TÖRENİ VE BÖLGE ODA/BORSALARI BÖLGE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI 2014 YILI TESCİL ÖDÜL TÖRENİ VE BÖLGE ODA/BORSALARI BÖLGE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ Uzunköprü TSO ve Uzunköprü Ticaret Borsasının ev sahipliğinde Bölge Oda-Borsa Meclis Üyelerinin katıldıkları Edirne İli ve İlçeleri Bölge toplantısı ile Uzunköprü TSO 2012-2013 Vergi Rekortmenleri ile Uzunköprü Ticaret Borsası 2014 yılı tescil ödül töreni 01 Mart 2015 Pazar günü Sağlık Bakanımız Dr. Mehmet MÜEZZİNOGLU ve Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanımız M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’ nun katılımları ile Trakya Üniversitesi Uzunköprü Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
01 Mart 2015
BORSAMIZDAN RAMİS ÖZGEN’E ZİYARET
BORSAMIZDAN RAMİS ÖZGEN’E ZİYARET Borsamız Meclis Başkanı Ahmet Gür ve Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan 26.02.2015 tarihinde Üyemiz Panko Birlik Alpullu Bölgesi Başkanı Ramis Özgen ´i makamında ziyaret ederek Panko Birlik ve yatırımları hakkında bilgiler aldılar.
26 Şubat 2015
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN’DAN ZİRAAT ODASINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN’DAN ZİRAAT ODASINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan 25.02.2015 tarihinde Uzunköprü Ziraat Odasını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Yıldız Kılıç ve Yönetim Kuruluna hayırlı olsun dileklerini iletmiştir.
25 Şubat 2015
UZUNKÖPRÜ VERGİ DAİRESİ BORSAMIZI 26. VERGİ HAFTASI DOLAYISIYLA ZİYARET ETTİ
UZUNKÖPRÜ VERGİ DAİRESİ BORSAMIZI 26. VERGİ HAFTASI DOLAYISIYLA ZİYARET ETTİ 26. Vergi Haftası Kutlamaları kapsamında Uzunköprü Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Kala ve Müdür Yardımcısı Mehmet Fatih Göktürk Borsamızı ziyaret ederek Meclis Başkanımız Ahmet Gür, Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ve Yönetim Kurulu Üyemiz Orhan Gür ile görüştüler. Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan, Uzunköprü Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Kala’ya Vergi konusunda kamuoyunun dikkatini çekmek, vergi bilincini geliştirmek ve mükelleflere vergi ödeme alışkanlığı kazandırmak amacıyla her yıl kutlanan Vergi Haftası ziyaretleri dolayısı ile teşekkür etti. Uzunköprü Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Kala ve Müdür Yardımcısı Mehmet Fatih Göktürk’e borsamızın bölümleri gezdirilerek çalışma sistemleri hakkında bilgiler verildi.
24 Şubat 2015
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ÇAĞATAY YILMAZ´DAN ZİYARET
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ÇAĞATAY YILMAZ´DAN ZİYARET AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz 23.02.2015 tarihinde Borsamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ve Yönetim Kurulu Üyemiz Orhan Gür ile görüşmüştür. Ziyarette Yönetim Kurulumuzun göreve geldiği günden beri takip ettiği ve İlçemizin gelişmesi ile ilgili en öncelikli gördüğü konular olan Çakmak Barajı, Sulama Kanalları ve arazi toplulaştırmaları ile ilgili Ankara’da gerçekleştirilecek görüşmelerin yol haritası üzerinde görüşülmüştür.
23 Şubat 2015
AZİZ TRİFON ZAREZAN GÜNÜ VE BAĞ KESİMİ KUTLAMALARINA KATILDIK
AZİZ TRİFON ZAREZAN GÜNÜ VE BAĞ KESİMİ KUTLAMALARINA KATILDIK Yönetim kurulu Başkanımız Egemen Aslan Borsamızı temsilen 13-14 Şubat tarihlerinde Bulgaristan’ın Haskova şehrinde gerçekleştirilen 20. Geleneksel Aziz Trifon Zarezan Günü ve Bağ Kesimi Kutlamalarına iştirak etmiştir. Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odasının Katkıları ve Haskova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yanço Yanev’in daveti ile 13-14 Şubat 2015 tarihlerinde Bulgaristan Haskova’da gerçekleştirilen etkinliklere Bakanlar, Büyükelçiler, Ticari Ateşeler, Valiler, Milletvekilleri, Belediye Başkanları, Ticaret ve Sanayi odaları ile Ticaret Borsaları Başkanları ve Özel sektör temsilcileri katılmışlardır. Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan Haskova TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yanço Yanev, İşadamlarımızdan Burhan Doktoroğlu ve İnter EC 2000 Food Firması Sahibi Giorgi Atanasov ile ikili ilişkiler ve ticaret konularında görüşmeler gerçekleştirmiştir. 20 Geleneksel Aziz Trifon Zarezan Günü ve Bağ Kesimi etkinlikleri 13 Şubat 2015 tarihinde Haskova Valiliğinde gerçekleştirilen “Bölgesel Ekonomik Kalkınma “ konulu konferans ile başlamış, Yıllık Ödül Töreni, yöresel şarapların tanıtılması, bağların gezdirilmesi ve bağ kesimi gibi etkinliklerle devam etmiştir.
16 Şubat 2015
ŞUBAT AYI PERSONEL TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK
ŞUBAT AYI PERSONEL TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK Borsamızın 2015 yılı şubat ayı personel toplantısı Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan’ın başkanlığında, Personelimizin katılımı ile 12.02.2015 tarihinde gerçekleştirildi. Toplantıda ocak ayı personel toplantısında görüşülen konuların gerçekleşme durumları ve takibi yapıldı, Kalite Yönetim Sistemi ve Akreditasyon ile ilgili konular görüşüldü, birim sorumluları tarafından süreçlerin performans kriterleri ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı. Birim sorumluları tarafından bölümlerin daha iyi hizmet vermelerini sağlayabilecek ihtiyaçları hakkında Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan bilgilendirilmiştir.
12 Şubat 2015
PROJE YAZMA EĞİTİMİNE KATILDIK
PROJE YAZMA EĞİTİMİNE KATILDIK Uzunköprü Ticaret Borsası Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Hülya ERMAN, 9-10-11 Şubat 2015 tarihlerinde Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Meriç Belediyesi Konferans Salonu´nda gerçekleştirilen Trakya Kalkınma Ajansı 2015 yılı Proje Teklif Çağrısı Eğitimleri, 3 Günlük Proje Döngüsü Yönetimi (PCM) ve Proje Hazırlama Eğitim Programına katılmıştır. BAREM Eğitim Danışmanlık´tan Özgür Nuri DEMİR tarafından katılımcılara Proje Döngüsü, Neden Proje Döngüsü, Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı (Analiz-Hazırlık, Faaliyet Planı, Bütçe) konularında bilgiler verilmiştir.
12 Şubat 2015
ARICILAR DERNEĞİNİN BİLGİLENDİRME KAHVALTISINA KATILDIK
ARICILAR DERNEĞİNİN BİLGİLENDİRME KAHVALTISINA KATILDIK Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan Uzunköprü Arıcılar derneğinin 11.02.2015 tarihinde düzenlediği bilgilendirme kahvaltısına katılmıştır. Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen, İl genel Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkan ve temsilcilerinin katıldıkları toplantıda Uzunköprü Arıcılar Derneği Başkanı Özcan Meriç tarafından katılımcılara arıcılığın bölgemizdeki gelişimi hakkında bilgiler verilmiştir.
11 Şubat 2015
KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANINDAN BORSAMIZA ZİYARET
KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANINDAN BORSAMIZA ZİYARET Kırcasalih Belediye Başkanı Suat Karakaş ve Borsamız Üyesi Alp Türkyılmaz 11 Şubat 2015 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan´ı ziyaret ederek, ortak konuları ve ilçemizin sorunlarını istişare etmişlerdir.
11 Şubat 2015
BORSAMIZDAN YENİ VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜMÜZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
BORSAMIZDAN YENİ VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜMÜZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdullah Saka ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Alfman 10 Şubat 2015 tarihinde Uzunköprü Vergi Dairesi Müdürlüğü görevine atanan Mustafa Kala’ya nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Kala’ya Uzunköprü Ticaret Borsasının tarihçesi, faaliyetleri, çalışma sistemi ile bölge ekonomisindeki yeri hakkında ve ilçemizin ekonomik yapısı, genel durumu hakkında bilgiler verdi. Yeni Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Kala Uzunköprü Ticaret Borsasının yapmış olduğu nezaket ziyaretinden dolayı memnun olduğunu belirterek önceden olduğu gibi kurumlar arasında uyum ve iş birliği içerisinde olacaklarını belirtti. Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan Yeni Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Kala’ya yeni görevinde başarılar diledi.
10 Şubat 2015
MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİNDEN BORSAMIZA ZİYARET
MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİNDEN BORSAMIZA ZİYARET Uzunköprü Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Şerafettin Dinç, Murat Özer ve Hayrettin Çetin 03.02.2015 tarihinde Borsamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ile görüşmüşlerdir.
03 Şubat 2015
KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNDAN BORSAMIZA ZİYARET
KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNDAN BORSAMIZA ZİYARET Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Dönem Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri 03.02.2015 tarihinde Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan´ı makamında ziyaret ettiler. Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri Seval Gemici, Figen Güney, Belkıs Kapsız, İlknur Bilgin, Özge Seda, Tülay Kırmızı, Aynur Başkan, Işıl Dinar, Sevim Adalı ve Selma İhtiyar ziyarette Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan ile Uzunköprülü kadınların sosyal ve ekonomik hayattaki rolleri ve çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundular. İlçemizdeki bayanlar nasıl daha aktif hale getirilebilir, kamu ve özel kurumların destekleri nelerdir, Kadınlar ekonomiye, üretime nasıl dahil edilebilir, birlik beraberlik içinde Uzunköprü ye nasıl daha faydalı olunabilir hakkında görüşlerini bildirdiler.
03 Şubat 2015
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI YEREL BASIN İLE SOHBET TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ.
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI YEREL BASIN İLE SOHBET TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ. Uzunköprü Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ahmet Gür, Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlçemizdeki Yerel Gazetelerin Genel Yayın Sorumluları ve muhabirleri ile kahvaltıda buluşarak Borsamızın faaliyetlerini ve ilçemizin genel gündemini değerlendirdiler. UZTB Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan Açılış konuşmasında yerel basınımızın değerli temsilcilerine yaptıkları görev ve fedakarlıkları için teşekkür etti ve borsamızın gerçekleştirdiği faaliyetler, Akreditasyon sürecinden yapılan çalışmalar ve ilçemiz gündemi ile ilgili basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.
03 Şubat 2015
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI 5 YILDIZLI BORSA OLDU
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI 5 YILDIZLI BORSA OLDU Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen 10. Dönem Oda/Borsa Akreditasyonu Sertifika Töreni, 29.01.2015 Perşembe günü TOBB Birlik Merkezinde gerçekleştirildi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın katılımı ile düzenlenen 10. Dönem Oda/Borsa Akreditasyonu Sertifika Töreni, TOBB İkiz Kuleler’de gerçekleştirildi. Törene Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Uğur Erk, Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Alfman ve Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Hülya Erman katıldılar.
29 Ocak 2015
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN’DAN EDİRNE TSO’YA ZİYARET
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN’DAN EDİRNE TSO’YA ZİYARET Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan, 20.01.2015 tarihinde Edirne Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek ETSO Meclis Başkanı Mehmet Eren ve Meclis Başkan Yardımcısı Çetin Kürkçü ile görüşmüştür. Ziyarette Edirne ve Uzunköprü’müzde Ticaret ve Turizmin geliştirilebilmesi için yapılacak çalışmalar ve projeler ile ilgili fikir alışverişinde bulunulmuştur.
20 Ocak 2015
BABAESKİ TİCARET BORSASI TOPRAK TAHLİL LABORATUVARININ AÇILIŞINA KATILDIK.
BABAESKİ TİCARET BORSASI TOPRAK TAHLİL LABORATUVARININ AÇILIŞINA KATILDIK. Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Gür ve Toprak Tahlil Laboratuvarı Personeli Yük. Ziraat Mühendisi Cansev Bozer ile Ziraat Mühendisi Ümit Kuyucu Bulgaristan –Türkiye IPA Sınır ötesi Projesi Kapsamında finanse edilen ve Bulgaristan’dan proje ortaklarının da katıldıkları Babaeski Ticaret Borsası Toprak Tahlil Laboratuvarı açılış törenine katılmışlardır.
16 Ocak 2015
 2015 YILI OCAK AYI PERSONEL TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
2015 YILI OCAK AYI PERSONEL TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ Borsamızın 2015 yılı ocak ayı personel toplantısı Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan’ın başkanlığında Bölüm Sorumluları ve Personelimizin katılımı ile 14.01.2015 tarihinde gerçekleştirildi.
14 Ocak 2015
TRAKYA VE MARMARA BÖLGESİ TİCARET BORSALARI TOPRAK TAHLİL LABORATUVARLARI ORTAK AKIL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
TRAKYA VE MARMARA BÖLGESİ TİCARET BORSALARI TOPRAK TAHLİL LABORATUVARLARI ORTAK AKIL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Trakya ve Marmara bölgesinde bulunan Ticaret Borsalarının Yönetim Kurulu Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Sekreterleri ve Toprak Tahlil laboratuvarı sorumluları Laboratuvarların sorunları ve çözüm yolları konusunda ortak akıl toplantısını 19.12.2014 tarihinde borsamızda gerçekleştirdiler.
19 Aralık 2014
GENİŞLETİLMİŞ MECLİS TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
GENİŞLETİLMİŞ MECLİS TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ Uzunköprü Ticaret Borsası Genişletilmiş Meclis Toplantısı Meclis Başkanımız Ahmet Gür’ün başkanlığında 17 Aralık 2014 Çarşamba günü saat 18.00 de Borsa Hizmet binamızda gerçekleştirildi.
17 Aralık 2014
BULGAR İŞADAMLARINDAN BORSAMIZA ZİYARET
BULGAR İŞADAMLARINDAN BORSAMIZA ZİYARET Ticari faaliyetlerde bulunmak için Bulgaristan’dan ilçemize gelen LEMNA Ecoinvest Şirketi sahipleri Kostadin TOPALOV, Yozdan KOSTADINOV, Odessos Technical Management Ltd. Şirketi sahibi Valery ZAKROCHİMSKY ve Greener Bourgas Vakfı Başkanı Venelin TODOROV 15.12.2014 tarihinde Borsamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen ASLAN ile görüştüler. Ziyarette Bulgaristan’da arıtma tesisi yatırımı konusunda çalışmaları olan şirket yetkilileri, Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan aracılığı ile İlçemizin güzide kuruluşu olan ve bu tip tesisler ve fabrikalar imal edebilen AR-İŞ Makine firmasının sahibi Faruk Peközcan ile görüşme yaptılar. Görüşmede tercümanlık hizmeti Borsamız personeli tarafından verilerek yatırımcı ve işadamlarımızın anlaşmaları sağlanmıştır. İlçemiz menfaatine ve çıkarına her türlü çalışmanın içerisinde yer alan Uzunköprü Ticaret Borsası, Üyesi olsun veya olmasın ayrım yapmaksızın bütün işadamlarımıza işlerini geliştirme konusunda destek olmakta ve çalışmalarına devam etmektedir. Ziyaret sonunda Bulgaristanlı işadamlarına Borsamız gezdirilerek Bölümleri ve çalışma sistemleri tanıtılmıştır.
15 Aralık 2014
CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN´A ZİYARET
CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN´A ZİYARET Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen ASLAN, TOBB da yapılan odalar ve borsalar Yönetim Kurulu Başkanları İstişare toplantısının ardından, TOBB Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU Başkanlığında 365 oda ve Borsa başkanlarıyla birlikte Cumhurbaşkanı R. Tayyip ERDOĞAN´a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ilçemiz ve bölgemiz ekonomisi için büyük önem arz eden ÇAKMAK BARAJI, Sulama Kanalları Projesi ve ARAZİ TOPLULAŞTIRMALARI gibi konularla ilgili taleplerimizi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a iletmiştir.
12 Aralık 2014
KEMAL YÜREKDURMAZ’DAN BAŞKANIMIZA ZİYARET
KEMAL YÜREKDURMAZ’DAN BAŞKANIMIZA ZİYARET Uzunköprü Hal esnaflarından Kemal Yürekdurmaz Borsamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ile görüştü. Ziyarette Uzunköprü Toptancı halinin durumu ve yaşanan sıkıntılar görüşüldü. Sorunların çözüm yolları ile ilgili fikir alışverişi yapıldı ve bu konuda ortak bir çalışma yapılmasının gerekliliği konusunda fikir birliğine varıldı.
11 Aralık 2014
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ UZUNKÖPRÜ UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN BORSAMIZA ZİYARET
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ UZUNKÖPRÜ UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN BORSAMIZA ZİYARET 2013 Yılında İlçemiz Öğrenim hayatına katılan Trakya Üniversitesine Bağlı Uzunköprü Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümünde eğitim gören 50 kadar öğrenci Müdür Yardımcısı Yard. Doç. Dr. Volkan Dayan ile birlikte 11.12.2014 tarihinde borsamızı ziyaret ettiler.
11 Aralık 2014
EDİRNE EKONOMİ ZİRVESİ ÖNCESİ UTSO’DA UZUNKÖPRÜ TOPLANTISI YAPILDI
EDİRNE EKONOMİ ZİRVESİ ÖNCESİ UTSO’DA UZUNKÖPRÜ TOPLANTISI YAPILDI TC. Ekonomi Bakanlığı Koordinasyonunda, Trakya Bölgesi Oda ve Borsalarının İşbirliğinde, Edirne Ticaret ve Sanayi Odasında 23 Aralık 2014 tarihinde Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin katılımı ile gerçekleştirilecek olan Edirne Ekonomi Zirvesi öncesinde ilçemizin ekonomik geleceği ile ilgili ihtiyaçları, sorunları ve çözüm önerileri ile potansiyellerini belirlemek üzere 10 Aralık 2014 tarihinde Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odasında bir toplantı düzenlendi.
10 Aralık 2014
UZTB’DEN AK PARTİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
UZTB’DEN AK PARTİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Uzunköprü Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ahmet Gür, Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan ve Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Gür 10.12.2014 tarihinde, geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan AK Parti 5. Olağan ilçe kongresinde tekrardan göreve seçilen Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz ve İlçe Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AK Parti ilçe başkanı Çağatay Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan UZTB heyetine AK Parti ilçe yönetimi tarafından ziyaretleri dolayısıyla teşekkür edildi. Ziyarette Uzunköprü’nün geleceği ile ilgili yapılacak çalışmalar ve gelecek vizyonuna yönelik projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
10 Aralık 2014
AB PROJEMİZİN KAPASİTE GELİŞTİRME EĞİTİM GEZİSİ MEMNUNİYET ANKETİ SONUÇLARI
AB PROJEMİZİN KAPASİTE GELİŞTİRME EĞİTİM GEZİSİ MEMNUNİYET ANKETİ SONUÇLARI Türkiye-Bulgaristan Sınır Ötesi İşbirliği Programı 3. Çağrısı kapsamında, Bulgaristan’ın ikinci büyük üniversitesi olan Burgas Kentinden Profesör Dr. Assen Zlatarov Üniversitesi ortaklığıyla hazırladığımız “Zirai İlaç Kullanımı ve Haşereyle Mücadele Eğitiminde Sınır Ötesi İşbirliği” isimli projemizin 28-29-30 Kasım 2014 tarihlerinde Bulgaristan’ın Burgas şehrinde gerçekleştirilen Kapasite Geliştirme Eğitim Gezisine katılan üyelerimizin gezi sonunda Kalite Yönetim Sistemi gereği memnuniyet oranlarını ölçtük. Yapılan Gezi Memnuniyet Anket formları değerlendirilmesi sonucunda Borsamız üyelerinin gerçekleştirilen eğitim gezisinden %88,3 oranında memnun oldukları ölçülmüştür. Üyelerimize geziye ve anketimize katılımları için teşekkür ederiz.
08 Aralık 2014
MAKEDON ÇELTİK ÜRETİCİLERİNDEN BORSAMIZA ZİYARET
MAKEDON ÇELTİK ÜRETİCİLERİNDEN BORSAMIZA ZİYARET Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ve Makedonya Tarım, Ormancılık ve Su Ekonomisi Bakanlığı işbirliği ile 2013 yılında uygulanmaya başlayan “Makedonya’da Pirinç Kalitesi ve Üretimini Geliştirme Projesi” içerisinde yer alan Makedonya Çiftçiler Federasyonuna bağlı üreticiler İpsala Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Girgin ile beraber 05.12.2014 tarihinde borsamızı ziyaret ettiler. Ülkemizin en önemli çeltik üretim alanları ve Pirinç Sanayi tesislerinin yer aldığı Uzunköprü ve İpsala ilçelerimizde incelemeler yapmak ve Pirincin Üretim, İşleme ve Pazarlama gibi aşamaları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen heyete Borsamız Meclis Başkanı Ahmet Gür ve Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan tarafından Borsamızın Bölümleri, İşleyişi, tarihçesi, Laboratuvarlarımız ve Elektronik Satış Sistemimiz hakkında bilgiler verildi. Borsa satış salonumuza gelen ürünlerin kayıt, numune alımı ve tahlil aşamalarını yerinde inceleyen Makedonyalı heyet daha sonra Elektronik Satış Seansımıza katılarak işleyişi hakkında bilgi aldılar. Makedonya Çiftçi Federasyonu üyesi üreticiler ilçemizdeki Pirinç Tesislerini yerinde incelemek üzere borsamızdan ayrıldılar.
05 Aralık 2014
KOSGEB EDİRNE İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN BORSAMIZA ZİYARET
KOSGEB EDİRNE İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN BORSAMIZA ZİYARET Edirne Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) İl Müdürü Bedri Döngel ve Edirne KOSGEB Kobi Uzmanı Cesur Sekmez 04.12.2014 tarihinde borsamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ile görüştüler. Ziyarette Edirne İli olarak KOSGEB desteklerinde biraz geri kalındığı, KOSGEB desteklerinin daha yoğun bir şekilde kullanılması ve KOSGEB desteklerinden en iyi şekilde yararlanarak işletmelerin geliştirmelerini sağlamak amacı ile yapılabilecek faaliyetler ve bilgilendirmeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
04 Aralık 2014
ARALIK AYI PERSONEL TOPLANTIMIZ VE BİNA GÜVENLİĞİ BİLGİLENDİRME TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
ARALIK AYI PERSONEL TOPLANTIMIZ VE BİNA GÜVENLİĞİ BİLGİLENDİRME TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Borsamızın Aralık ayı personel toplantısı ve Bina Güvenliği Bilgilendirme Toplantısı Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan’ın başkanlığında Bölüm Sorumluları ve Personelimizin katılımı ile 03.12.2014 tarihinde gerçekleştirildi. Bina Güvenliği Bilgilendirme toplantısında hizmet binamızda kurulumları tamamlanarak faaliyete geçen yangın ikaz sistemi, yangın söndürme sistemi, kamera sistemi ve güvenlik alarmları hakkında firma yetkilisi Ersin Dayıoğlu tarafından personelimize bilgilendirme yapıldı ve soruları cevaplandırıldı. Daha sonra gerçekleşen Personel toplantısında birim sorumluları tarafından süreçlerin performans kriterleri ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı, Personel beklenti ve ihtiyaçları hakkında konuşuldu.
03 Aralık 2014
BORSAMIZDAN YAVUZ KARAMOLLA’YA TEBRİK ZİYARETİ
BORSAMIZDAN YAVUZ KARAMOLLA’YA TEBRİK ZİYARETİ Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan ve Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Gür Pazar günü yapılan seçimde Üyemiz SS. 272 sayılı Uzunköprü Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi başkanlığı görevine tekrar seçilen Yavuz Karamolla’yı tebrik ederek görevinde başarılar dilediler.
02 Aralık 2014
AB PROJEMİZİN KAPASİTE GELİŞTİRME TOPLANTISI BULGARİSTAN’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
AB PROJEMİZİN KAPASİTE GELİŞTİRME TOPLANTISI BULGARİSTAN’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Türkiye-Bulgaristan Sınır Ötesi İşbirliği Programı 3. Çağrısı kapsamında, Bulgaristan’ın ikinci büyük üniversitesi olan Burgaz Kentinden Profesör Dr. Assen Zlatarov Üniversitesi ortaklığıyla hazırladığımız “Zirai İlaç Kullanımı ve Haşereyle Mücadele Eğitiminde Sınır Ötesi İşbirliği” isimli projemizin Kapasite Geliştirme Toplantıları 28-29-30 Kasım 2014 tarihlerinde Bulgaristan’ın Burgas şehrinde gerçekleştirildi.
01 Aralık 2014
YUNANİSTAN EDİRNE KONSOLOSU PARASKEVİ CHARİTİDOU BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
YUNANİSTAN EDİRNE KONSOLOSU PARASKEVİ CHARİTİDOU BORSAMIZI ZİYARET ETTİ Bir dizi resmi ziyaretlerde bulunmak üzere ilçemize gelen Yunanistan Edirne Konsolosu Bayan Paraskevi Charitidou 27.11.2014 tarihinde borsamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ile görüştü. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan tarafından Yunanistan Edirne Konsolosu Bayan Paraskevi Charitidou’ya borsamızın tarihçesi, çalışma sistemi ve bölge ekonomisindeki yeri hakkında bilgiler verildi ve Eskiköy Sınır Kapısının açılabilmesi halinde iki taraf için de ne kadar faydalı olacağı konuları istişare edildi. Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan Özellikle Üyelerimiz ve İşadamlarımıza vizeler konusunda kolaylıklar sağlanmasını Yunanistan Edirne Konsolosu Bayan Paraskevi Charitidou’ya iletti. Ziyaret anısına Yunanistan Edirne Konsolosu Bayan Paraskevi Charitidou’ya Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan tarafından borsamızın porselen tabağı hediye edildi.
27 Kasım 2014
 KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARININ DESTEKLENMESİ PROGRAMI TANITIM TOPLANTISI YAPILDI
KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARININ DESTEKLENMESİ PROGRAMI TANITIM TOPLANTISI YAPILDI Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında verilen tarıma dayalı ekonomik yatırımların desteklenmesi hibe programı hakkında üreticileri bilgilendirmek amacıyla düzenlenen toplantı 26.11.2014 tarihinde Edirne Ticaret Borsası’nda gerçekleştirildi. Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Tarım İl Müdürü Orhan Sarı Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Oda ve Borsa Başkanları, Merkez ve ilçelere bağlı köy muhtarları ile üreticilerin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Ziraat Mühendisi Eyüp Farsak, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şubesi personeli Ziraat Mühendisi Ramazan Sel ve Ziraat Mühendisi Güven Güler tarafından ““Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Hibe Programı” konularında bilgiler aktarıldı.
26 Kasım 2014
ULUSLARARASI GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
ULUSLARARASI GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Global Girişimcilik Haftası kapsamında TOBB Kadın girişimciler kurulu Edirne İcra Komitesi tarafından Organize edilen Uluslararası Girişimcilik Konferansı 26.11.2014 tarihinde Edirne Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Uzunköprü Ticaret Borsası’nı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Marmara Bölge Başkanı Hatice Kal ile Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan’ın katıldığı konferans, Trakya Üniversitesi Kadın Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ebru Boyacıoğlu tarafından yapılan “Kadın Girişimciliğinin Önemi: Türkiye ve Edirne’deki Durumu” konulu sunum gerçekleştirildi. Etkinliğe, Bulgaristan ve Yunanistan´dan da kadın girişimciler de katılım sağladı.
26 Kasım 2014
TARIM KREDİ MÜDÜRÜ BÜLENT KESKİN’DEN BORSAMIZA ZİYARET
TARIM KREDİ MÜDÜRÜ BÜLENT KESKİN’DEN BORSAMIZA ZİYARET Uzunköprü Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Bülent Keskin 25 Kasım 2014 Salı günü borsamızı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ile görüştü. Ziyarette ekonomik konular ve piyasalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
25 Kasım 2014
GARANTİ BANKASINDAN BORSAMIZA ZİYARET
GARANTİ BANKASINDAN BORSAMIZA ZİYARET Garanti Bankası Uzunköprü Şube Müdürü Emrah Engül ve Kobi Bankacılığı Uzmanı Erkan Pala 25 Kasım 2014 Salı günü borsamızı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan’a Garanti Bankasının kurumsal çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler aktarmışlardır.
25 Kasım 2014
"KOBİLERDE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE GİRİŞİMCİLİK" KONFERANSIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
"KOBİLERDE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE GİRİŞİMCİLİK" KONFERANSIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ Uzunköprü Ticaret Borsası Olarak bölgemizdeki İşsizlik Sorununa Çözüm Olanağı Sunacağına İnandığımız, Ekonomik Büyüme ve Kalkınmanın Anahtarı, Yani Ülkemizin Gelişmesi ve İnsanlarımızın daha İyi Yaşam Koşullarına Sahip Olmalarını Sağlayacak Olan Girişimciliği Desteklemek ve halkımızı bilinçlendirmek konusunda başlattığımız Seminerler dizisinin birincisi Olan, TOBB Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ramazan Aktaş’ın “Kobilerde Sürdürülebilirlik Ve Girişimcilik” konulu Semineri 22.11.2014 tarihinde Uzunköprü Uygulamalı Bilimler Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda Meriç Belediye Başkanı Nihat Yörük, STK Başkanları, Meclis Üyelerimiz ve Eşleri, Üyelerimiz, Kadın Girişimciler, Genç Girişimciler ve ilgilerin katılımları ile gerçekleştirildi.
24 Kasım 2014
BORSAMIZ ÜYESİ LÜTFÜ ÖZTÜRK’TEN YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN’A ZİYARET
BORSAMIZ ÜYESİ LÜTFÜ ÖZTÜRK’TEN YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN’A ZİYARET Borsamız Üyesi Lütfü Öztürk 21.11.2014 tarihinde Borsamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ile görüştü. Ziyarette Üyemiz Lütfü Öztürk yaptığı başarılı çalışmaları için Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan’a teşekkür etti ve Uzunköprü Ticaret Borsasının TOBB Akreditasyon denetiminden başarıyla ve iyi derece ile geçmesinden dolayı tebriklerini iletti.
21 Kasım 2014
TOBB AKREDİTASYON DENETLEMEMİZ GERÇEKLEŞTİ.
TOBB AKREDİTASYON DENETLEMEMİZ GERÇEKLEŞTİ. Borsamızın da içerisinde yer aldığı TOBB 10. Dönem Akreditasyon Sürecindeki Oda ve Borsaların denetlemeleri kapsamında 20.11.2014 tarihinde Türk Loydu Baş denetçisi Mehmet Besleme ve TOBB Akreditasyon Temsilcisi Sema Kaynak tarafından denetlememiz gerçekleştirildi. Borsamızın Akreditasyon Kılavuzuna göre Temel Yeterlilik ve Temel Hizmetler açısından değerlendirildiği denetlemeye Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan, Akreditasyon Komitesi Üyeleri, Meclis Üyelerimiz Ve Birim Sorumlusu Personelimiz katıldılar. Borsamız Akreditasyon denetimini başarı ile geçerek Üyelerine “Beş Yıldızlı Hizmet” veren oda/borsalar arasına katılmıştır. İş dünyası nezdindeki saygınlığın artırılmasını, Oda ve Borsalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini amaçlayan Akreditasyon Sistemi sayesinde Uzunköprü Ticaret Borsası Hizmet kalitesini ve üye memnuniyetini daha da yükseltecektir. Üyelerimize ve ilçemize hayırlı olmasını dileriz.
21 Kasım 2014
BORSAMIZ PERSONELİ YANGIN SÖNDÜRME EĞİTİMİ ALDI
BORSAMIZ PERSONELİ YANGIN SÖNDÜRME EĞİTİMİ ALDI Uzunköprü Ticaret Borsası Personeli ve Bölüm Sorumluları 19.11.2014 tarihinde Uzunköprü Belediyesi İlçe İtfaiye Müdürlüğü Yetkilileri Cengiz Altıparmak ve Fuat Duran tarafından verilen Yangın çeşitleri ve yangınlara müdahale konularında teorik ve uygulamalı eğitim almışlardır.
19 Kasım 2014
TRAKYA ODA VE BORSALARI MÜŞTEREK İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI
TRAKYA ODA VE BORSALARI MÜŞTEREK İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Edirne Ticaret Borsasının ev sahipliğinde Trakya Oda ve Borsaları Müşterek İstişare Toplantısı 18 Kasım 2014 Salı günü Edirne TSO’da gerçekleştirildi. Toplantıya Trakya Bölgesindeki Ticaret Odaları ve Ticaret Borsaları Başkanları ile Meclis Üyeleri katıldılar. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıda başkanların sunumları ile bölgesel ve ekonomik sorunlar ve çözüm önerileri belirlenmiş ve TOBB Yönetim Kuruluna sunulmak üzere rapor hazırlanmıştır.
19 Kasım 2014
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASINDAN BİR SOSYAL PROJE DAHA
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASINDAN BİR SOSYAL PROJE DAHA İlçemizde düzenlenen Sosyal Sorumluluk projelerinde her zaman adı geçen ve öncü kuruluş olan, Sağlık, eğitim ve çevre konularında gerçekleştirdiği projeler veya bunlara verdiği destekler ile İlçemizde ki sorunların çözümü konusunda desteklerini her zaman sürdüren Uzunköprü Ticaret Borsası, Sosyal Sorumluluğu gereği Uzunköprü İlçe Jandarma Komutanlığınca tespit edilen, trafikte yaşanan sıkıntılar ve eksikliklerle ilgili projenin afişlerinin basımı ile ilgili tam destekte bulunmuştur.
18 Kasım 2014
T.Ü. REKTÖR YARDIMCISI PROF.DR. HÜSEYİN SARIOĞLU’NA ZİYARET
T.Ü. REKTÖR YARDIMCISI PROF.DR. HÜSEYİN SARIOĞLU’NA ZİYARET Borsamız Meclis Başkanı Ahmet Gür, Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan ve Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Gür 17.11.2014 tarihinde Trakya Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Uzunköprü Uygulamalı Bilimler MYO Müdürü Prof. Dr. Hüseyin Sarıoğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Uzunköprü MYO’nun son durumu ve gelişmeler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu ve açılacak olan yeni bölümler hakkında bilgi alındı.
17 Kasım 2014
BORSAMIZDAN YUNANİSTAN EDİRNE KONSOLOSU PARASKEVİ CHARİTİDOU’YA ZİYARET.
BORSAMIZDAN YUNANİSTAN EDİRNE KONSOLOSU PARASKEVİ CHARİTİDOU’YA ZİYARET. Borsamız Meclis Başkanı Ahmet Gür, Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan ve Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Gür 17.11.2014 tarihinde Edirne’de göreve yeni başlayan Yunanistan Edirne Konsolosu Paraskevi Charitidou´yu makamında ziyaret ettiler. Ziyarette İkili ilişkilerin geliştirilmesi ve Ticaret Borsamızın daha net tanıtımı hususunda fikir alışverişinde bulunuldu Üyelerimizin vize konularındaki sıkıntıları kendilerine iletildi.
17 Kasım 2014
HAYRABOLU BELEDİYE BAŞKANI FEHMİ ALTAYOĞLU’NDAN BORSAMIZA ZİYARET
HAYRABOLU BELEDİYE BAŞKANI FEHMİ ALTAYOĞLU’NDAN BORSAMIZA ZİYARET Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu 17.11.2014 tarihinde borsamızı ziyaret ederek Meclis Başkanımız Ahmet Gür ve Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ile görüşmüştür. Başkan Altayoğlu, Belediyenin çalışmaları ve yapacakları projeler hakkında Meclis Başkanımız Ahmet Gür ve Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan’a bilgiler vermiş, Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan’da borsamızın faaliyetleri ve gelecek vizyonu ile ilgili konularda başkan Altayoğlu’nu bilgilendirmiştir.
17 Kasım 2014
MERİÇ BELEDİYE BAŞKANI NİHAT YÖRÜK´E ZİYARET
MERİÇ BELEDİYE BAŞKANI NİHAT YÖRÜK´E ZİYARET Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan 13.11.2014 tarihinde Meriç Belediye Başkanı Nihat Yörük’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Meriç Belediye Başkanımız Nihat Yörük , Encümen Üyesi Hasan Somer ile beraber ,yapılan TEPAV çalışması ile ilgili Meriç ilçemiz içinde yapılabilecek etkinlikler ve eğitim uygulamaları konusunda ortak hareket edilmesi kararlaştırıldı.
13 Kasım 2014
HAYVAN IRKLARI ISLAHI 2. TOPLANTISI EDİRNE TİCARET BORSASINDA YAPILDI.
HAYVAN IRKLARI ISLAHI 2. TOPLANTISI EDİRNE TİCARET BORSASINDA YAPILDI. İlk toplantısı Nisan Ayı içerisinde Borsamızda gerçekleştirilen ve kısa vadede Edirne ve Trakya Bölgesi, uzun vadede ise Türkiye geneline yaygınlaştırılması öngörülen, büyükbaş hayvan ırkının ıslahı ile ilgili çalışmanın ikinci toplantısı 10.11.2014 tarihinde Edirne Ticaret Borsası’nda gerçekleştirildi. Edirne Ticaret Borsası (ETB) Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ile Meclis Başkanı Fedai Canım’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya; Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölüm Başkanı Prof. Dr. Muhittin Özder, Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu, Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Yörük, Keşan Ticaret Borsası Meclis Başkanı Necmi Kaymaz, Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ömer Şükrü Coşar, Edirne Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Aytin, Edirne Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü Atilla Bayazıt, Trakya Bölge Veteriner Hekimler Odası Başkanı Dr. Erdal İlgü, Trakya Bölge Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Üyesi Taner Çerkez ile Taysan Tarım Ltd. Şti. Danışmanı Prof. Dr. Cemal Sarıcan katıldı. Sektörle ilgili bütün temsilcilerin iştirakiyle gerçekleştirilen toplantı kapsamında; kırmızı et açığının kapatılması ile et ve süt veriminin birlikte arttırılabilmesi amacıyla alınabilecek tedbirler ve melezleme uygulamaları, yerli gen kaynaklarının kullanımının artırılması, aile işletmelerinin büyütülmesi, hayvancılık destekleri, mera alanlarının kullanımı ve korunması, bölgenin arilik statüsü, sektördeki kaba yem açığı ile kaba yem üretiminde organik madde ve iz elementlerin eksikliğinin giderilmesi gibi önemli konu başlıkları değerlendirildi. Ayrıntılı raporun hazırlanmasını müteakip Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın ilgili birimlerine gönderilmesi planlanıyor.
12 Kasım 2014
BORSAMIZIN KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
BORSAMIZIN KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ Borsamızın Kasım ayı Meclis Toplantısı Meclis Başkanımız Ahmet Gür’ün başkanlığında Meclis Üyelerimizin katılımı ile 12.11.2014 tarihinde gerçekleştirildi Akreditasyon İzleme Komitesi üyeleri tarafından meclisi üyelerine oryantasyon eğitimi verildi. Eğitim materyalleri olarak YEK (Yönetici El Kitabı), Akreditasyon Kılavuzu, UZTB Stratejik Planı(2014-17) dağıtıldı ve Kalite Yönetim Sistemi bilgilendirmesi yapıldı. Yönetici El Kitabımız, seçimle birlikte görev alan yöneticiler için hazırlanmış olup oryantasyon sürecinde kendilerine imza karşılığı verilmiştir. Katılımcılar, “Eğitim Katılım Formu” ile kayıt altına alınmıştır.
12 Kasım 2014
BORSAMIZIN KASIM AYI PERSONEL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
BORSAMIZIN KASIM AYI PERSONEL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ Borsamızın Kasım ayı personel toplantısı Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan’ın başkanlığında Bölüm Sorumluları ve Personelimizin katılımı ile 12.11.2014 tarihinde gerçekleştirildi. Toplantıda Kalite Yönetim Sistemi ve Akreditasyon çalışmaları ile ilgili konular görüşüldü, birim sorumluları tarafından süreçlerin performans kriterleri ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı, Personel beklenti ve ihtiyaçları hakkında konuşuldu ve 20 Kasım 2014 tarihinde gerçekleşecek olan Akreditasyon denetimi ile ilgili görüş ve öneriler değerlendirildi.
12 Kasım 2014
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASINDAN KIRCASALİH BELEDİYESİNE ZİYARET
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASINDAN KIRCASALİH BELEDİYESİNE ZİYARET Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan 11.11.2014 tarihinde Kırcasalih Belediye Başkanı Suat Karakaş’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Kırcasalih Belediyesinin 3 yıldır başarı ile organize ettiği Uluslar arası Bağcılık Festivalinin nasıl geliştirilerek, daha etkin bir hale getirilebileceği görüşüldü. UZTB Yönetim Kurulu Egemen Aslan “başladığı günden beri sosyal sorumluluk ve tanıtım projeleri kapsamında destek verdiğimiz Kırcasalih Uluslararası Bağcılık Festivali Değişik ulusların temsil edilebildiği kültürel bir ortam oluşturmakta ve Festival süresince katılımcılar arasında kültürel alışveriş ve bilgi transferini sağlayacak platformlar oluşturarak Kırca-salih´in ve ilçemizin sosyal ve kültürel ortamına canlılık katmaktadır. dedi
11 Kasım 2014
HAYRABOLU TB’DEN BORSAMIZA KIYASLAMA ZİYARETİ
HAYRABOLU TB’DEN BORSAMIZA KIYASLAMA ZİYARETİ Akreditasyon gereği yapılması zorunlu olan Borsalar arası kıyaslama çalışmaları kapsamında Hayrabolu Ticaret Borsası Genel Sekreteri Saim Demirbaş ve Muhasebe Memuru Sabri Kurtdoğmuş 10.11.2014 tarihinde borsamızı ziyaret etmiştirler. Ziyarette UZTB Akreditasyon Komitesi Üyeleri Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Gür, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Hülya Erman, Dış İlişkiler Sorumlusu Levent Sekban ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Levent Bozer ile görüşerek borsalar arası kıyaslama tablolarını doldurmuşlardır.
10 Kasım 2014
UZTB AKREDİTASYON İZLEME KOMİTESİ TOPLANDI
UZTB AKREDİTASYON İZLEME KOMİTESİ TOPLANDI Akreditasyon Denetimi öncesi Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Hülya Erman, Dış İlişkiler sorumlusu Levent Sekban ve Basın Yayın Sorumlusu Levent Bozer’in yer aldığı Akreditasyon İzleme Komitesi 08.11.2014 Cumartesi günü mevcut durum ve yapılabilecek çalışmalar ile ilgili durum değerlendirmesi yapmak üzere toplantı gerçekleştirmiştir.
08 Kasım 2014
UZUNKÖPRÜ TOPLANTISI UTSO´DA YAPILDI
UZUNKÖPRÜ TOPLANTISI UTSO´DA YAPILDI UTSO seminer salonunda 07.11.2014 tarihinde Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen, UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar, Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan ve Uzunköprü’deki Sivil Toplum Kuruluşları ve Oda Başkanlarını bir araya geldiler Toplantıda Uzunköprü ile ilgili neler yapılabilir, hangi sorunlar yaşıyoruz, bunlara nasıl çözüm bulabiliriz gibi konularda oda başkanları ile fikir alışverişinde bulunulmuştur.
07 Kasım 2014
BORSAMIZ YÖNETİM KURULU STRATEJİK PLAN GÖZDEN GEÇİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
BORSAMIZ YÖNETİM KURULU STRATEJİK PLAN GÖZDEN GEÇİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Borsamız haftalık olağan Yönetim Kurulu Toplantısı 05.11.2014 Çarşamba günü saat 17.30’da Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda Borsalar arası kıyaslama formları incelendi ve değerlendirmeleri yapıldı, Stratejik plan hedefleri ve yıllık iş planı (kontrol kriterleri ve hedefler tablosu) gözden geçirildi, Süreçlerin hedef takibi yapıldı ve Borsamızın 2014-2017 yılları gelecek vizyonunu belirleyen Stratejik planımız ile ilgili yönetim kuruluna sunum yapıldı. Toplantı dilek ve temennilerin görüşülmesi ile sona erdi.
05 Kasım 2014
UZUNKÖPRÜ DURUM DEĞERLENDİRİLME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
UZUNKÖPRÜ DURUM DEĞERLENDİRİLME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız Başkanlığında 05 Kasım 2014 Çarşamba günü Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen, Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Uzunköprü TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar, AK Parti İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orman, CHP Temsilcisi Asım Kara, Kent Konseyi Başkanı Dr. Mehmet Akbal ve Belediye Başkan Yardımcısı Engin Bulut katılmışlardır. Toplantıda İlçemize doğal gaz getirilmesi ve Uzunköprü’ye Hizmet Vakfının tekrar aktif hale getirilmesi konuları ana gündem maddeleri olarak görüşülmüştür.
05 Kasım 2014
UMYO ve TARIM İLÇE YETKİLİLERİNDEN BORSAMIZA ZİYARET
UMYO ve TARIM İLÇE YETKİLİLERİNDEN BORSAMIZA ZİYARET Uzunköprü Uygulamalı Bilimler MYO İşletme Bilgi Yönetimi Öğretim Üyesi Yard. Doç Dr. Nilüfer Serinikli ve Uzunköprü Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ziraat Yüksek Mühendisi Gürkan Öztürk 03.11.2014 Pazartesi günü borsamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ile görüşmüşlerdir. Ziyarette Uzunköprü Ticaret Borsası, Trakya Üniversitesi ve Tarım İlçe Müdürlüğü ile birlikte ilçemiz için yapılabilecek faaliyetler ve çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
03 Kasım 2014
BORSALAR ARASI KIYASLAMA ZİYARETLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK
BORSALAR ARASI KIYASLAMA ZİYARETLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK Akreditasyon Kapsamı gereği yapılması zorunlu olan Borsalar arası kıyaslama çalışmalarımızı 30.10.2014 tarihinde gerçekleştirdik. UZTB Akreditasyon Komitesi Üyeleri Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Hülya Erman ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Levent Bozer’den oluşan heyetimiz öncelikle Edirne Ticaret Borsasını ziyaret ederek Akreditasyon Sorumluları Okan Şenyurt ve Alev Öner ile görüşmüşler, daha sonra da Kırklareli Ticaret Borsasını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Alayayla ve Genel Sekreter Derya Uraslı ile görüşerek kıyaslama tablolarını doldurmuşlardır.
31 Ekim 2014
UZUNKÖPRÜ SPOR DAYANIŞMA YEMEĞİNİ
UZUNKÖPRÜ SPOR DAYANIŞMA YEMEĞİNİ UZUNKÖPRÜ SPOR DAYANIŞMA YEMEĞİNE KATILARAK KULÜBÜMÜZE DESTEĞİMİZİ VE HER ZAMAN ONLARIN YANINDA OLDUĞUMUZU GÖSTERDİK
31 Ekim 2014
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI KALİTESİNİ BELGELEDİ
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI KALİTESİNİ BELGELEDİ Beş yıldızlı Borsa olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek üyelerine beş yıldızlı hizmet sunmayı hedefleyen Borsamız ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini yeniledi. Türkiye’de ve Uluslar arası alanda en bilinilir ve güvenilir Kalite Yönetim Sistemi belgelendirme Kuruluşu olan ve TOBB’un Akreditasyon çalışmalarını da yürüten Türk Loydu tarafından yapılan denetlemeler neticesinde Uzunköprü Ticaret Borsası’nın ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’nin gerektirdiği şartlara sahip olduğuna karar verilerek Kalite Sertifikamız tarafımıza gönderilmiştir.
28 Ekim 2014
EDİRNE  TARIM  İL MÜDÜRLÜĞÜ YETKİLİLERİNDEN BORSAMIZA ZİYARET
EDİRNE TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ YETKİLİLERİNDEN BORSAMIZA ZİYARET Edirne Tarım il Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı şubesinden Ziraat Teknikeri Nadi Aygen ile Ziraat Mühendisleri Hale Yüksel Çoban ve Kadir Çelik 27.10.2014 Pazartesi günü borsamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ile görüşmüşlerdir. Ziyarette ilçemiz için üretimi uygun ve çiftçilere kazanç sağlayıcı bitkisel üretim desenleri, bitkisel ürünlerde üretimi, verimliliği ve çeşitliliği artıcı neler yapılabilir gibi konularda fikir alışverişinde bulunuldu.
27 Ekim 2014
ANTALYA 5. YÖRESEL ÜRÜNLER FUARINI ZİYARET ETTİK
ANTALYA 5. YÖRESEL ÜRÜNLER FUARINI ZİYARET ETTİK Uzunköprü Ticaret Borsası Meclis Üyeleri bu yıl beşincisi organize edilen yöresel ürünler fuarını ziyaret ettiler. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) desteği ile Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından bu yıl 5´incisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX), Türkiye’nin alanında ilk ve tek fuarı olma özelliği taşımaktadır. Yöresel ürünlerin varlığının korunarak geliştirilmesi ve ekonomiye kazandırılması açısından çok önem taşıyan YÖREX yöresel ürünlerin tanıtımı, ekonomiye kazandırılması ve markalaşmaları açısından çok önemlidir. Fuar ziyareti kapsamında Antalya’da bulunan heyetimiz 24.10 2014 tarihinde Antalya ticaret Borsası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan ve Yönetim Kurulu Üyesi Halil Bülbül ile görüştüler.
27 Ekim 2014
ALAY KOMUTANINA ZİYARET
ALAY KOMUTANINA ZİYARET UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI EGEMEN ASLAN 23 EKİM 2014 PERŞEMBE GÜNÜ İLÇE ALAY KOMUTANI TOPÇU KURMAY ALBAY ÖZKAN ÇAKIR’A NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU. SAMİMİ BİR HAVADA GEÇEN ZİYARETTE İLÇEMİZİN GENEL GÜNDEMİNİ MEŞGUL EDEN KONULAR VE UZUNKÖPRÜ İÇİN GELİŞTİRİLEBİLECEK PROJELER HAKKINDA FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU.
23 Ekim 2014
UZTB YÖNETİMİ PERSONELİNİ ÖDÜLLENDİRDİ
UZTB YÖNETİMİ PERSONELİNİ ÖDÜLLENDİRDİ Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu tarafından yapılan 2014 yılı personel performans değerlendirmeleri neticesinde, tüm personelin kurum hizmetlerinin yerine getirilmesinde göstermekte oldukları üstün performans ve özverili çalışmalardan dolayı ödüllendirilmesi kararı alınmıştır. 22.10.2014 Çarşamba günü yapılan tören ile Borsamız personeline Teşekkür Belgeleri Meclis Başkanımız Ahmet Gür, Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ve Yönetim Kurulu Üyemiz Orhan Gür tarafından takdim edilmiştir. Ayrıca sıralamaya giren personellere de çeşitli hediyeler ile ödüllendirilmiştir.
23 Ekim 2014
TARIM İLÇE MÜDÜRÜ HALİL KARAHAN’DAN BORSAMIZA VEDA ZİYARETİ
TARIM İLÇE MÜDÜRÜ HALİL KARAHAN’DAN BORSAMIZA VEDA ZİYARETİ İlçemizdeki başarılı ve uyumlu çalışmaları ile hatırlayacağımız Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Halil Karahan 22.10. 2014 Çarşamba günü Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan’a veda ziyaretinde bulundu. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Halil Karahan’a yıllardır ilçemize vermiş olduğu hizmetler için teşekkür etti ve kendisine hizmetleri anısına borsamızın plaketini takdim ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.
22 Ekim 2014
UZUNKÖPRÜ MYO MÜDÜRÜ PROF. DR. EROL ÇAKIR’I ZİYARET ETTİK
UZUNKÖPRÜ MYO MÜDÜRÜ PROF. DR. EROL ÇAKIR’I ZİYARET ETTİK Borsamızın önümüzdeki 2014 – 2018 yıllarını içeren döneme ilişkin kurumsal politikalarına açıklık kazandırmak üzere hazırlanmakta olan Stratejik Planı ile ilgili olarak dış paydaşlarımız olan kurumlar ve kişileri ziyaret ederek Dış Paydaş anketlerimizin uygulamasını gerçekleştirmeye devam ediyoruz. 22.10.2014 Çarşamba günü Uzunköprü Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Erol Çakır’ı Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Hülya Erman, Dış İlişkiler Sorumlusu ve Basın Yayın, Halkla İlişkiler Sorumlusu Levent Bozer ile ziyaret ederek Prof. Dr. Erol Çakır’ın fikirlerini aldık ve anket çalışmamızı gerçekleştirdik.
22 Ekim 2014
UZTB SATIŞ SALONUNDA İLK ÇELTİK SATIŞI GERÇEKLEŞTİ.
UZTB SATIŞ SALONUNDA İLK ÇELTİK SATIŞI GERÇEKLEŞTİ. Uzunköprü Ticaret Borsası Satış Salonunda İlk çeltik satışı 21.10.2014 Salı günü gerçekleştirildi. Hasırcı Arnavut köyünden Yunus Şahin isimli müstahsilin getirdiği 3 ton Osmancık cinsi Çeltik Borsamız üyesi Emin Tarım San. Ve Tic. Aş. Ortağı ve Borsamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdullah SAKA tarafından 1,750\Kg fiyat üzerinden satın alındı. İlk çeltik mahsülünü satış için borsamıza getiren Yunus Şahin’e Borsamız adına 1 adet çeyrek altın hediye edildi.
21 Ekim 2014
AKREDİTASYON DENETİMİ ÖNCESİ BİLGİLENDİRME EĞİTİMİNE KATILDIK
AKREDİTASYON DENETİMİ ÖNCESİ BİLGİLENDİRME EĞİTİMİNE KATILDIK TOBB Eğitim ve Kalite Müdürü Sait Güler, TOBB Akreditasyon Kurulu Sekreteri Volkan Tufan ve TOBB Kalite Sorumlusu Özge Karatepe tarafından 16-17 Ekim ‘014 tarihlerinde verilen denetim öncesi bilgilendirme eğitimine Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Meclis ve Akreditasyon komitesi üyesi Gökhan Alfman ile Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Hülya Erman katıldılar.
17 Ekim 2014
UZUNKÖPRÜ DÜNYANIN MERKEZİDİR
UZUNKÖPRÜ DÜNYANIN MERKEZİDİR Strateji ve Yol Haritası Raporu Tanıtım Toplantısı Uzunköprü Ticaret Borsası ve Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası’nın destekleriyle, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) tarafından hazırlanan Strateji ve Yol Haritası Çalışması Tamamlandı. 15.10.2014
15 Ekim 2014
SİYASİLER VE STK´LARDAN ÇAKMAK BARAJINA ÇIKARMA
SİYASİLER VE STK´LARDAN ÇAKMAK BARAJINA ÇIKARMA Konunun ciddiyetini ve aciliyetini bilen Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Uzunköprü TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar, Uzunköprü Ziraat Odası Başkanı Yavuz Karamolla, AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz ve Belediye Meclis Üyesi Sabri Şimşek ve Milletvekilliği döneminde projenin gerçekleşmesi için çok emek harcayan Edirne Eski Milletvekili ve şimdiki TEPAV Enstitü Direktörü Prof. Dr. Necdet Budak Çakmak Barajı inşaat sahasını ziyaret ederek çalışmalar hakkında firma ve DSİ yetkililerinden bilgiler aldılar.
13 Ekim 2014
VERGİ DAİRESİ MÜDÜR V. FATİH MEHMET GÖKTÜRK´ÜN BORSAMIZI ZİYARETİ
VERGİ DAİRESİ MÜDÜR V. FATİH MEHMET GÖKTÜRK´ÜN BORSAMIZI ZİYARETİ VERGİ DAİRESİ MÜDÜR V. FATİH MEHMET GÖKTÜRK´ÜN BORSAMIZI ZİYARETİ 13.10.2014
13 Ekim 2014
 PROF. DR. STEFAN FRÖHLİCH VE PROF. DR. HÜSEYİN BAĞCI’DAN BORSAMIZDA KONFERANS
PROF. DR. STEFAN FRÖHLİCH VE PROF. DR. HÜSEYİN BAĞCI’DAN BORSAMIZDA KONFERANS Uzunköprü Ticaret Borsası (UZTB) 10 Ekim 2014 Cuma günü ilçemizin yetiştirdiği önemli değerlerden olan Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Bağcı ve Konrad Adenauer Vakfı’nın davetlisi olarak ülkemize gelen Erlangen-Nürnberg Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden Prof. Dr. Stefan Fröhlich’i konuk etti.
10 Ekim 2014
UZUNKÖPRÜ STRATEJİK PLAN SUNUM TOPLANTISI ANKARA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
UZUNKÖPRÜ STRATEJİK PLAN SUNUM TOPLANTISI ANKARA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen ve Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Kalkandelen 09 Ekim 2014 perşembe günü Ankara’da Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) da ilçemizin gelecek vizyonunun belirlenmesi ve gelişme planlarının belirlenmesi için hazırlatılan stratejik planı, gelişme eksenleri ve yol haritası ile ilgili raporun nihai sunum toplantısına katılmışlardır.
09 Ekim 2014
DEİK OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU YAPILDI
DEİK OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU YAPILDI DEİK OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU 02.10.2014 PERŞEMBE GÜNÜ İSTANBUL TOBB HİZMET BİNASINDA YAPILDI
03 Ekim 2014
BODUR ARMUT HASAT ŞENLİĞİNE  KATILDIK
BODUR ARMUT HASAT ŞENLİĞİNE KATILDIK İlçemiz Altınyazı köyünde Naci ÇALIK’a ait tam bodur armut bahçesinde Uzunköprü Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğünce hasat günü düzenlendi. Hasata Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan, İlçe Kaymakamı Kemal YILDIZ, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan SARI, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Halil H. KARAHAN, İl Müdürlüğü Şube Müdürü, İlçe Ziraat Odası Başkanı Yavuz Karamolla, Muhtarlar derneği başkanı Hayati Balkan ile Altınyazı ve çevre köylerden, kalabalık bir çiftçi topluluğu katıldı.
01 Ekim 2014
ISO 9001:2008 KYS 2. AŞAMA DENETLEMEMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
ISO 9001:2008 KYS 2. AŞAMA DENETLEMEMİZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ BORSAMIZIN ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ 2. AŞAMA DENETİMİ TÜRK LOYDU BAŞ DENETÇİSİ ŞEHNAZ NALBANT TARAFINDAN 30 EYLÜL 2014 SALI GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
30 Eylül 2014
ERCAN ÇOBANOĞLU´NDAN BORSAMIZA ZİYARET
ERCAN ÇOBANOĞLU´NDAN BORSAMIZA ZİYARET ERCAN ÇOBANOĞLU YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN’I 30 EYLÜL 2014 SALI GÜNÜ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
30 Eylül 2014
BELEDİYE BAŞKANI AV. ENİS İŞBİLEN´İN BORSAMIZI ZİYARETİ
BELEDİYE BAŞKANI AV. ENİS İŞBİLEN´İN BORSAMIZI ZİYARETİ UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI AV. ENİS İŞBİLEN VE BAŞKAN YARDIMCISI ENGİN BULUT 29.09.2014 PAZARTESİ GÜNÜ YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN´I ZİYARET EDEREK, ORTAK KONULARI VE İLÇEMİZİN SORUNLARINI İSTİŞARE ETMİŞLERDİR.
29 Eylül 2014
ELEKTRONİK SATIŞ SİSTEMİMİZ FAALİYETE GEÇTİ
ELEKTRONİK SATIŞ SİSTEMİMİZ FAALİYETE GEÇTİ 29.09.2014 PAZARTESİ GÜNÜ İTİBARİ İLE ELEKTRONİK SATIŞ SİSTEMİMİZ FAALİYETE GEÇMİŞTİR. İLÇEMİZE VE BÖLGEMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLERİZ.
29 Eylül 2014
ZİRAİ İLAÇ KULLANIMI VE HAŞEREYLE MÜCADELE EĞİTİMİNDE SINIR ÖTESİ İŞBİRLİĞİ İSİMLİ PROJEMİZİN 2. EĞİTİM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
ZİRAİ İLAÇ KULLANIMI VE HAŞEREYLE MÜCADELE EĞİTİMİNDE SINIR ÖTESİ İŞBİRLİĞİ İSİMLİ PROJEMİZİN 2. EĞİTİM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ Türkiye-Bulgaristan Sınır Ötesi İşbirliği Programı 3. Çağrısı kapsamında, Bulgaristan’ın ikinci büyük üniversitesi olan Burgaz Kentinden Profesör Dr. Assen Zlatarov Üniversitesi ortaklığıyla hazırladığımız “Zirai İlaç Kullanımı ve Haşereyle Mücadele Eğitiminde Sınır Ötesi İşbirliği” isimli projemizin Zirai İlaç kullanımı ve Haşereyle mücadele 2. Gün eğitim toplantısı 25 Eylül 2014 Perşembe günü Borsamızda gerçekleştirildi. Ziraat Mühendisi Nevelin Nedelchev tarafından eğitim verilen toplantıya Meclis Başkanımız Ahmet Gür, Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Abdullah Saka, Yönetim Kurulu Üyemiz Orhan Gür, Meclis Üyemiz Mehmet Kırmızı ile borsamızın Üyesi Zirai İlaç satımı yapan Egemen Arda, Hasan Ali Erkan ile Uzunköprü Ticaret Borsası Proje ekibinden Proje Koordinatörü Bilnur Kurt, Proje Asistanı Aykut Şekerli ve borsamız Dış İlişkiler Sorumlusu Levent Sekban katılmışlardır. 97.474 Euro bütçeli, 12 ay süreli proje, zirai ilaçların etkin ve doğru kullanımını ile tarımsal üretimde haşereyle mücadele alanında üreticileri bilinçlendirmeyi sağlamak; Böylece Türk-Bulgar Sınır Bölgesinde yetiştirilen tarım ürünlerinin verimli, randımanlı, güvenli ve çevreyle uyumlu bir şekilde yetiştirilmesi ve tüketiciye ulaştırılması amaçlanmaktadır.
25 Eylül 2014
ZİRAİ İLAÇ KULLANIMI VE HAŞEREYLE MÜCADELE EĞİTİMİ
ZİRAİ İLAÇ KULLANIMI VE HAŞEREYLE MÜCADELE EĞİTİMİ Türkiye-Bulgaristan Sınır Ötesi İşbirliği Programı 3. Çağrısı kapsamında, Bulgaristan’ın ikinci büyük üniversitesi olan Burgaz Kentinden Profesör Dr. Assen Zlatarov Üniversitesi ortaklığıyla hazırladığımız “Zirai İlaç Kullanımı ve Haşereyle Mücadele Eğitiminde Sınır Ötesi İşbirliği” isimli projemizin Zirai İlaç kullanımı ve Haşereyle mücadele eğitim toplantısı 24 Eylül 2014 Çarşamba günü Borsamızda gerçekleştirildi. Ziraat Mühendisi Nevelin Nedelchev tarafından eğitim verilen toplantıya Meclis Başkanımız Ahmet Gür, Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Abdullah Saka, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Uğur Erk ve Orhan Gür, Meclis Üyelerimiz Gökhan Alfman , Onur Taşkan ve Mehmet Kırmızı ile borsamızın Üyesi Zirai İlaç satımı yapan Egemen Arda, Veysel Sezmez, Hasan Ali Erkan ile Uzunköprü Ticaret Borsası Proje ekibinden Proje Koordinatörü Bilnur Kurt, Proje Asistanı Aykut Şekerli ve borsamız Dış İlişkiler Sorumlusu Levent Sekban katılmışlardır. 97.474 Euro bütçeli, 12 ay süreli proje, zirai ilaçların etkin ve doğru kullanımını ile tarımsal üretimde haşereyle mücadele alanında üreticileri bilinçlendirmeyi sağlamak; Böylece Türk-Bulgar Sınır Bölgesinde yetiştirilen tarım ürünlerinin verimli, randımanlı, güvenli ve çevreyle uyumlu bir şekilde yetiştirilmesi ve tüketiciye ulaştırılması amaçlanmaktadır.
24 Eylül 2014
ELEKTRONİK SATIŞ SİSTEMİ EĞİTİMLERİMİZ BAŞLADI
ELEKTRONİK SATIŞ SİSTEMİ EĞİTİMLERİMİZ BAŞLADI Uzunköprü Ticaret Borsasının Bölgemizde, Kurumsal olarak ileriye gidebilmesi, yükselebilmesi ve referans borsa olma özelliğini geleceğe taşıyabilmesi adına değerlerimiz ile çağımızın gerektirdiği modern unsurlar arasında bağlantı kurularak, yıllardan bu yana arz ve talebin buluştuğu borsamızda üyelerimize yönelik Elektronik Salon Satış Sistemi eğitimlerimiz başlamıştır. Hafta içi hergün saat 15:30 ile 17:30 arsında devam edecek olan eğitimler ve üyelerimizin sisteme uyumları sağlanması neticesinde Uzunköprü Ticaret Borsası Günlük Ürün Satışları Tamamen Elektronik Sistem Üzerinden satılmaya Başlanacaktır. İlçemize, Bölgemize, Ülkemize Üyelerimize ve Üreticilerimize hayırlı olmasını dileriz. UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI MECLİSİ
23 Eylül 2014
UZUNKÖPRÜ SPOR YÖNETİM KURULU BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
UZUNKÖPRÜ SPOR YÖNETİM KURULU BORSAMIZI ZİYARET ETTİ Uzunköprü Spor Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Şentemel, Başkan Yardımcısı Cem Paytar, Altyapı Sorumlusu Suat Gündüz ve Basın Sözcüsü Ali Yörük 23.09.2014 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan’ı makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunmuşlardır.
23 Eylül 2014
BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ENGİN BULUTTAN BORSAMIZA ZİYARET
BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ENGİN BULUTTAN BORSAMIZA ZİYARET Uzunköprü Belediye Başkan Yardımcısı Engin Bulut ve Uzunköprü Belediyesi Veteriner Hekimi Uğur Çoban 23.09.2014 tarihinde borsamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ve Yönetim Kurulu Üyemiz Orhan Gür ile görüşmüştür. Ziyarette İlçe Mezbahası ile ilgili görüş alışverişinde bulunulmuştur.
23 Eylül 2014
SÜT BİRLİK BAŞKANINDAN BORSAMIZA ZİYARET
SÜT BİRLİK BAŞKANINDAN BORSAMIZA ZİYARET Uzunköprü Süt Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı, Hamidiye İçme suları Birliği Başkanı ve Kadıgebren Köyü Muhtarı Şemsi Mert 22.09.2014 tarihinde borsamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ve Yönetim Kurulu Üyemiz Orhan Gür ile görüşmüştür.
22 Eylül 2014
KYS İÇ DENETÇİ EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI
KYS İÇ DENETÇİ EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, 18-19 Eylül 2014 tarihlerinde Ankara’da TOBB Sosyal Tesislerinde düzenlenen "Kalite Yönetim Sistemi İç Tetkikçi eğitimine borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Meclis Üyesi ve Akreditasyon Kurulu Üyesi Gökhan Alfman, Kalite ve Akreditasyon sorumlusu Hülya Erman, Dış ilişkiler sorumlusu Levent Sekban katılmışlardır.
19 Eylül 2014
ÇELTİK VE PİRİNÇ SEKTÖRÜNÜN SORUNLARI GÖRÜŞÜLDÜ.
ÇELTİK VE PİRİNÇ SEKTÖRÜNÜN SORUNLARI GÖRÜŞÜLDÜ. Pirinç Değirmencileri Derneği ile Gönen Ticaret Borsasının ortaklaşa düzenlediği toplantı Gönen Yıldız otelde yapıldı. Yıldız Otelde Yapılan Toplantıya Pirinç Değirmencileri Derneği Üyeleri, Çeltik Sanayicileri, Sektör Temsilcileri ve Oda\Borsa Başkanları katıldı. Toplantıya Borsamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Abdulah Saka, Yönetim Kurulu sayman Üyemiz Uğur Erk ve Meclis Üyemiz aynı zamanda Pirinç Değirmencileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Birol Kocaman katılmışlardır. Toplantıda çeltik sanayisinin ve üretiminin sorunları masaya yatırıldı, ağırlıklı olarak çeltikteki KDV oranı, üretim ve pazarlamadaki sıkıntılar, örgütlü mücadele, pirinç tüketiminin arttırılması için reklam tanıtım faaliyetlerine ağırlık verilmesi, çeltik üretimi ve pazarlamasını teşvik edici kamu düzenlemeleri ile çeşitli sorunlar konuşulup tartışıldı. Toplantıda söz alan Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ve Meclis Üyemiz ve PDD Yönetim Kurulu Başkanı Birol Kocaman Bölgemizdeki Üreticilerin ve Pirinç Sanayicilerinin sorunları hakkında konuşma yapmışlardır.
18 Eylül 2014
DIŞ PAYDAŞ ANKET UYGULAMALARI -3
DIŞ PAYDAŞ ANKET UYGULAMALARI -3 Borsamızın önümüzdeki 2014 – 2018 yıllarını içeren döneme ilişkin kurumsal politikalarına açıklık kazandırmak üzere hazırlanmakta olan Stratejik Planı ile ilgili olarak dış paydaşlarımız olan kurumlar ve kişileri ziyaret ederek Dış Paydaş anketlerimizin uygulamasını gerçekleştirmeye devam ediyoruz.
11 Eylül 2014
YENİ MÜDÜRLERİMİZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
YENİ MÜDÜRLERİMİZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan ve Ziraat Odası Başkanı Yavuz Karamolla İlçemize atanarak görevlerine başlayan İlçe Tapu Müdürü Metin Mercimek, İlçe İcra Müdürü Engin Can ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Atcı’yı 10.09.2014 tarihinde makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
11 Eylül 2014
MULTIGRAİN FİRMASINDAN BORSAMIZA ZİYARET
MULTIGRAİN FİRMASINDAN BORSAMIZA ZİYARET MULTIGRAIN FİRMASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE PİRİNÇ DEĞİRMENCİLERİ DERNEĞİ ESKİ BAŞKANI A. TURGAY YETİŞ 09.09.2014 TARİHİNDE BORSAMIZI ZİYARET EDEREK YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN, YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCIMIZ ABDULLAH SAKA VE MECLİS ÜYEMİZ VE AYNI ZAMANDA PİRİNÇ DEĞİRMENCİLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI BİROL KOCAMAN İLE GÖRÜŞMÜŞLERDİR.
10 Eylül 2014
DIŞ PAYDAŞ ANKET UYGULAMALARI -2
DIŞ PAYDAŞ ANKET UYGULAMALARI -2 Borsamızın önümüzdeki 2014 – 2018 yıllarını içeren döneme ilişkin kurumsal politikalarına açıklık kazandırmak üzere hazırlanmakta olan Stratejik Planı ile ilgili olarak dış paydaşlarımız olan kurumlar ve kişileri ziyaret ederek Dış Paydaş anketlerimizin uygulamasını gerçekleştirmeye devam ediyoruz. 09.09.2014 Salı günü sırasıyla TMO Uzunköprü Ajans Müdürü Metin Derdiyok, Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Uzunköprü İlçe Müdürü Halil Karahan, Uzunköprü Süt Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Şemsi Mert, Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Şerafettin Dinç ve Hür Gazete Genel Yayın Yönetmeni Selim Bekar’ı Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Hülya Erman ve Basın Yayın, Halkla İlişkiler Sorumlusu Levent Bozer ile ziyaret ederek anket çalışmalarımızı gerçekleştirdik.
10 Eylül 2014
DIŞ PAYDAŞ ANKET UYGULAMALARIMIZI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.
DIŞ PAYDAŞ ANKET UYGULAMALARIMIZI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ. Borsamızın önümüzdeki 2014 – 2018 yıllarını içeren döneme ilişkin kurumsal politikalarına açıklık kazandırmak üzere hazırlanmakta olan Stratejik Planı ile ilgili olarak dış paydaşlarımız olan kurumlar ve kişileri ziyaret ederek Dış Paydaş anketlerimizin uygulamasını gerçekleştiriyoruz. 08.09.2014 Pazartesi günü sırasıyla Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar, Uzunköprü Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Karamolla, Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız ve Uzunköprü Gazetesini Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Hülya Erman ve Basın Yayın, Halkla İlişkiler Sorumlusu Levent Bozer ile ziyaret ederek anket çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Stratejik planımız; Kurumumuzun mevcut durumunun kapsamlı bir şekilde analiz edilmesine, geleceğe yönelik yönlendirici stratejilerin saptanmasına ve ölçülebilir hedeflerin konmasına olanak vermektedir. Bu kapsamda; dış paydaşlarımızın, mevcut duruma ilişkin görüşlerini, sorunlarını ve çözüm önerilerinin yansıra, önümüzdeki 2014 - 2018 dönemine ilişkin dünyadaki, Türkiye’ deki ve Uzunköprü’deki gelişim ve değişim doğrultusunda, Borsadan beklentilerine ilişkin görüş ve düşüncelerinin, önümüzdeki dönemde izlenecek politikalar açısından tespit etmeye çalışıyoruz.
09 Eylül 2014
BORSAMIZIN ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ YÖNETİM GÖZDEN GEÇİRMESİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
BORSAMIZIN ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ YÖNETİM GÖZDEN GEÇİRMESİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ BORSAMIZIN ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ YÖNETİM GÖZDEN GEÇİRMESİ TOPLANTISI 06 EYLÜL 2014 TARİHİNDE YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN VE BÖLÜM SORUMLULARININ KATILIMI İLE TÜRK LOYDU EĞİTMENİ VE BORSAMIZ DANIŞMANI N. HİKMET CANKO GÖZETİMİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
08 Eylül 2014
BORSAMIZIN EYLÜL AYI PERSONEL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
BORSAMIZIN EYLÜL AYI PERSONEL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ BORSAMIZIN EYLÜL AYI PERSONEL TOPLANTISI YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN’IN BAŞKANLIĞINDA BÖLÜM SORUMLULARI VE PERSONELİMİZİN KATILIMI İLE 04.09.2014 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.TOPLANTIDA KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ VE AKREDİTASYON ÇALIŞMALARI İLE İLGİLİ KONULAR GÖRÜŞÜLDÜ.
05 Eylül 2014
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. YENER YÖRÜK´E ZİYARET
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. YENER YÖRÜK´E ZİYARET Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen, Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Salih Zeki Yazıcıoğlu, MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orman, Uzunköprü Kent Konseyi Başkanı Dr. Mehmet Akbal, CHP İlçe Sekreteri Arif Coşkun 03 Eylül 2014 tarihinde Uzunköprü Meslek Yüksekokulu binasının durumu ile ilgili görüşmek üzere Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük’ü makamında ziyaret ettiler.
03 Eylül 2014
YÖRESEL ÜRÜNLER PANELİNE KATILDIK
YÖRESEL ÜRÜNLER PANELİNE KATILDIK Edirne Ticaret Borsası ev sahipliğinde 01.09.2014 Pazartesi günü Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ve beraberindeki heyetin, Trakya Oda ve Borsa Başkanları ve Genel Sekreterlerine Antalya Yörex Fuarı, Yöresel Ürünleri Koruma Sistemi: Coğrafi İşaretler, •Türkiye´de Coğrafi İşaret Uygulamaları, Kalkınma Politikalarının Önemli Anahtarlarından Yöresel Ürünlerin Ekonomik Değeri gibi konular hakkında bilgiler aktardıkları toplantıya borsamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ve Genel Sekreter Mehmet Karamolla katılmıştırlar.
02 Eylül 2014
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ÇAĞATAY YILMAZ VE İL GENEL MECLİS ÜYESİ NEDRET AKBULUT´UN BORSAMIZI ZİYARETİ
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ÇAĞATAY YILMAZ VE İL GENEL MECLİS ÜYESİ NEDRET AKBULUT´UN BORSAMIZI ZİYARETİ AK PARTİ UZUNKÖPRÜ İLÇE BAŞKANI ÇAĞATAY YILMAZ VE AK PARTİ İL GENEL MECLİS ÜYESİ NEDRET AKBULUT 28.08.2014 PERŞEMBE GÜNÜ YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN’I MAKAMINDA ZİYARET EDEREK İLÇEMİZ GÜNDEMİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR.
28 Ağustos 2014
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI UYGULAMALI STRATEJİK PLANLAMA ÇALIŞTAYINA KATILDI
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI UYGULAMALI STRATEJİK PLANLAMA ÇALIŞTAYINA KATILDI Oda ve borsa akreditasyon sistemi içerisinde yer alan “Uygulamalı Stratejik Plan” eğitimi Ankara Türkiye Ekonomi Politikalar Araştırma Vakfın’da yapıldı. Eğitime Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Meclis Üyesi ve Akreditasyon Komitesi Üyesi Gökhan Alfman, Dış İlişkiler Sorumlusu Levent Sekban ile Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Hülya Erman katıldı.
26 Ağustos 2014
GENİŞLETİLMİŞ BÖLGE SORUNLARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
GENİŞLETİLMİŞ BÖLGE SORUNLARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Edirne İli oda ve borsalarının katılımıyla, gerçekleştirilen "Genişletilmiş Bölge Sorunları Toplantısı" 15.08.2014 Cuma günü saat 15:00´da Keşan TSO da yapıldı. Genişletilmiş Bölge Toplantısına Borsamız Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Uğur Erk, Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Gür, Meclis Üyeleri Serhat Eren, Gökhan Alfman ve İbrahim Yılmaz Katılmışlardır. Toplantıda Borsamız adına sunum Yapan Yönetim Kurulu Üyemiz Uğur Erk, ilçemizin önemli sorunlarını ve çözüme yönelik atılacak adımları, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan ve katılımcılar ile paylaşmıştır.
18 Ağustos 2014
TRAKYA´NIN REKABET GÜCÜ VE ÖZEL SEKTÖR GELİŞTİRME KONULU TOPLANTI TEKİRDAĞ TSO´DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
TRAKYA´NIN REKABET GÜCÜ VE ÖZEL SEKTÖR GELİŞTİRME KONULU TOPLANTI TEKİRDAĞ TSO´DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ile Trakya Kalkınma Ajansı işbirliğinde TEPAV Enstitü Direktörü Prof. Dr. Necdet Budak ve TEPAV araştırma ekibinin konuşmacı olarak katıldıkları “ Trakya’nın Rekabet Gücü ve Özel Sektör Geliştirme” konulu toplantı 13 Ağustos 2014 Çarşamba günü Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda gerçekleştirildi. Borsamızı temsilen Meclis Katip Üyemiz Serhat Eren ve Dış İlişkiler Sorumlumuz Levent Sekban’ın katıldıkları toplantıda daha önce Uzunköprü Ticaret Borsası ve Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odasının öncülüğünde gerçekleştirilen Uzunköprü Kalkınma Çalıştayı için yapılan çalışmalar iyi örnek olarak Tekirdağ ilinin geleceği ile ilgili yapılacak stratejik planlama ve izlenecek yol haritası için katılımcılara örnek gösterilerek anlatıldı.
13 Ağustos 2014
BORSAMIZIN ISO 9001:2008 KYS KURULUŞ İÇİ KALİTE DENETİMLERİ GERÇEKLEŞTİ.
BORSAMIZIN ISO 9001:2008 KYS KURULUŞ İÇİ KALİTE DENETİMLERİ GERÇEKLEŞTİ. 8- 9 AĞUSTOS 2014 TARİHLERİNDE BORSAMIZDA SÜREÇLER ARASI ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ KURULUŞ İÇİ KALİTE DENETİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. BÖLÜM SORUMLULARI VE PERSONELİMİZİN İŞTİRAK ETTİĞİ DENETİMLERDE SÜREÇLERİN EKSİKLİKLERİ, İYİ YÖNLERİ VE GELİŞTİRİLMEYE AÇIK TARAFLARI TESPİT EDİLEREK RAPORLANDI.
11 Ağustos 2014
BORSAMIZA YENİ MAHSÜL İLK AYÇİÇEĞİ GELDİ.
BORSAMIZA YENİ MAHSÜL İLK AYÇİÇEĞİ GELDİ. 2014 HASAT SEZONUNUN İLK ÜRÜNÜ OLAN AYÇİÇEĞİ SATILMAK ÜZERE 11 AĞUSTOS 2014 PAZARTESİ GÜNÜ BORSAMIZA GETİRİLDİ. BILDIR KÖYDEN LEVENT KIYAK İSİMLİ MÜSTAHSİLİN GETİRDİĞİ 1 TON AYÇİÇEĞİ 1,505 TL, KOZ KÖYDEN MENDU ÖZ İSİMLİ MÜSTAHSİLİN GETİRDİĞİ 1.500 KG AYÇİÇEĞİ 1,455 TL FİYAT ÜZERİNDEN, BORSAMIZ ÜYESİ GÜRKAN GÜR TARAFINDAN SATIN ALINDI. İLK MAHSULÜ GETİREN ÜRETİCİLERİMİZE UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI MECLİSİ ADINA, MECLİS BAŞKANIMIZ AHMET GÜR TARAFINDAN BİRER ADET ÇEYREK ALTIN HEDİYE EDİLDİ.
11 Ağustos 2014
VII. TÜRKİYE TİCARET VE SANAYİ ŞURASI
VII. TÜRKİYE TİCARET VE SANAYİ ŞURASI Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan, 07 Ağustos 2014 Perşembe günü Ankara´da TOBB Birlik Merkezi´nde düzenlenen TOBB Baskanı M. Rifat Hisarcıklığlu´nun ev sahipliğinde,Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan´ın Başkanlığında, ilgili bakanlar, bürokratlar ile 365 Oda ve Borsanın Başkanları, TOBB konsey üyelerinin katılımıyla, düzenlenen 7. Turkiye Ticaret ve Sanayi Surası´na katıldı. Şurada Ticaret ve Sanayi Odaları Konseyi, Ticaret Odaları Konseyi, Sanayi Odaları Konseyi, Ticaret Borsaları Konseyi ile Deniz Ticaret Odaları Konseyi de kendilerine ait sorunları ve çözüm önerilerini hükümetle paylaştılar.
07 Ağustos 2014
YENİ DSİ BÖLGE MÜDÜRÜNE ZİYARETİMİZ
YENİ DSİ BÖLGE MÜDÜRÜNE ZİYARETİMİZ Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan 24 Temmuz 2014 Perşembe günü, Edirne DSİ XI. Bölge Müdürlüğü görevine yeni atanan Adil Sabancı’yı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Ziyarette Bölgemizin en önemli projelerinden olan Çakmak Barajı, iletim kanalları projesi ve aşırı yağışların bölgemizde meydana getirdiği sel ve taşkın neticesinde oluşan olumsuzlukların bir daha yaşanmaması için yapılacak çalışmalar ve alınacak tedbirler ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
24 Temmuz 2014
GIDA YARDIMLARIMIZIN DAĞITIMI TAMAMLANDI
GIDA YARDIMLARIMIZIN DAĞITIMI TAMAMLANDI Uzunköprü Ticaret Borsası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin de katkılarıyla geleneksel hale getirdiği Ramazan yardımlarını bu yıl da ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı. Uzunköprü Ticaret Borsası Meclis Üyesi ve Basın Sözcüsü Serhat Eren “Yardım paketleri için çeşitli firmalardan aldığımız teklifler arasında kaliteli ve fiyatı uygun olanları tespit ettik ve 700 adet gıda paketini dağıtıma hazır hale getirdik, Gıda yardımlarımızı ilçe merkezimizin yanı sıra beldeler ile köylerdeki gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Ramazan ayının birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, yardımlaşma ve dayanışmanın en yoğun yaşandığı aylardan biri olması sebebiyle ve sosyal sorumluluğumuz gereği bu yılda hazırladığımız gıda paketlerini, yoksul, yardıma muhtaç ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ‘Bir elin verdiğini diğer el görmeyecek’ anlayışı ile gizlilik içerisinde ulaştırmanın mutluluğu içerisindeyiz” dedi. Uzunköprü Ticaret Borsası olarak Ramazan ayının bereketinin içimize ve kalbimize işlediği, birlik ve kardeşlik duygularının daim olması dileklerimizle, güzel bir Ramazan ayı ve bayram geçirmemizi diliyoruz.”
21 Temmuz 2014
PROTEİN ANALİZ CİHAZI IM 9500 ÜYELERİMİZİN VE ÜRETİCİLERİMİZİN HİZMETİNE GİRMİŞTİR.
PROTEİN ANALİZ CİHAZI IM 9500 ÜYELERİMİZİN VE ÜRETİCİLERİMİZİN HİZMETİNE GİRMİŞTİR. Borsamızca alınan rutubet - protein - hektolitre analiz cihazı IM 9500 kurulumu yapılarak üyelerimizin ve üreticilerimizin hizmetine sunulmuştur. Eski cihazımızın arıza yapması ve tamiri imkansız hale gelmesi neticesinde ve Trakya kalkınma ajansına sunduğumuz Laboratuar cihazlarının yenilenmesini de kapsayan projemizin olumsuz neticelenmesi sonucunda Yönetim Kurulumuz Tarafından hemen sipariş edilerek çok kısa bir sürede yurtdışından getirtilen son teknoloji ürünü cihazımız Ürün tahlil laboratuarımızda kurulumu ve kalibrasyonları yapılarak üyelerimizin ve üreticilerimizin hizmetine sunulmuştur. ABP firması teknik personeli Eren Özbilge tarafından Laboratuar personelimize eğitimleri verilen rutubet - protein - hektolitre analiz cihazı IM 9500 Buğday, arpa, mısır, yulaf, Tırtıkale ve daha birçok üründe, öğütmeye gerek duymadan 1 dakikadan kısa sürede; Protein, Rutubet, Hektolitre Ağırlığı, Gluten ve Sedimantasyon değerlerinin alınmasını sağlamaktadır. Cihazımızın arızalı olduğu süreçte üreticilerimizin ve üyelerimizin mağdur olmamaları için borsamızda satışı yapılan tüm ürünlerin çok fazla vakit almasına ve çok fazla emek gerektirmesine rağmen kimyasal analizler ile kalite değerlerini belirledikten sonra satışını gerçekleştirerek üretici ve üyelerimizin Uzunköprü Ticaret Borsasına duydukları güvene layık olmaya çalıştık. Bu süreçte Borsamızda satılan ürünlerin rutubet, hektolitre, yaş gluten, gluten indeks değerlerini analiz ederek ürünlerin kalite değerlerini tespit ettik, özellikle yaş gluten ve gluten indeks analizlerini protein cihazımızın eksikliğini üretici ve üyelerimize hissettirmemek adına buğday harmanımızın başladığı ilk günden beri salon satışımıza gelen her gün ortalama 850 ton buğdaya yapılarak bölgemizde hiçbir borsa da gerçekleştirilmeyen analiz sayısına ulaşmıştır. 18.07.2014 tarihli salon satış işlemlerimizde satılan ürünün analiz parametreleri içerisine rutubet, hektolitre, yaş gluten, gluten indeks değerlerinin yanı sıra protein değeri de eklenecektir. Bu tahlillerin yapılması ve satılması aşamasında fedakarca ve özveri ile çalışan personelimize ve değerli üyelerimize bu süreçte vermiş oldukları destekler için çok teşekkür ederiz. Uzunköprü Ticaret Borsası olarak hedefimiz her zaman iyi ve kaliteli hizmeti üyelerimizin ve bölgemiz üreticilerinin hizmetine sunmak, dün olduğu gibi yarınlarda da her türlü yeniliği bölgemize kazandıran öncü kuruluş olmaktır.
17 Temmuz 2014
ÇERKEZKÖY TSO´YA ZİYARET
ÇERKEZKÖY TSO´YA ZİYARET Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan ve Meclis Başkanı Ahmet Gür Ankara’da katıldıkları TOBB Hizmet şeref Belgesi ve Plaket Töreni dönüşü, 15 Temmuz 2014 Salı günü Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva ile görüşmüşlerdir. Ziyarette bölge oda ve borsaların bir arada hareket ederek oluşturacakları sinerji ile bölgelerinin sorunlarının çözümü konusunda daha etkin ve başarılı olacakları, üyelerin ticari işbirliği yapmaları konusunda odalar ve borsaların destekleyici olmaları ile bölgesel ekonomik ve sosyal konular görüşülmüştür.
16 Temmuz 2014
HİZMET ŞEREF BELGESİ VE PLAKET TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
HİZMET ŞEREF BELGESİ VE PLAKET TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ Meclis Başkanımız Ahmet Gür ve Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu´nun davetlisi olarak, 14 Temmuz 2014 tarihinde TOBB birlik merkezinde Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül´ün teşrifleriyle düzenlenen iftar yemeği ve ardından "HİZMET ŞEREF BELGESİ VE PLAKET TÖRENİNE" katılmışlardır. 10 ve 20 yıl süreyle görev yapan TOBB Genel Kurul delegelerine hizmet şeref belgesi ve plaketleri, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın da katıldığı törende verildi. Törende Oda ve Borsaların Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanları da hazır bulundu.
15 Temmuz 2014
2014- 2017 STRATEJİK PLANLAMA ÇALIŞMAMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
2014- 2017 STRATEJİK PLANLAMA ÇALIŞMAMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ Danışmanımız Hikmet Canko yönetiminde, Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan, Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Uğur Erk, Meclis Üyemiz Gökhan Alfman ve Dış İlişkiler Sorumlumuz Levent Sekban’dan oluşan Akreditasyon Komitemizle birlikte 2014-2017 Stratejik Plan çalışmalarımızı 10 Temmuz 2014 tarihinde gerçekleştirdik.
10 Temmuz 2014
ÜLKESEL SÜNE KOORDİNATÖRÜ DR. MÜMTAZ ÖZKAN VE HEYETİ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.
ÜLKESEL SÜNE KOORDİNATÖRÜ DR. MÜMTAZ ÖZKAN VE HEYETİ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ. 2014 yılı içerisinde bölgemizde hasat edilen buğdayların kalitesi ve ürünlerdeki süne tahribat durumları ile ilgili yapılan çalışmalarla elde edilen bulgular hakkında açıklamalarda bulunmak üzere Ülkesel Süne Koordinatörleri Dr. Mümtaz Özkan ve Dr. Numan Babaroğlu, Uzunköprü Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İlçe Müdürü Halil Karahan, Trakya Tarımsal Araştırma Enstitüsü Hastalık ve Zararlılar Bölümünden Ziraat Mühendisi Kemal Akın, Edirne Tarım il Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı şubesinden Ziraat Teknikeri Nadi Aygen’den oluşan heyet borsamızı ziyaret ettiler. Ziyarette Ülkesel Süne Koordinatörü Dr. Mümtaz Özkan tarafından ilçemizde ve bölgemizde 2014 yılı içerisinde bölgemizde hasat edilen buğdayların kalitesi ve ürünlerdeki süne tahribat durumları ile ilgili yapılan çalışmalarla elde edilen bulgular, sünenin yayılışı, tarım arazilerindeki süne durumu, süne ile yapılan biyolojik mücadelenin önemi ve gelecekteki mücadele planları hakkında bilgiler verildi.
10 Temmuz 2014
İLÇE MÜFTÜSÜ RİZA ARI’DAN BORSAMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
İLÇE MÜFTÜSÜ RİZA ARI’DAN BORSAMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİ Uzunköprü İlçe Müftüsü Riza Arı 8 Temmuz 2014 Salı akşamı düzenlediğimiz geleneksel iftar yemeğimizle ilgili Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Uzunköprü İlçe Müftüsü Riza Arı Birlik ve beraberliği, paylaşmayı ve dayanışmayı arttıran, manevi değerler ve duyguları bizlere hatırlatan iftar yemekleri sayesinde sevdiklerimizle ve görüşemediklerimizle bir araya gelebilmemize vesile olan Geleneksel İftar Yemeği Programı için Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan’a teşekkürlerini iletti.
09 Temmuz 2014
BORSAMIZIN GELENEKSEL İFTARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
BORSAMIZIN GELENEKSEL İFTARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Uzunköprü Ticaret Borsasının geleneksel olarak her yıl düzenlediği iftar yemeği Borsa Üyeleriyle Uzunköprü ve Edirne’den üst düzey yöneticileri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanlarını buluşturdu. Edirne Vali Yardımcısı Beyazıt Tanç, Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız, Meriç Kaymakamı M. Nurullah Karaman, Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen, Meriç Belediye Başkanı Nihat Yörük, Alay Komutanı Top. Kur. Albay İzzet Tekin, Cumhuriyet Başsavcısı Agah Oktay Kamış, Trakya Üniversitesi UMYO Müdürü Prof. Dr. Erol Çakır, AK Parti Edirne İl Başkanı Rafet Sezen, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve Yöneticileri, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Kurum Amirleri, Oda ve Borsa Başkanları ve Yöneticileri, Sivil Toplumun önde gelen temsilcileri ve Borsamız Üyeleri katıldılar. Birlik ve beraberliği, paylaşmayı ve dayanışmayı arttıran sevdiklerimizle bir araya gelebilmemize vesile olan, iş hayatımızın yoğun temposu içerisinde bazen unuttuğumuz manevi değerler ve duyguları bizlere hatırlatan iftar yemeği 8 Temmuz 2014 Salı akşamı İnci Düğün Salonunda yaklaşık 450 davetlinin katılımı ile gerçekleşti.
09 Temmuz 2014
SAĞLIK BAKANIMIZ DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU İLE İFTAR
SAĞLIK BAKANIMIZ DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU İLE İFTAR Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Meclis Başkanı Ahmet Gür, Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan Gür ve Ali Gavuzoğlu, Meclis Üyeleri Birol Kocaman ve Gökhan Alfman Sağlık Bakanı Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU´nun da katılımı ile 4 Temmuz 2014 Cuma akşamı Adalet Meydanı Hükümet Konağı arkasında düzenlenen İftar Programına katılmışlardır. Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan 8 Temmuz 2014 Salı akşamı borsamızın üyeleri ile geleneksel olarak her yıl gerçekleştirdiği iftar yemeği davetiyelerini bizzat Sağlık Bakanı Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU ve Ak Parti Edirne İl Başkanı Rafet Sezen’e takdim ederek kendilerini borsamızın iftar yemeğine davet etti.
05 Temmuz 2014
HAYIRSEVER ORHAN ÇETİN´İN BORSAMIZI ZİYARETİ
HAYIRSEVER ORHAN ÇETİN´İN BORSAMIZI ZİYARETİ Hayırsever Orhan Çetin ve TEV Orhan Çetin Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürü Adem Keke 4 Temmuz 2014 Cuma günü Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan’a nezaket ziyaretinde bulundular. Hayırsever Orhan Çetin TEV Orhan Çetin Anadolu Öğretmen Lisesi´nin Fen Lisesine dönüştürülmesi sürecindeki destekleri için Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan’a teşekkür etti. Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ilçemizde eğitim ve öğretime yaptığı çok değerli katkılardan ötürü Hayırsever Orhan Çetin’e teşekkür ederek bir anı plaketi takdim etti.
04 Temmuz 2014
EDİRNE VALİSİ DURSUN ALİ ŞAHİN´E ZİYARET
EDİRNE VALİSİ DURSUN ALİ ŞAHİN´E ZİYARET Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Uzunköprü Ziraat Odası Başkanı Yavuz Karamolla ve Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kemal Cingöz ile beraber yeni Edirne valimiz Dursun Ali Şahin´e hayırlısı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Uzunköprü Ticaret Borsasının faaliyetleri, İlçemiz tarımı, tarımsal sanayisi, ekonomik, sosyal ve kültürel durumu hakkında bilgiler veren Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan göreve yeni başlayan Edirne valimiz Dursun Ali Şahin´e başarı dileklerini ileterek “hayırlı olsun” dedi.
04 Temmuz 2014
DENİZBANK VE VODAFONE TEMSİLCİLERİNDEN BORSAMIZA BİLGİLENDİRME ZİYARETİ
DENİZBANK VE VODAFONE TEMSİLCİLERİNDEN BORSAMIZA BİLGİLENDİRME ZİYARETİ Denizbank Tarım Bankacılığı Trakya Satış Müdürü Mehmet Kel, Güray Öztürk ve Denizbank Uzunköprü Şube Müdürü Şefik Tezcan ile Vodafone Trakya Kurumsal Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Fuat Ürken 3 Temmuz 2014 Perşembe günü borsamızı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan’a kurumsal çalışmaları, faaliyetleri hakkında bilgiler aktarmışlardır.
03 Temmuz 2014
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ÇAĞATAY YILMAZ´DAN İFTARA DAVET
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ÇAĞATAY YILMAZ´DAN İFTARA DAVET Ak Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay YILMAZ, Sayın Sağlık Bakanı Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU´nun da katılımı ile 04.07.2014 Cuma günü Adalet Meydanı Hükümet Konağı arkasında düzenlenecek olan İftar Programına davet etmek için 2 Temmuz 2014 Çarşamba günü Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan’a ziyarette bulundu. Ziyarette Yönetim Kurulu Üyemiz Orhan Gür, Meclis Üyemiz Gökhan Alfman ve borsamız üyesi alp Türkyılmaz’da hazır bulundular.
02 Temmuz 2014
JOLLY TUR´DAN BORSAMIZA ZİYARET
JOLLY TUR´DAN BORSAMIZA ZİYARET Jolly MICE kıdemli Proje Yöneticisi Talin Şirinoğlu ve Jolly MICE Proje ve İş geliştirme Yöneticisi Serdar Söyler 2 Temmuz 2014 Çarşamba günü borsamız ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ile görüşmüşlerdir. Ziyartte Jolly MICE kıdemli Proje Yöneticisi Talin Şirinoğlu ve Jolly MICE Proje ve İş geliştirme Yöneticisi Serdar Söyler tarafından yürüttüğü çalışmalar ve hizmetler ile çeyrek asırdır turizm sektörünün öncü kuruluşlarından olan jolly tur’un Jolly MICE markası ile kurumsal etkinliklerde de eksiksiz bir altyapı ve tecrübeli ekibi ile vermiş olduğu hizmetler hakkında Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan’a bilgiler verilmiştir.
02 Temmuz 2014
MERİÇ MUHTARLAR DERNEĞİNDEN BORSAMIZA ZİYARET
MERİÇ MUHTARLAR DERNEĞİNDEN BORSAMIZA ZİYARET Adasarhanlı Muhtarı ve Meriç Muhtarlar Derneği Başkanı İbrahim Dalkıran ile Akıncılar Muhtarı Ömer Ergin Borsamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ile görüşmüşlerdir. Ziyarette Çiftçi Kayıt Sistemine dahil olan Çiftçilere Mazot Gübre ve Toprak Analizi destekleme ödemesi yapılmasına dair tebliğ ile ÇKS’ye kayıtlı 50 dekar ve üstü her bir tarım arazisinin desteklemelerden faydalanabilmesi için Bakanlıkça yetkilendirilmiş Laboratuarlarda 1 Eylül 2014 tarihine kadar tahlil yaptırmaları gerektiği konuşuldu. Müstahsillerimizin bu konu ile ilgili mağdur olmamaları için Borsamız tarafından bastırılan Bilgilendirici El ilanları Meriç Muhtarlar Derneği kanalı ile dağıtılmak üzere kendilerine teslim edildi.
30 Haziran 2014
STRATEJİK PLAN HAZIRLAMA VE İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ EĞİTİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
STRATEJİK PLAN HAZIRLAMA VE İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ EĞİTİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ ODA\BORSA AKREDİTASYON SİSTEMİ ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA 26 – 27 HAZİRAN 2014 TARİHLERİNDE “STRATEJİK PLAN HAZIRLAMA VE İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ” EĞİTİMLERİ ANKARA’DA TOBB MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. EĞİTİMLERE AKREDİTASYON SÜRECİ DEVAM EDEN BORSAMIZIN YÖNETİM KURULU BAŞKANI EGEMEN ASLAN, DIŞ İLİŞKİLER SORUMLUSU LEVENT SEKBAN VE KALİTE VE AKREDİTASYON SORUMLUSU HÜLYA ERMAN KATILDILAR.
27 Haziran 2014
TELLİ ÇEŞME MEYDANI AÇILIŞINA KATILDIK
TELLİ ÇEŞME MEYDANI AÇILIŞINA KATILDIK Uzunköprü Belediyesi tarafından 2011 yılında projesi hazırlatılıp Trakya Kalkınma Ajansı’nın 2013 Yılı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı çerçevesinde hibe kazanarak yenilenen Telli Çeşme Meydanı’nın 26 Haziran 2014 Perşembe günü saat 17.00’de gerçekleştirilen açılış törenine borsamız Meclis Başkanı Ahmet Gür ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Uğur Erk katılmışlardır.
26 Haziran 2014
VAKIFBANK TRAKYA BÖLGE MÜDÜRÜ ALAATTİN ŞİMŞEK’İN BORSAMIZI ZİYARETİ
VAKIFBANK TRAKYA BÖLGE MÜDÜRÜ ALAATTİN ŞİMŞEK’İN BORSAMIZI ZİYARETİ VAKIFBANK TRAKYA BÖLGE MÜDÜRÜ ALAATTİN ŞİMŞEK’İN BORSAMIZI ZİYARETİ
26 Haziran 2014
TÜRKİYE’DE BİR İLK OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLEN UZUNKÖPRÜ KALKINMA ÇALIŞTAYI ULUSLARARASI ÖRNEK OLDU
TÜRKİYE’DE BİR İLK OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLEN UZUNKÖPRÜ KALKINMA ÇALIŞTAYI ULUSLARARASI ÖRNEK OLDU TÜRKİYE’DE BİR İLK OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLEN UZUNKÖPRÜ KALKINMA ÇALIŞTAYI ULUSLARARASI ÖRNEK OLDU
25 Haziran 2014
21. DÖNEM EDİRNE MİLLETVEKİLİ ŞADAN ŞİMŞEK´TEN BORSAMIZA ZİYARET
21. DÖNEM EDİRNE MİLLETVEKİLİ ŞADAN ŞİMŞEK´TEN BORSAMIZA ZİYARET 21. DÖNEM EDİRNE MİLLETVEKİLİ ŞADAN ŞİMŞEK´TEN BORSAMIZA ZİYARET
24 Haziran 2014
TMO EDİRNE ŞUBE MÜDÜRÜNDEN BORSAMIZA ZİYARET
TMO EDİRNE ŞUBE MÜDÜRÜNDEN BORSAMIZA ZİYARET TMO Edirne Şube Müdürü İbrahim Duman, Edirne TMO Alım Şefi Yunus Nadi Tuna ve Uzunköprü TMO Ajans Amiri Metin Derdiyok 24 Haziran 2014 Salı günü borsamızı ziyaret ederek satış seansımızı izlemişler ve Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ile görüşmüşlerdir.
24 Haziran 2014
ERGENE ÖĞRENCİ YURDU YÖNETİMİNDEN BORSAMIZA ZİYARET
ERGENE ÖĞRENCİ YURDU YÖNETİMİNDEN BORSAMIZA ZİYARET Ergene Öğrenci Yurdu Müdürü Yusuf Durna, Yönetim Memuru Şemsettin Yıldırım, Dernek Katip Üyesi Gürkan Parla ve Dernek Muhasip Üyesi Hüseyin Alibaş 24 Haziran 2014 Salı günü Uzunköprü Ticaret Borsa’sını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ile görüşmüşlerdir. Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerimize teşekkür ederek, İlçemizde başarılı kurumları arasında yer alan Ergene Öğrenci yurdunun çalışmalarının ilçemizin, gençlerimizin geleceği için önemli olduğunu ve bu başarıların artarak devam etmesi temennisini kendilerine iletti. Aslan “Toplumların kalkınması ve gelişiminde sivil toplum kuruluşlarının ve derneklerin rolünün önemli ve büyük olduğunu, Her şeyi devletten bekleyen anlayışın terk edilerek, sivil toplum kuruluşları ve derneklerin gerekirse en ağır ve en önemli görevleri ve sorumlulukları üstlenmeleri gerekmektedir. Bu, kentsel ve toplumsal sorunların çözümlenmesi ve bölgesel kalkınma için gereklidir” dedi.
24 Haziran 2014
 YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN BORSAMIZ ÜYESİ LÜTFÜ ÖZTÜRK’Ü İŞYERİNDE ZİYARET ETTİ.
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN BORSAMIZ ÜYESİ LÜTFÜ ÖZTÜRK’Ü İŞYERİNDE ZİYARET ETTİ. YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN BORSAMIZ ÜYESİ LÜTFÜ ÖZTÜRK’Ü İŞYERİNDE ZİYARET ETTİ. ASLAN, ZİYARETTE LÜTFÜ ÖZTÜRK VE ALİ RIZA YAĞCI İLE İLÇEMİZİN EKONOMİK DURUMU, ÇIKIŞ YOLLARI VE AVANTAJLARI HAKKINDA FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU. UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASININ BÖLGENİN KALKINMASI İÇİN YAPMIŞ OLDUĞU ÇALIŞMALAR HAKKINDA ÜYELERİNE BİLGİLER VERDİ.
23 Haziran 2014
TAYYİP YILMAZ VE FERİT ÖZGENÇ KARMA RESİM SERGİSİ’Nİ ZİYARET ETTİK
TAYYİP YILMAZ VE FERİT ÖZGENÇ KARMA RESİM SERGİSİ’Nİ ZİYARET ETTİK YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN UZUNKÖPRÜ BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ” 23 HAZİRAN 2014 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 15.00’DE BELEDİYE KÜLTÜR SANAT EVİ´NDE AÇILIŞI YAPILAN "TAYYİP YILMAZ VE FERİT ÖZGENÇ KARMA RESİM SERGİSİ’Nİ ZİYARET ETTİ.
23 Haziran 2014
KOMİSER MEHMET CAN´DAN BORSAMIZA NEZAKET ZİYARETİ
KOMİSER MEHMET CAN´DAN BORSAMIZA NEZAKET ZİYARETİ DAHA ÖNCE İLÇEMİZDE GÖREV YAPMIŞ, ŞİMDİ EDİRNE’DE GÖREVİNE DEVAM ETMEKTE OLAN KOMİSER MEHMET CAN 23 HAZİRAN 2014 PAZARTESİ GÜNÜ YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN’A NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU.
23 Haziran 2014
ZİRAİ İLAÇ KULLANIMI VE HAŞEREYLE MÜCADELE EĞİTİMİNDE SINIR ÖTESİ İŞBİRLİĞİ İSİMLİ PROJEMİZİN BAŞLANGIÇ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
ZİRAİ İLAÇ KULLANIMI VE HAŞEREYLE MÜCADELE EĞİTİMİNDE SINIR ÖTESİ İŞBİRLİĞİ İSİMLİ PROJEMİZİN BAŞLANGIÇ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. ZİRAİ İLAÇ KULLANIMI VE HAŞEREYLE MÜCADELE EĞİTİMİNDE SINIR ÖTESİ İŞBİRLİĞİ İSİMLİ PROJEMİZİN BAŞLANGIÇ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.23.06.2014
23 Haziran 2014
AKREDİTASYON EĞİTİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
AKREDİTASYON EĞİTİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. ODA\BORSA AKREDİTASYON SİSTEMİ ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA 19 – 20 HAZİRAN 2014 TARİHİNDE “SÜREÇ YÖNETİMİ”, 21 HAZİRAN 2014 TARİHİNDE DE “ISO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ” EĞİTİMLERİ ANKARA’DA TOBB MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. EĞİTİMLERE AKREDİTASYON SÜRECİ DEVAM EDEN BORSAMIZIN YÖNETİM KURULU BAŞKANI EGEMEN ASLAN, DIŞ İLİŞKİLER SORUMLUSU LEVENT SEKBAN VE KALİTE VE AKREDİTASYON SORUMLUSU HÜLYA ERMAN KATILDILAR.
23 Haziran 2014
ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ KURULUŞ İÇİ KALİTE DENETÇİSİ EĞİTİMLERİMİZ SONA ERDİ.
ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ KURULUŞ İÇİ KALİTE DENETÇİSİ EĞİTİMLERİMİZ SONA ERDİ. ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ KURULUŞ İÇİ KALİTE DENETÇİSİ EĞİTİMLERİMİZ SONA ERDİ. 13-14.06.2014
16 Haziran 2014
JANDARMA TEŞKİLATININ 175. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADIK
JANDARMA TEŞKİLATININ 175. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADIK JANDARMA TEŞKİLATININ 175. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADIK
12 Haziran 2014
2014 HASAT SEZONUN ÜRÜNÜ İLK BUĞDAYLAR BORSAMIZDA
2014 HASAT SEZONUN ÜRÜNÜ İLK BUĞDAYLAR BORSAMIZDA 2014 HASAT SEZONUN ÜRÜNÜ İLK BUĞDAYLAR BORSAMIZDA
11 Haziran 2014
ERCAN ÇOBANOĞLU´NDAN BORSAMIZA ZİYARET
ERCAN ÇOBANOĞLU´NDAN BORSAMIZA ZİYARET ERCAN ÇOBANOĞLU´NDAN BORSAMIZA ZİYARET
10 Haziran 2014
UZUNKÖPRÜ KALKINMA ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
UZUNKÖPRÜ KALKINMA ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ UZUNKÖPRÜ KALKINMA ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
07 Haziran 2014
AB - TÜRKİYE ODA FORUMU II KAPANIŞ TOPLANTISI
AB - TÜRKİYE ODA FORUMU II KAPANIŞ TOPLANTISI AB - TÜRKİYE ODA FORUMU II KAPANIŞ TOPLANTISI
03 Haziran 2014
UMYO MEZUNİYET TÖRENİ
UMYO MEZUNİYET TÖRENİ YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ UZUNKÖPRÜ MESLEK YÜKSEKOKULUNUN 28 MAYIS 2014 ÇARŞAMBA GÜNÜ UZUNKÖPRÜ KAPALI SPOR SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLEN 20. MEZUNİYET TÖRENİNE KATILARAK ÖĞRENCİLERE MEZUNİYET BELGELERİNİ TAKDİM ETTİ.
29 Mayıs 2014
UTSO PLAKET TÖRENİNE KATILDIK.
UTSO PLAKET TÖRENİNE KATILDIK. UTSO PLAKET TÖRENİNE KATILDIK.
28 Mayıs 2014
ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BİLGİLENDİRME VE DÖKÜMANTASYON EĞİTİMLERİMİZ SONA ERDİ.
ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BİLGİLENDİRME VE DÖKÜMANTASYON EĞİTİMLERİMİZ SONA ERDİ. ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BİLGİLENDİRME VE DÖKÜMANTASYON EĞİTİMLERİMİZ SONA ERDİ.
27 Mayıs 2014
BORSAMIZA 2014 YILI MAHSÜLÜ İLK ARPA GELDİ
BORSAMIZA 2014 YILI MAHSÜLÜ İLK ARPA GELDİ BORSAMIZA 2014 YILI MAHSÜLÜ İLK ARPA GELDİ 27.05.2014
27 Mayıs 2014
TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 70. MALİ GENEL KURULU YAPILDI
TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 70. MALİ GENEL KURULU YAPILDI TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ 70. MALİ GENEL KURULU YAPILDI
23 Mayıs 2014
BAŞKANIMIZ HAYVANCILIK KURULU TOPLANTISINA KATILDI
BAŞKANIMIZ HAYVANCILIK KURULU TOPLANTISINA KATILDI 70’inci Mali Genel Kurul öncesinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesindeki komisyon ve kurullar, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de katılımıyla 21.05.2014 tarihinde toplandılar. Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan üyesi olduğu Hayvancılık Kurulu Toplantısına katıldı. TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz’un başkanlığında gerçekleşen TOBB Hayvancılık Kurulu toplantısında Ülkemizde Hayvancılık sektörünün sorunlarının tespiti ve sorunların çözüm yollarının belirlenerek, raporu halinde ilgili Bakanlığa iletilmek üzere TOBB Yönetimine sunulacaktır.
22 Mayıs 2014
GÜNCEL MALİ KONULAR KONFERANSINA KATILDIK
GÜNCEL MALİ KONULAR KONFERANSINA KATILDIK 13 MAYIS 2014 SALI GÜNÜ EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI KONFERANS SALONUNDA PROF. DR. ŞÜKRÜ KIZILOT’UN DÜZENLEDİĞİ “GÜNCEL MALİ KONULAR” KONFERANSINA BORSAMIZ YÖNETİM KURULU BAŞKANI EGEMEN ASLAN KATILMIŞTIR. KONFERANSTA PROF. DR. ŞÜKRÜ KIZILOT VERGİ MEVZUATI VE MALİ ALANDAKİ GÜNCEL GELİŞMELER HAKKINDA BİLGİLER VERMİŞTİR.
14 Mayıs 2014
14 MAYIS DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜNÜ KUTLADIK
14 MAYIS DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜNÜ KUTLADIK 14 MAYIS DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ KUTLAMA ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE UZUNKÖPRÜ ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN KUTLAMA PROGRAMINA YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN, YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ ORHAN GÜR VE MECLİS ÜYELERİMİZ İLE BERABER KATILDIK VE ÇİFTÇİLERİMİZİN BU ÖZEL GÜNÜNÜ KUTLADIK.
14 Mayıs 2014
GTİ AŞ. GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
GTİ AŞ. GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret AŞ’nin (GTİ) 2013 Yılı Olağan Genel Kurulu TOBB Birlik Merkezi Sosyal Tesisleri’nde 12 Mayıs 2014 Pazartesi günü saat 14.00 te TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katılımıyla gerçekleştirildi. Uzunköprü Ticaret Borsası’nın da Hissedarı olduğu Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret AŞ’nin (GTİ) 2013 Yılı Olağan Genel Kurulunda Borsamızı Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan temsil etmişlerdir.
13 Mayıs 2014
KLASİK OTOMOBİLLER UZUNKÖPRܒDE
KLASİK OTOMOBİLLER UZUNKÖPRܒDE Bulgaristan Plovdiv ve Yunanistan Dedeağaç Klasik Otomobilciler Kulüpleri ile Trakya Klasik Otomobilciler Derneğinin beraber organize ettikleri etkinliklerin 10 Mayıs tarihli Uzunköprü etabı İlçemizde gerçekleştirildi.
12 Mayıs 2014
BAŞKANIMIZIN GÜRCİSTAN ZİYARETİ
BAŞKANIMIZIN GÜRCİSTAN ZİYARETİ Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan 5-7 Mayıs 2014 tarihlerinde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Özel Sektör Heyeti ile birlikte Gürcistan’a gerçekleştirdiği resmi ziyaret programına katılmıştır.
08 Mayıs 2014
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEKOKULU GELENEKSEL KÜLTÜR SANAT VE SPOR ŞENLİKLERİNE KATILDIK
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEKOKULU GELENEKSEL KÜLTÜR SANAT VE SPOR ŞENLİKLERİNE KATILDIK TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEKOKULU GELENEKSEL KÜLTÜR SANAT VE SPOR ŞENLİKLERİNE KATILDIK
08 Mayıs 2014
TRAKYA TARIMSAL ARAŞTIRMALAR ENSTİTÜSÜ TARAFINDAN GELİŞTİRİLEN BUĞDAY ARPA VE YULAF ÇEŞİTLERİNİN TANITILDIĞI TARLA GÜNÜ ETKİNLİĞİNE KATILDIK
TRAKYA TARIMSAL ARAŞTIRMALAR ENSTİTÜSÜ TARAFINDAN GELİŞTİRİLEN BUĞDAY ARPA VE YULAF ÇEŞİTLERİNİN TANITILDIĞI TARLA GÜNÜ ETKİNLİĞİNE KATILDIK TRAKYA TARIMSAL ARAŞTIRMALAR ENSTİTÜSÜ TARAFINDAN GELİŞTİRİLEN BUĞDAY ARPA VE YULAF ÇEŞİTLERİNİN TANITILDIĞI TARLA GÜNÜ ETKİNLİĞİNE KATILDIK
08 Mayıs 2014
ÜYELERİMİZİ ZİYARET ETTİK
ÜYELERİMİZİ ZİYARET ETTİK ÜYELERİMİZİ ZİYARET ETTİK
30 Nisan 2014
İPSALA TİCARET BORSASI ZİYARETİMİZ
İPSALA TİCARET BORSASI ZİYARETİMİZ Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan, Meclis Başkanı Ahmet Gür, Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Erk ve Orhan Gür ile Meclis Üyemiz Birol Kocaman 29 Nisan 2014 Salı günü İpsala Ticaret Borsasını ziyaret ederek İpsala Ticaret Borsası Meclis Başkanı Necati Görür, Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Girgin ve Meclis Üyeleri Ahmet Deniz, Mehmet Kerman, Tamer Şimşek ve Şeçkin Atlı ile görüşmüşlerdir.
30 Nisan 2014
ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI PERSONEL YÜZBAŞI SABRİ KARAGÖZLܒYE ZİYARET
ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI PERSONEL YÜZBAŞI SABRİ KARAGÖZLܒYE ZİYARET ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI PERSONEL YÜZBAŞI SABRİ KARAGÖZLܒYE ZİYARET
28 Nisan 2014
ÇELTİK ÜRETİMİ VE TİCARETİ, SORUNLAR VE ÇÖZÜM YOLLARI KONULU PANELİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK
ÇELTİK ÜRETİMİ VE TİCARETİ, SORUNLAR VE ÇÖZÜM YOLLARI KONULU PANELİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK ÇELTİK ÜRETİMİ VE TİCARETİ, SORUNLAR VE ÇÖZÜM YOLLARI KONULU PANEL BORSAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ Borsamızın ev sahipliğinde yapılan “Çeltik Üretimi ve Ticareti, Sorunlar ve Çözüm Yolları” paneli borsamız konferans salonunda 26 Nisan 2014 Cumartesi günü gerçekleştirildi.
28 Nisan 2014
TOBB´DAN BORSAMIZA ZİYARET
TOBB´DAN BORSAMIZA ZİYARET TEKİRDAĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ CENGİZ GÜNAY, TEKİRDAĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU ÜYESİ CEMİL KOÇAŞ VE TOBB ODA\BORSA DAİRE BAŞKANLIĞI PERSONELİ KEMAL VURAL 25 NİSAN 2012 CUMA GÜNÜ BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER. ZİYARETTE BORSAMIZ MECLİS BAŞKANI AHMET GÜR, YÖNETİM KURULU BAŞKANI EGEMEN ASLAN, YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI ABDULLAH SAKA, YÖNETİM KURULU ÜYESİ ORHAN GÜR VE MECLİS ÜYESİ İBRAHİM YILMAZ HAZIR BULUNDULAR. BÖLGENİN, TİCARET ODALARI VE BORSALARIN GENEL DURUMLARI VE SORUNLARI HAKKINDA Kİ KONULARIN GÖRÜŞÜLDÜĞÜ TOPLANTININ ARDINDAN YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ EGEMEN ASLAN MİSAFİRLERE BORSAMIZIN BÖLÜMLERİNİ VE LABORATUARLARIMIZI GEZDİREREK FAALİYETLERİMİZ HAKKINDA BİLGİLER VERDİ.
25 Nisan 2014
UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI AV. ENİS İŞBİLEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.
UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI AV. ENİS İŞBİLEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ. UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI AV. ENİS İŞBİLEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.
25 Nisan 2014
BÜYÜK BAŞ HAYVAN IRKININ ISLAHI İLE İLGİLİ ÇALIŞMANIN İLK TOPLANTISI BORSAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
BÜYÜK BAŞ HAYVAN IRKININ ISLAHI İLE İLGİLİ ÇALIŞMANIN İLK TOPLANTISI BORSAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. BÜYÜK BAŞ HAYVAN IRKININ ISLAHI İLE İLGİLİ ÇALIŞMANIN İLK TOPLANTISI BORSAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
24 Nisan 2014
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI İSMİ VE LOGOSU TESCİLLENDİ
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI İSMİ VE LOGOSU TESCİLLENDİ UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI İSMİ VE LOGOSU TESCİLLENDİ
22 Nisan 2014
HAMİTLİ KÖYÜNDE BUĞDAY TARLALARINDA İNCELEMELERDE BULUNDUK
HAMİTLİ KÖYÜNDE BUĞDAY TARLALARINDA İNCELEMELERDE BULUNDUK HAMİTLİ KÖYÜNDE BUĞDAY TARLALARINDA İNCELEMELERDE BULUNDUK 21.04.2014
21 Nisan 2014
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZDAN BORSAMIZ ÜYESİ ZEKİ BİLEN’E GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZDAN BORSAMIZ ÜYESİ ZEKİ BİLEN’E GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZDAN BORSAMIZ ÜYESİ ZEKİ BİLEN’E GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
21 Nisan 2014
BORSAMIZDAN MERİÇ KAYMAKAMI M. NURULLAH KARAMAN’A ZİYARET
BORSAMIZDAN MERİÇ KAYMAKAMI M. NURULLAH KARAMAN’A ZİYARET BORSAMIZDAN MERİÇ KAYMAKAMI M. NURULLAH KARAMAN’A ZİYARET
21 Nisan 2014
TRAKYA KLASİK OTOMOBİLCİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULUNDAN BORSAMIZA ZİYARET
TRAKYA KLASİK OTOMOBİLCİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULUNDAN BORSAMIZA ZİYARET TRAKYA KLASİK OTOMOBİLCİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULUNDAN BORSAMIZA ZİYARET
18 Nisan 2014
TÜRKMENİSTANLI İŞ ADAMINDAN BORSAMIZA ZİYARET
TÜRKMENİSTANLI İŞ ADAMINDAN BORSAMIZA ZİYARET TÜRKMENİSTANLI İŞ ADAMINDAN BORSAMIZA ZİYARET
17 Nisan 2014
BORSAMIZDAN UZUNKÖPRÜ DEVLET HASTANESİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİNE ZİYARET
BORSAMIZDAN UZUNKÖPRÜ DEVLET HASTANESİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİNE ZİYARET BORSAMIZDAN UZUNKÖPRÜ DEVLET HASTANESİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİNE ZİYARET
15 Nisan 2014
KEŞAN TSO DA DÜZENLENEN KURAKLIK PANELİNE KATILDIK
KEŞAN TSO DA DÜZENLENEN KURAKLIK PANELİNE KATILDIK İTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Orhan Şen, Emekli DSİ Bölge Müdür Yardımcısı ve Trakya Üniversitesi Teknik Bilimler MYO Öğretim Görevlisi Yüksek Mühendis Hüseyin Erkin, Trakya Üniversitesi Teknik Bilimler MYO Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. İsmail Beceren, Türkiye Sulama Kooperatifleri Genel Başkanı Halis Uysal ve Sulama Birlikleri Genel Başkanı Bülent Can’ın sunumları ve Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun Moderatörlüğünde yapılan “Kuraklık Tehlikesi, Hamzadere Bölgesinde Sulama Yatırımları ve Güneş Enerjisinin Önemi Konulu” panel 09 Nisan 2014 Çarşamba günü Keşan Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda gerçekleştirildi. Borsamızı Temsilen Panele Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan ve Dış İlişkiler ve AR-GE Sorumlumuz Levent Sekban katılmışlardır.
10 Nisan 2014
BORSAMIZIN İLK 3 AYLIK İŞLEM RAPORU
BORSAMIZIN İLK 3 AYLIK İŞLEM RAPORU BORSAMIZIN İLK 3 AYLIK İŞLEM RAPORU
09 Nisan 2014
İLÇE KAYMAKAMI VE EMNİYET MÜDÜRÜNDEN BORSAMIZA POLİS HAFTASI ZİYARETİ
İLÇE KAYMAKAMI VE EMNİYET MÜDÜRÜNDEN BORSAMIZA POLİS HAFTASI ZİYARETİ Kuruluşunun 169. Yılını kutlayan Türk Polis Teşkilatı, 4-10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında 8 Nisan 2014 Salı Günü İlçe Kaymakamı Kemal Yıldız ve İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Kenar ile birlikte Borsamızı ziyaret ettiler.
08 Nisan 2014
CHP UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI AV. ENİS İŞBİLEN, İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ VE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLARINDAN BORSAMIZA ZİYARET
CHP UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI AV. ENİS İŞBİLEN, İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ VE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLARINDAN BORSAMIZA ZİYARET CHP UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI AV. ENİS İŞBİLEN, İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ VE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLARINDAN BORSAMIZA ZİYARET
28 Mart 2014
ZİRAİ İLAÇ KULLANIMI VE HAŞEREYLE MÜCADELE EĞİTİMİNDE SINIR ÖTESİ İŞBİRLİĞİ İSİMLİ PROJEMİZİN HİBE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
ZİRAİ İLAÇ KULLANIMI VE HAŞEREYLE MÜCADELE EĞİTİMİNDE SINIR ÖTESİ İŞBİRLİĞİ İSİMLİ PROJEMİZİN HİBE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI ZİRAİ İLAÇ KULLANIMI VE HAŞEREYLE MÜCADELE EĞİTİMİNDE SINIR ÖTESİ İŞBİRLİĞİ İSİMLİ PROJEMİZİN HİBE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
28 Mart 2014
TARIM BİLGİ SİSTEMİ EĞİTİM/TANITIM TOPLANTISI 24-25 MART 2014 TARİHLERİNDE ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
TARIM BİLGİ SİSTEMİ EĞİTİM/TANITIM TOPLANTISI 24-25 MART 2014 TARİHLERİNDE ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. TARIM BİLGİ SİSTEMİ EĞİTİM/TANITIM TOPLANTISI 24-25 MART 2014 TARİHLERİNDE ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
26 Mart 2014
SAĞLIK BAKANI DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU İLE AKP UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ERCAN ÇOBANOĞLU VE AKP BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER
SAĞLIK BAKANI DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU İLE AKP UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ERCAN ÇOBANOĞLU VE AKP BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER SAĞLIK BAKANI DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU İLE AKP UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ERCAN ÇOBANOĞLU VE AKP BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER
24 Mart 2014
UZTB ISO 17025 LABORATUVAR AKREDİTASYONU EĞİTİMİNE KATILDI
UZTB ISO 17025 LABORATUVAR AKREDİTASYONU EĞİTİMİNE KATILDI Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde Laboratuvarı bulunan 78 Ticaret Borsasına yönelik ISO 17025 Laboratuar Akreditasyonu eğitimlerine 17-18-19 Mart 2014 tarihlerinde başladı
20 Mart 2014
GÖKKUŞAĞI ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜ OSMAN KOLBASAR VE ZAMAN GAZETESİ UZUNKÖPRÜ TEMSİLCİSİ SERKAN USLU’DAN BORSAMIZA  ZİYARET
GÖKKUŞAĞI ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜ OSMAN KOLBASAR VE ZAMAN GAZETESİ UZUNKÖPRÜ TEMSİLCİSİ SERKAN USLU’DAN BORSAMIZA ZİYARET GÖKKUŞAĞI ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜ OSMAN KOLBASAR VE ZAMAN GAZETESİ UZUNKÖPRÜ TEMSİLCİSİ SERKAN USLU’DAN BORSAMIZA ZİYARET
19 Mart 2014
MHP UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TAHSİN AKTAŞ VE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLARI BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER.
MHP UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TAHSİN AKTAŞ VE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLARI BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER. MHP Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Tahsin Aktaş ve Belediye Meclis Üyeliği Adayları 19 Mart 2014 Çarşamba günü Uzunköprü Ticaret Borsasını ziyaret ettiler.
19 Mart 2014
BORSAMIZ ÜYESİ HAYIRSEVER İŞADAMLARI HACI İRFAN ÖZTÜRK VE İBRAHİM ÖZTÜRK´ÜN İLÇEMİZE KAZANDIRDIKLARI HUZUREVİ AÇILDI
BORSAMIZ ÜYESİ HAYIRSEVER İŞADAMLARI HACI İRFAN ÖZTÜRK VE İBRAHİM ÖZTÜRK´ÜN İLÇEMİZE KAZANDIRDIKLARI HUZUREVİ AÇILDI BORSAMIZ ÜYESİ HAYIRSEVER İŞADAMLARI HACI İRFAN ÖZTÜRK VE İBRAHİM ÖZTÜRK´ÜN İLÇEMİZE KAZANDIRDIKLARI HUZUREVİ AÇILDI
18 Mart 2014
TEMEL KALİTE VE DOKÜMANTASYON EĞİTİMİ TOBB’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
TEMEL KALİTE VE DOKÜMANTASYON EĞİTİMİ TOBB’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. TEMEL KALİTE VE DOKÜMANTASYON EĞİTİMİ TOBB’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
12 Mart 2014
MUHASEBECİLER VE MALİ MÜŞAVİRLER ODASINDAN BORSAMIZA ZİYARET
MUHASEBECİLER VE MALİ MÜŞAVİRLER ODASINDAN BORSAMIZA ZİYARET MUHASEBECİLER VE MALİ MÜŞAVİRLER ODASINDAN BORSAMIZA ZİYARET 07.03.2014
07 Mart 2014
MHP İl GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER
MHP İl GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER MHP İl GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI HAKAN DOĞAN, CEMAL DURMAZ VE MUSTAFA ŞİMSEK İLE UZUNKÖPRÜ MHP İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI AVUKAT BURHAN BAŞEĞMEZ 5 MART 2014 ÇARŞAMBA GÜNÜ UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİLER. ZİYARETTE UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI EGEMEN ASLAN VE YÖNETİM KURULU ÜYESİ UĞUR ERK HAZIR BULUNDULAR.
05 Mart 2014
AB PROJEMİZİN SEMİNER-TOPLANTILARININ SONUNCUSU GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AB PROJEMİZİN SEMİNER-TOPLANTILARININ SONUNCUSU GERÇEKLEŞTİRİLDİ AB PROJEMİZİN SEMİNER-TOPLANTILARININ SONUNCUSU GERÇEKLEŞTİRİLDİ
03 Mart 2014
 İL GENEL MECLİS ÜYESİ NEDRET AKBULUT’A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
İL GENEL MECLİS ÜYESİ NEDRET AKBULUT’A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ BORSAMIZDAN İL GENEL MECLİS ÜYESİ NEDRET AKBULUT’A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
28 Şubat 2014
BARIŞ GAZETESİNE NEZAKET ZİYARETİ
BARIŞ GAZETESİNE NEZAKET ZİYARETİ BARIŞ GAZETESİNE NEZAKET ZİYARETİ
28 Şubat 2014
UZUNKÖPRÜ VERGİ DAİRESİNE 25. VERGİ HAFTASI KUTLAMA ZİYARETİ
UZUNKÖPRÜ VERGİ DAİRESİNE 25. VERGİ HAFTASI KUTLAMA ZİYARETİ UZUNKÖPRÜ VERGİ DAİRESİNE 25. VERGİ HAFTASI KUTLAMA ZİYARETİ
28 Şubat 2014
VERGİ DAİRESİNDEN BORSAMIZA VERGİ HAFTASI ZİYARETİ
VERGİ DAİRESİNDEN BORSAMIZA VERGİ HAFTASI ZİYARETİ VERGİ DAİRESİNDEN BORSAMIZA VERGİ HAFTASI ZİYARETİ
25 Şubat 2014
AB PROJEMİZİN 21 ŞUBAT 2014 TARİHLİ FİNAL TOPLANTI YEMEĞİ YAPILDI
AB PROJEMİZİN 21 ŞUBAT 2014 TARİHLİ FİNAL TOPLANTI YEMEĞİ YAPILDI AB PROJEMİZİN 21 ŞUBAT 2014 TARİHLİ FİNAL TOPLANTI YEMEĞİ YAPILDI
25 Şubat 2014
AB PROJEMİZİN 3. FARKINDALIK SEMİNERİ DR. SAMİ SÜZER’İN SUNUMU İLE CAZGIR CAFE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
AB PROJEMİZİN 3. FARKINDALIK SEMİNERİ DR. SAMİ SÜZER’İN SUNUMU İLE CAZGIR CAFE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. AB PROJEMİZİN 3. FARKINDALIK SEMİNERİ DR. SAMİ SÜZER’İN SUNUMU İLE CAZGIR CAFE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
20 Şubat 2014
AB PROJEMİZİN 2. FARKINDALIK SEMİNERİ PROF. DR HALİM ORTA ’NIN SUNUMU İLE LİMOS CAFE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
AB PROJEMİZİN 2. FARKINDALIK SEMİNERİ PROF. DR HALİM ORTA ’NIN SUNUMU İLE LİMOS CAFE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. AB PROJEMİZİN 2. FARKINDALIK SEMİNERİ PROF. DR HALİM ORTA ’NIN SUNUMU İLE LİMOS CAFE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
17 Şubat 2014
HAYVANCILIK KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI
HAYVANCILIK KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI HAYVANCILIK KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI
11 Şubat 2014
ERGENE NEHRİ KİRLİLİĞİNDE HUKUKSAL DURUM KONULU KAHVALTILI SEMİNER-SOHBET TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
ERGENE NEHRİ KİRLİLİĞİNDE HUKUKSAL DURUM KONULU KAHVALTILI SEMİNER-SOHBET TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ ERGENE NEHRİ KİRLİLİĞİNDE HUKUKSAL DURUM KONULU KAHVALTILI SEMİNER-SOHBET TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
07 Şubat 2014
TRAKYA ODA VE BORSALAR MÜŞTEREK İSTİŞARE TOPLANTISI
TRAKYA ODA VE BORSALAR MÜŞTEREK İSTİŞARE TOPLANTISI TRAKYA ODA VE BORSALAR MÜŞTEREK İSTİŞARE TOPLANTISI
06 Şubat 2014
DSİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN BORSAMIZDA TOPLANTI
DSİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN BORSAMIZDA TOPLANTI DSİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN BORSAMIZDA TOPLANTI
05 Şubat 2014
TOBB AB DAİRESİ UZMANI BURCU ATILGAN´DAN BORSAMIZA ZİYARET
TOBB AB DAİRESİ UZMANI BURCU ATILGAN´DAN BORSAMIZA ZİYARET TOBB AB DAİRESİ UZMANI BURCU ATILGAN´DAN BORSAMIZA ZİYARET
04 Şubat 2014
BORSAMIZDAN KEŞAN TB. VE KEŞAN TSO´YA ZİYARET
BORSAMIZDAN KEŞAN TB. VE KEŞAN TSO´YA ZİYARET BORSAMIZDAN KEŞAN TB VE KEŞAN TSO´YA ZİYARET. 30.01.2014
31 Ocak 2014
TEPAV UZUNKÖPRÜ ZİYARETİ
TEPAV UZUNKÖPRÜ ZİYARETİ TEPAV TEMSİLCİLERİNİN UZUNKÖPRÜ ZİYARETİ.
23 Ocak 2014
9. DÖNEM ODA/BORSA AKREDİTASYON SERTİFİKA TÖRENİ
9. DÖNEM ODA/BORSA AKREDİTASYON SERTİFİKA TÖRENİ 13-14 Ocak 2014 Ankara TOBB Akraditasyon ve Eğitim Gezisi
15 Ocak 2014
KADIN GİRİŞİMCİLER ZİRVESİ EDİRNE’DE TOPLANDI.
KADIN GİRİŞİMCİLER ZİRVESİ EDİRNE’DE TOPLANDI. KADIN GİRİŞİMCİLER ZİRVESİ EDİRNE’DE TOPLANDI. 07.01.2014
08 Ocak 2014
BORSAMIZDAN MALKARA TİCARET VE SANAYİ ODASI İLE TİCARET BORSASINA ZİYARET
BORSAMIZDAN MALKARA TİCARET VE SANAYİ ODASI İLE TİCARET BORSASINA ZİYARET BORSAMIZDAN MALKARA TİCARET VE SANAYİ ODASI İLE TİCARET BORSASINA ZİYARET
26 Aralık 2013
İLÇEMİZE YATIRIM PLANLAYAN İŞ ADAMLARINDAN BORSAMIZA ZİYARET
İLÇEMİZE YATIRIM PLANLAYAN İŞ ADAMLARINDAN BORSAMIZA ZİYARET İLÇEMİZE YATIRIM PLANLAYAN İŞ ADAMLARINDAN BORSAMIZA ZİYARET
25 Aralık 2013
AKREDİTASYON SÜRECİ KONUSUNDA UZTB VE UTSO ORTAK BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİLER
AKREDİTASYON SÜRECİ KONUSUNDA UZTB VE UTSO ORTAK BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİLER AKREDİTASYON SÜRECİ KONUSUNDA UZTB VE UTSO ORTAK BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİLER.25.12.2013
25 Aralık 2013
BORSAMIZIN ANKARA TEMASLARI
BORSAMIZIN ANKARA TEMASLARI BORSAMIZIN ANKARA TEMASLARI 23-24.12.2013
25 Aralık 2013
PİRİNÇ SANAYİCİLERİ TOPLANTISI BORSAMIZDA YAPILDI
PİRİNÇ SANAYİCİLERİ TOPLANTISI BORSAMIZDA YAPILDI PİRİNÇ SANAYİCİLERİ TOPLANTISI BORSAMIZDA YAPILDI
19 Aralık 2013
EDİRNE İLİ ODA VE BORSALARI ORTAK TOPLANTISI
EDİRNE İLİ ODA VE BORSALARI ORTAK TOPLANTISI EDİRNE İLİ ODA VE BORSALARI ORTAK TOPLANTISI
17 Aralık 2013
BORSAMIZDAN TTAE TOPRAK VE SU KAYNAKLARI BÖLÜM BAŞKANI DR. SAMİ SÜZER’E ZİYARET
BORSAMIZDAN TTAE TOPRAK VE SU KAYNAKLARI BÖLÜM BAŞKANI DR. SAMİ SÜZER’E ZİYARET BORSAMIZDAN TTAE TOPRAK VE SU KAYNAKLARI BÖLÜM BAŞKANI DR. SAMİ SÜZER’E ZİYARET 11.12.2013
11 Aralık 2013
EDİRNE GIDA TARIM VE HAYVANCILIK İL MÜDÜR YARDIMCISI BİLGİN YILMAZ´IN BORSAMIZI ZİYARETİ
EDİRNE GIDA TARIM VE HAYVANCILIK İL MÜDÜR YARDIMCISI BİLGİN YILMAZ´IN BORSAMIZI ZİYARETİ EDİRNE GIDA TARIM VE HAYVANCILIK İL MÜDÜR YARDIMCISI BİLGİN YILMAZ´IN BORSAMIZI ZİYARETİ. 11.12.2013
11 Aralık 2013
NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ VE TEKİRDAĞ TİCARET BORSASINA ZİYARETLER
NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ VE TEKİRDAĞ TİCARET BORSASINA ZİYARETLER NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ VE TEKİRDAĞ TİCARET BORSASINA ZİYARETLER 09.12.2013
10 Aralık 2013
ALAY KOMUTANININ BORSAMIZI ZİYARETİ
ALAY KOMUTANININ BORSAMIZI ZİYARETİ ALAY KOMUTANININ BORSAMIZI ZİYARETİ
06 Aralık 2013
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET ÇAKMAK’IN BORSAMIZI ZİYARETİ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET ÇAKMAK’IN BORSAMIZI ZİYARETİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET ÇAKMAK’IN BORSAMIZI ZİYARETİ
05 Aralık 2013
ESKİ BELEDİYE BAŞKANI VE MİLLETVEKİLİ AHMET İNCEOĞLU´NDAN BORSAMIZA ZİYARET
ESKİ BELEDİYE BAŞKANI VE MİLLETVEKİLİ AHMET İNCEOĞLU´NDAN BORSAMIZA ZİYARET ESKİ BELEDİYE BAŞKANI VE MİLLETVEKİLİ AHMET İNCEOĞLU´NDAN BORSAMIZA ZİYARET
05 Aralık 2013
TRAKYA ÜNİVERSİTESİNDEN BAŞKANIMIZA ZİYARET
TRAKYA ÜNİVERSİTESİNDEN BAŞKANIMIZA ZİYARET TRAKYA ÜNİVERSİTESİNDEN BAŞKANIMIZA ZİYARET
05 Aralık 2013
"ÇELTİK TAVALARINDA KEREVİT ÜRETİMİ" KONULU TOPLANTIYA KATILIM
"ÇELTİK TAVALARINDA KEREVİT ÜRETİMİ" KONULU TOPLANTIYA KATILIM "ÇELTİK TAVALARINDA KEREVİT ÜRETİMİ" KONULU TOPLANTIYA KATILIM 28.11.2013
29 Kasım 2013
19. TÜRKİYE-DÜNYA TİCARET KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ EDİRNE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
19. TÜRKİYE-DÜNYA TİCARET KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ EDİRNE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 19. TÜRKİYE-DÜNYA TİCARET KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ EDİRNE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.27.11.2013
28 Kasım 2013
TERZİLER ODASINDAN BORSAMIZA ZİYARET
TERZİLER ODASINDAN BORSAMIZA ZİYARET TERZİLER ODASINDAN BORSAMIZA ZİYARET.22.11.2013
22 Kasım 2013
İLÇE KAYMAKAMI KEMAL YILDIZ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
İLÇE KAYMAKAMI KEMAL YILDIZ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ İLÇE KAYMAKAMI KEMAL YILDIZ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.
21 Kasım 2013
VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜNE ZİYARET
VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜNE ZİYARET VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ ALİ ARUĞASLAN´A ZİYARET. 19.11.2013
19 Kasım 2013
AEGON SİGORTA TEMSİLCİLERİ BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER.
AEGON SİGORTA TEMSİLCİLERİ BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER. AEGON SİGORTA TEMSİLCİLERİ BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER.
19 Kasım 2013
TARIM İSTATİSTİKLERİ ÇALIŞTAYI ANTALYA´DA YAPILDI
TARIM İSTATİSTİKLERİ ÇALIŞTAYI ANTALYA´DA YAPILDI TARIM İSTATİSTİKLERİ ÇALIŞTAYI ANTALYA´DA YAPILDI
19 Kasım 2013
BİŞDER TOPLANTISI
BİŞDER TOPLANTISI BİŞDER TOPLANTISI
18 Kasım 2013
BULGARİSTAN EDİRNE BAŞKONSOLOSU LUBOMİR POPOV’A ZİYARET
BULGARİSTAN EDİRNE BAŞKONSOLOSU LUBOMİR POPOV’A ZİYARET BULGARİSTAN EDİRNE BAŞKONSOLOSU LUBOMİR POPOV’A ZİYARET. 14.11.2013
14 Kasım 2013
ALAY KOMUTANINA ZİYARET
ALAY KOMUTANINA ZİYARET ALAY KOMUTANINA ZİYARET. 05.11.2013
05 Kasım 2013
YUNANİSTAN KONSOLOSUNA ZİYARET
YUNANİSTAN KONSOLOSUNA ZİYARET UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI MECLİS BAŞKANI AHMET GÜR, YÖNETİM KURULU BAŞKANI EGEMEN ASLAN, YÖNETİM KURULU ÜYESİ ORHAN GÜR İLE UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI ERCAN İHTİYAR VE UTSO YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET KALKANDELEN 31.10.2013 TARİHİNDE YUNANİSTAN EDİRNE KONSOLOSU BAYAN KATERİNA VARVARİGU´YU EDİRNE´DEKİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER.
04 Kasım 2013
MAL MÜDÜRLÜĞÜNDEN BORSAMIZA NEZAKET ZİYARETİ
MAL MÜDÜRLÜĞÜNDEN BORSAMIZA NEZAKET ZİYARETİ MAL MÜDÜRLÜĞÜNDEN BORSAMIZA NEZAKET ZİYARETİ. 11.10.2013
11 Ekim 2013
BORSAMIZIN BURSA TARIM FUARI  GEZİSİ SONA ERDİ
BORSAMIZIN BURSA TARIM FUARI GEZİSİ SONA ERDİ BORSAMIZIN BURSA TARIM FUARI GEZİSİ SONA ERDİ
07 Ekim 2013
ÇORLU HAVALİMANI´NIN İŞLEVSELLİĞİNİN ARTIRILMASI  KONULU TOPLANTI YAPILDI
ÇORLU HAVALİMANI´NIN İŞLEVSELLİĞİNİN ARTIRILMASI KONULU TOPLANTI YAPILDI ÇORLU HAVALİMANI´NIN İŞLEVSELLİĞİNİN ARTIRILMASI KONULU TOPLANTI YAPILDI
02 Ekim 2013
PROF. DR. HÜSEYİN BAĞCI BORSAMIZDA KONFERANS VERDİ
PROF. DR. HÜSEYİN BAĞCI BORSAMIZDA KONFERANS VERDİ ROF. DR. HÜSEYİN BAĞCI BORSAMIZDA KONFERANS VERDİ 27.09.2013
30 Eylül 2013
BUĞDAY PANELİ BORSAMIZDA YAPILDI
BUĞDAY PANELİ BORSAMIZDA YAPILDI BUĞDAY PANELİ BORSAMIZDA YAPILDI 24.09.2013
25 Eylül 2013
UZTB VE UTSO’DAN ETSO VE ETB’ YE İADE İ ZİYARET.
UZTB VE UTSO’DAN ETSO VE ETB’ YE İADE İ ZİYARET. UZTB VE UTSO’DAN ETSO VE ETB’ YE İADE İ ZİYARET.
23 Eylül 2013
HALKALI GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ TESİSLERİ’NİN TEMELİ ATILDI
HALKALI GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ TESİSLERİ’NİN TEMELİ ATILDI HALKALI GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ TESİSLERİ’NİN TEMELİ ATILDI.17.09.2013
18 Eylül 2013
BORSAMIZ VE UTSO´DAN ORTAK ZİYARETLER
BORSAMIZ VE UTSO´DAN ORTAK ZİYARETLER BORSAMIZ VE UTSO´DAN ORTAK ZİYARETLER
16 Eylül 2013
KEŞAN TSO VE GÖNEN TB’DEN BORSAMIZA ZİYARET
KEŞAN TSO VE GÖNEN TB’DEN BORSAMIZA ZİYARET KEŞAN TSO VE GÖNEN TB’DEN BORSAMIZA ZİYARET.27.08.2013
28 Ağustos 2013
ETSO VE ETB´DEN BORSAMIZA ZİYARET
ETSO VE ETB´DEN BORSAMIZA ZİYARET ETSO VE ETB´DEN BORSAMIZA ZİYARET
22 Ağustos 2013
MHP VE ÜLKÜ OCAKLARINDAN BORSAMIZA ZİYARET
MHP VE ÜLKÜ OCAKLARINDAN BORSAMIZA ZİYARET MHP VE ÜLKÜ OCAKLARINDAN BORSAMIZA ZİYARET. 19.08.2013
19 Ağustos 2013
EDİRNE KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI VE RUMELİ TV TEMSİLCİSİ SELAHATTİN PINAR’IN BORSAMIZI ZİYARETİ.
EDİRNE KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI VE RUMELİ TV TEMSİLCİSİ SELAHATTİN PINAR’IN BORSAMIZI ZİYARETİ. EDİRNE KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI VE RUMELİ TV TEMSİLCİSİ SELAHATTİN PINAR’IN BORSAMIZI ZİYARETİ.15.08.2013
15 Ağustos 2013
BORSAMIZDAN ERZAK YARDIMI
BORSAMIZDAN ERZAK YARDIMI BORSAMIZDAN ERZAK YARDIMI
02 Ağustos 2013
BORSAMIZA YENİ MAHSÜL AYÇİÇEĞİ GELDİ.
BORSAMIZA YENİ MAHSÜL AYÇİÇEĞİ GELDİ. BORSAMIZA YENİ MAHSÜL AYÇİÇEĞİ GELDİ.02.08.2013
02 Ağustos 2013
KAYMAKAM UĞUR KOLSUZ´DAN BORSAMIZA VEDA ZİYARETİ
KAYMAKAM UĞUR KOLSUZ´DAN BORSAMIZA VEDA ZİYARETİ KAYMAKAM UĞUR KOLSUZ´DAN BORSAMIZA VEDA ZİYARETİ
30 Temmuz 2013
BORSAMIZIN GELENEKSEL İFTARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
BORSAMIZIN GELENEKSEL İFTARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. BORSAMIZIN GELENEKSEL İFTARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.25.07.2013
26 Temmuz 2013
BAŞKANLARIMIZA TEBRİK ZİYARETLERİ
BAŞKANLARIMIZA TEBRİK ZİYARETLERİ BAŞKANLARIMIZA TEBRİK ZİYARETLERİ
26 Temmuz 2013
UZTB YÖNETİM KURULU BAŞKANI EGEMEN ASLAN´IN ANKARA ZİYARETLERİ
UZTB YÖNETİM KURULU BAŞKANI EGEMEN ASLAN´IN ANKARA ZİYARETLERİ UZTB YÖNETİM KURULU BAŞKANI EGEMEN ASLAN´IN ANKARA ZİYARETLERİ
22 Temmuz 2013
MARMARA BÖLGESİ ODA-BORSA BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI ANKARA´DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
MARMARA BÖLGESİ ODA-BORSA BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI ANKARA´DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ MARMARA BÖLGESİ ODA-BORSA BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI ANKARADA GERÇEKLEŞTİRİLDİ 17.07.2013
18 Temmuz 2013
HASKOVA TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN BORSAMIZA ZİYARET
HASKOVA TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN BORSAMIZA ZİYARET HASKOVA TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN BORSAMIZA ZİYARET 12.07.2013
15 Temmuz 2013
UZUNKÖPRÜ KAYMAKAMI, UZTB VE UTSO´DAN EDİRNE VALİSİ VE T.Ü. REKTÖRÜNE ZİYARET
UZUNKÖPRÜ KAYMAKAMI, UZTB VE UTSO´DAN EDİRNE VALİSİ VE T.Ü. REKTÖRÜNE ZİYARET UZUNKÖPRÜ KAYMAKAMI, UZTB VE UTSO´DAN EDİRNE VALİSİ VE T.Ü. REKTÖRÜNE ZİYARET
12 Temmuz 2013
PROF. DR. HÜSEYİN BAĞCI İLE GÖRÜŞME
PROF. DR. HÜSEYİN BAĞCI İLE GÖRÜŞME PROF. DR. HÜSEYİN BAĞCI İLE GÖRÜŞME
08 Temmuz 2013
MECLİSİMİZDEN EDİRNE DEPOCULUK AŞ. AÇILIŞINA KATILIM
MECLİSİMİZDEN EDİRNE DEPOCULUK AŞ. AÇILIŞINA KATILIM MECLİSİMİZDEN EDİRNE DEPOCULUK AŞ. AÇILIŞINA KATILIM
08 Temmuz 2013
YÖNETİMİMİZDEN AKPARTİ´YE İADEİ ZİYARET
YÖNETİMİMİZDEN AKPARTİ´YE İADEİ ZİYARET YÖNETİMİMİZDEN AKPARTİ´YE İADEİ ZİYARET
08 Temmuz 2013
TÜRK OCAKLARINDAN BORSAMIZA ZİYARET
TÜRK OCAKLARINDAN BORSAMIZA ZİYARET TÜRK OCAKLARINDAN BORSAMIZA ZİYARET
08 Temmuz 2013
AVRUPA BİRLİĞİ TİCARET ODALARIYLA YÜRÜTTÜĞÜMÜZ PROJEMİZ TAKDİR TOPLUYOR
AVRUPA BİRLİĞİ TİCARET ODALARIYLA YÜRÜTTÜĞÜMÜZ PROJEMİZ TAKDİR TOPLUYOR Uzunköprü Ticaret Borsasının Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortaklaşa finanse edilen “Sivil Toplum Diyaloğu: AB-Türkiye Odalar/Borsalar Forumu-II” çerçevesinde yürüttüğü “Tarım Topraklarının Kirlilikten Arındırılması ve Islahı” başlıklı araştırma projesinin yarıyıl raporlama sunumu, T.C. Başbakanlık Merkezi İhale ve Finans Birimi Program Yöneticileri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği AB Daire Başkanlığı ile EUROCHAMBRES Avrupa Odalar Birliği nezdinde, İstanbul’da düzenlenen uluslararası toplantıda yapıldı. Toplantıda, 21 eşleştirme projesini yürüten 41 Türk Oda ve Borsasının yanı sıra, AB ülkelerinden 34 Odanın yöneticileri katılarak sunum ve bilgi alışverişlerinde bulundular. 1-2 Temmuz 2013
08 Temmuz 2013
UZTB MECLİS ÜYESİ VE PDD YÖNETİM KURULU BAŞKANI BİROL KOCAMAN VE YENİ YÖNETİMİNDEN TARIM BAKANINA ZİYARET
UZTB MECLİS ÜYESİ VE PDD YÖNETİM KURULU BAŞKANI BİROL KOCAMAN VE YENİ YÖNETİMİNDEN TARIM BAKANINA ZİYARET UZTB MECLİS ÜYESİ VE PDD YÖNETİM KURULU BAŞKANI BİROL KOCAMAN VE YENİ YÖNETİMİNDEN TARIM BAKANINA ZİYARET
04 Temmuz 2013
NECDET BUDAK´IN İLÇEMİZİ ZİYARETİ
NECDET BUDAK´IN İLÇEMİZİ ZİYARETİ NECDET BUDAK´IN İLÇEMİZİ ZİYARETİ29.06.2013
01 Temmuz 2013
ÜLKÜ OCAKLARINDAN BORSAMIZA HAYIRLI OLSUN
ÜLKÜ OCAKLARINDAN BORSAMIZA HAYIRLI OLSUN ÜLKÜ OCAKLARINDAN BORSAMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.26.06.2013
27 Haziran 2013
TÜRK-ALMAN TİCARET ve SANAYİ ODASI 9.GENEL KURUL TOPLANTISI
TÜRK-ALMAN TİCARET ve SANAYİ ODASI 9.GENEL KURUL TOPLANTISI TÜRK-ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODALARI 9.GENEL KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
25 Haziran 2013
BORSAMIZDAN TMO UZUNKÖPRÜ AJANS MÜDÜRLÜĞÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
BORSAMIZDAN TMO UZUNKÖPRÜ AJANS MÜDÜRLÜĞÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ BORSAMIZDAN TMO UZUNKÖPRÜ AJANS MÜDÜRLÜĞÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.21.06.2013
25 Haziran 2013
UZTB-JANDARMA SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ
UZTB-JANDARMA SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ UZTB-JANDARMA SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ
21 Haziran 2013
İLÇE KAYMAKAMI İLE TOPLANTI
İLÇE KAYMAKAMI İLE TOPLANTI İLÇE KAYMAKAMI İLE TOPLANTI
20 Haziran 2013
UZTB YÖNETİMİ, YÜRÜTTÜĞÜ AB PROJESİNİN ETKİNLİKLERİ İÇİN GİTTİĞİ ROMANYA’DAN DÖNDÜ
UZTB YÖNETİMİ, YÜRÜTTÜĞÜ AB PROJESİNİN ETKİNLİKLERİ İÇİN GİTTİĞİ ROMANYA’DAN DÖNDÜ UZTB MECLİS BAŞKANI ve YÖNETİM KURULU, BORSANIN TARIM TOPRAKLARININ KİRLİLİKTEN ARINDIRILMASI BAŞLIKLI AB PROJESİNİN ÇALIŞMA ve GÖZLEM ZİYARETLERİ İÇİN GİTTİĞİ ROMANYA’NIN SİBİU KENTİNDEN DÖNDÜ. SİBİU TİCARET, SANAYİ ve TARIM ODASI PROJE ORTAKLIĞIYLA YÜRÜTÜLEN 5 GÜNLÜK ÇALIŞMADA, 2000’LERE DEK AVRUPA’NIN EN YOĞUN AĞIR METAL SANAYİ KİRLİLİĞİNE MARUZ KALMIŞ BÖLGESİNDEKİ SU ve TOPRAK ISLAHI İLE AB ÇEVRE MEVZUATINA UYUM İÇİN GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇEVRE KORUMA BAŞARILARINA TANIK OLUNDU.
19 Haziran 2013
KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ZİYARETİ
KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ZİYARETİ KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNUN BORSAMIZI ZİYARETİ18.06.2013
18 Haziran 2013
BUĞDAY İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI
BUĞDAY İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI BUĞDAY İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI.
10 Haziran 2013
6331 SAYILI YENİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
6331 SAYILI YENİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI 6331 SAYILI YENİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.
07 Haziran 2013
MUHTARLAR VE SÜT BİRLİKTEN YENİ MECLİSİMİZE TEBRİK ZİYARETİ
MUHTARLAR VE SÜT BİRLİKTEN YENİ MECLİSİMİZE TEBRİK ZİYARETİ MUHTARLAR VE SÜT BİRLİKTEN YENİ MECLİSİMİZE TEBRİK ZİYARETİ
07 Haziran 2013
UTSO’DAN BORSAMIZA İADE İ ZİYARET VE UZTB-UTSO ORTAK YÖNETİM KURULLARI TOPLANTISI
UTSO’DAN BORSAMIZA İADE İ ZİYARET VE UZTB-UTSO ORTAK YÖNETİM KURULLARI TOPLANTISI UTSO’DAN BORSAMIZA İADE İ ZİYARET VE UZTB-UTSO ORTAK YÖNETİM KURULLARI TOPLANTISI
06 Haziran 2013
BORSAMIZA 2013 YILI MAHSÜLÜ İLK BUĞDAY GELDİ
BORSAMIZA 2013 YILI MAHSÜLÜ İLK BUĞDAY GELDİ BORSAMIZA 2013 YILI MAHSÜLÜ İLK BUĞDAY GELDİ.
05 Haziran 2013
İLÇE KAYMAKAMI UĞUR KOLSUZ´DAN BORSAMIZA İADE İ ZİYARET
İLÇE KAYMAKAMI UĞUR KOLSUZ´DAN BORSAMIZA İADE İ ZİYARET İLÇE KAYMAKAMI UĞUR KOLSUZ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.
04 Haziran 2013
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENECEKTİR.
04 Haziran 2013
UZTB’YE JANDARMA VE AK PARTİDEN TEBRİK ZİYARETLERİ
UZTB’YE JANDARMA VE AK PARTİDEN TEBRİK ZİYARETLERİ UZTB’YE JANDARMA VE AK PARTİDEN TEBRİK ZİYARETLERİ 31.05.2013
31 Mayıs 2013
BORSAMIZA 2013 YILI MAHSÜLÜ İLK ARPA GELDİ
BORSAMIZA 2013 YILI MAHSÜLÜ İLK ARPA GELDİ BORSAMIZA 2013 YILI MAHSÜLÜ İLK ARPA GELDİ.30.05.2013
30 Mayıs 2013
CHP VE MHP İLÇE TEŞKİLATLARINDAN YENİ MECLİSİMİZE TEBRİK ZİYARETLERİ
CHP VE MHP İLÇE TEŞKİLATLARINDAN YENİ MECLİSİMİZE TEBRİK ZİYARETLERİ CHP VE MHP İLÇE TEŞKİLATLARINDAN YENİ MECLİSİMİZE TEBRİK ZİYARETLERİ 29.05.2013
30 Mayıs 2013
YENİ MECLİSİMİZİN İLÇE PROTOKOLÜNE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
YENİ MECLİSİMİZİN İLÇE PROTOKOLÜNE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR YENİ MECLİSİMİZİN İLÇE PROTOKOLÜNE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
29 Mayıs 2013
YENİ MECLİSİMİZDEN POLATLI TİCARET BORSASINA ZİYARET
YENİ MECLİSİMİZDEN POLATLI TİCARET BORSASINA ZİYARET YENİ MECLİSİMİZDEN POLATLI TİCARET BORSASINA ZİYARET 27.05.2013
28 Mayıs 2013
YENİ MECLİSİMİZDEN TOBB BAŞKANINA ZİYARET
YENİ MECLİSİMİZDEN TOBB BAŞKANINA ZİYARET YENİ MECLİSİMİZDEN TOBB BAŞKANINA ZİYARET 27.05.2013
28 Mayıs 2013
UZTB MECLİSİNDEN UTSO VE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET
UZTB MECLİSİNDEN UTSO VE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET UZTB MECLİSİNDEN UTSO VE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET.23.05.2013
23 Mayıs 2013
EGEMEN ASLAN VE YENİ MECLİS ÜYELERİMİZE TEBRİK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
EGEMEN ASLAN VE YENİ MECLİS ÜYELERİMİZE TEBRİK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR EGEMEN ASLAN VE YENİ MECLİS ÜYELERİMİZE TEBRİK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
13 Mayıs 2013
DRAMA TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN BORSAMIZA ZİYARET
DRAMA TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN BORSAMIZA ZİYARET 11 MAYIS 2013 CUMARTESİ GÜNÜ AZİZ İOANNİS KİLİSESİNİN AÇILIŞI İÇİN İLÇEMİZE GELEN DRAMA TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI STEFANOS GEORGİADİS VE DRAMA TİCARET VE SANAYİ ODASI ÜYELERİNDEN OLUŞAN YUNAN HEYETİ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.
13 Mayıs 2013
UZTB MECLİS ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ YAPILDI
UZTB MECLİS ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ YAPILDI Uzunköprü Ticaret Borsası Meclis Üyeliği seçimi 03 Mayıs 2013 Cuma günü Borsa salonunda yapıldı.
07 Mayıs 2013
UZTB´nin ÜNİVERSİTE İŞBİRLİĞİYLE YENİ ULUSLARARASI PROJESİ
UZTB´nin ÜNİVERSİTE İŞBİRLİĞİYLE YENİ ULUSLARARASI PROJESİ Uzunköprü Ticaret Borsası, Türkiye-Bulgaristan Sınır Ötesi İşbirliği Programı 3. Çağrısı kapsamında “Zirai İlaç Kullanımı ve Haşereyle Mücadele Eğitiminde Sınır Ötesi İşbirliği” isimli projesini, Bulgaristan’ın ikinci büyük üniversitesi olan Burgaz Kentinden Profesör Dr. Asen Zlatarov Üniversitesi ortaklığıyla hazırlayarak Haskovo’daki A.B. Bürosuna, UZTB A.B. Proje Asistanı Levent Bozer eliyle, 29 Nisan’da teslim etti. 29.04.2013.
30 Nisan 2013
UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI AV. ENİS İŞBİLEN´in RESMİ ZİYARETİ
UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI AV. ENİS İŞBİLEN´in RESMİ ZİYARETİ Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen ve Belediye Başkan Yardımcısı Engin Bulut Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. 24.04.2013.
24 Nisan 2013
SAĞLIK BAKANI VE KALKINMA BAKANININ BORSAMIZI ZİYARETLERİ
SAĞLIK BAKANI VE KALKINMA BAKANININ BORSAMIZI ZİYARETLERİ SAĞLIK BAKANI VE KALKINMA BAKANI BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.
17 Nisan 2013
UZTB HEYETİ, KAVALA ile DRAMA TİCARET ve SANAYİ ODALARINI ZİYARET ETTİ
UZTB HEYETİ, KAVALA ile DRAMA TİCARET ve SANAYİ ODALARINI ZİYARET ETTİ Uzunköprü Ticaret Borsası 55 üyesiyle Yunanistan’ın Kavala ve Drama Ticaret ve Sanayi Odalarını ziyaret ederek bölgenin ticari, sosyal ve kültürel hayatını zenginleştirecek girişimlerde bulundu. Rahmi Eren’in başkanlığında 55 UZTB üyesi işadamından oluşan heyete, Uzunköprü Kaymakamı Uğur Kolsuz, Belediye Başkanı Enis İşbilen, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Salih Zeki Yazıcıoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akalın da katıldılar. Kavala ve Drama Oda Başkanlarının ağırladığı Uzunköprü ve Bölgesinin iş dünyasının en üst düzeyde temsil edildiği UZTB Heyetine, Yunan Basını ve Medyası da ilgi gösterdi, heyetin toplantı görüntüleri ve röportajları Yunan TV’lerinde yayınlandı. 12-13 nisan 2013
15 Nisan 2013
TRAKYA ABİGEM GENEL KURULU
TRAKYA ABİGEM GENEL KURULU Trakya ABİGEM Genel Kurulu 29 Mart 2013 Cuma günü Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Trakya´daki 16 TSO ve Ticaret Borsası Başkanının katılımı ile gerçekleştirildi.
09 Nisan 2013
VERGİ REKORTMENİ ÜYEMİZE ETSO´DA ÖDÜL
VERGİ REKORTMENİ ÜYEMİZE ETSO´DA ÖDÜL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ayhan Yıldırım Ortağı ve şirket müdürü olduğu Ekin Tarım Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi adına ödülünü Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun elinden aldı.30.03.2013
04 Nisan 2013
SAYIN VALİMİZDEN ÜYELERİMİZE ZİYARET
SAYIN VALİMİZDEN ÜYELERİMİZE ZİYARET Bir dizi ziyaret kapsamında İlçemize gelen Edirne Valisi Sayın Hasan Duruer ilçemizin en büyük ve en eski iki sanayi firmasını ziyaret etti. 22.03.2013
22 Mart 2013
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI YETKİLİLERİNİN BORSAMIZI ZİYARETİ
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI YETKİLİLERİNİN BORSAMIZI ZİYARETİ Uzunköprü Kaymakamlığının önderliğinde Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü ve TOKİ işbirliği ile yapımı gerçekleşen konutlarda oturacakları belirlemek üzere bugün düzenlenen "hak sahipliği ve konut belirleme kura çekimi" için ilçemizde bulunan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcısı Yard. Doç. Dr. Ümit Güner, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Proje Dairesi Başkanlığı Sosyal Yardım Uzmanı Semiha Boybek; Uzunköprü Kaymakamı Uğur Kolsuz ile beraber borsamızı ziyaret ettiler.01.03.2013
01 Mart 2013
VERGİ HAFTASI KUTLANIYOR
VERGİ HAFTASI KUTLANIYOR 24. Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde, Uzunköprü Vergi Dairesi Müdür Vekili Nesrin Avcı, Gelir Uzmanı Servis Sorumlusu Hüdai Kartal ve Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Musa Yeşilkaya Borsamızı ziyaret ederek UZTB Genel Sekreterimiz Mehmet Karamolla ile çalışmaları hakkında görüştüler, 28.02.2013.
28 Şubat 2013
TEKİRDAĞ TİCARET BORSASI ve TSO BAŞKANLARI BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
TEKİRDAĞ TİCARET BORSASI ve TSO BAŞKANLARI BORSAMIZI ZİYARET ETTİ UMAT Olağanüstü Genel Kurulunun ardından İpsala’dan Uzunköprü’ye geçen Tekirdağ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sarı, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Uzunköprü TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akalın ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Taner Karaoğlu, Borsamızı ziyaret etti. UZTB Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Eren tarafından karşılanan heyete, UZTB Hizmet Binamız gezdirilerek bölümlerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgiler verildi.27.02.2013
28 Şubat 2013
UMAT OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU YAPILDI
UMAT OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU YAPILDI Uzunköprü Ticaret Borsamızın da hissedarları arasında bulunduğu UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş.’nin Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, 27 Şubat 2013 tarihinde İpsala Ticaret Borsasında gerçekleştirildi. Uzunköprü Ticaret Borsamızı Yönetim Kurulu Başkanımız Rahmi EREN’in temsil ettiği UMAT Olağanüstü Genel Kurulunda toplantı tutanağının görüşülmesi ve kâr payı dağıtımı konuları karara bağlandı.
28 Şubat 2013
DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI İLK EDİRNE BÖLGE ELÇİSİ METİN KILIǒın ZİYARETİ
DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI İLK EDİRNE BÖLGE ELÇİSİ METİN KILIǒın ZİYARETİ Dışişleri Bakanlığının ilk Edirne Bölge Temsilcisi Elçi Metin Kılıç ve Şube Müdürü Sinan Cem Baş, 20 Şubat 2013 çarşamba günü Uzunköprü Ticaret Borsasını ziyaret etti.
21 Şubat 2013
HİSARCIKLIOĞLU, TRAKYA ODA ve BORSA BAŞKANLARI ile TEKİRDAĞ’da BULUŞTU
HİSARCIKLIOĞLU, TRAKYA ODA ve BORSA BAŞKANLARI ile TEKİRDAĞ’da BULUŞTU “Tekirdağ’a Değer Katanlar” Ödül Töreni TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun teşrifiyle, Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Ticaret Borsası Başkanı Osman Sarı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Edirne Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Yardımcı, UZTB Meclis Başkanımız Mehmet Arda ve UZTB Yönetim Kurulu Başkanımız Rahmi Eren ile çevre il ve ilçelerdeki oda ve borsa başkanları ve çok sayıda işadamının katılımıyla gerçekleştirildi.
18 Şubat 2013
UZUNKÖPRÜ için EDİRNE´de 3 ÖNEMLİ ZİYARET
UZUNKÖPRÜ için EDİRNE´de 3 ÖNEMLİ ZİYARET Uzunköprü’nün devam eden yatırımları ve ileriye dönük projeleri hakkında görüşmek ve ilerlemelere dair bilgi almak amacıyla Uzunköprü Kaymakamı Uğur Kolsuz önderliğinde Belediye Başkanı Enis İşbilen, Uzunköprü Ticaret Borsası Başkanı Rahmi Eren, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Akalın, Muhtarlar Derneği Başkanı Hayati Balkan ve Süt Üreticileri Birliği Başkanı Şeref Ateşli ve UZTB Yönetim Kurulu Üyesi Türkay Karadağı´dan oluşan heyet, 15 Şubat cuma günü Edirne’de, Uzunköprü Uygulamalı Bilimler Yüksekokuluna Kurucu Müdür olarak atanan Prof. Dr. Hüseyin Sarıoğlu’na, görevine yeni başlayan Edirne İl Tarım Müdürü Orhan Sarı’ya ve Dış İşleri Bakanlığı tarafından Edirne’ye Elçi olarak atanan Metin Kılıç’a “hoş geldiniz” ziyaretlerinde bulundu, 15 Şubat 2013.
18 Şubat 2013
UZUNKÖPRÜ için ÇALIŞMALAR
UZUNKÖPRÜ için ÇALIŞMALAR 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 40. maddesi gereğince Uzunköprü Kaymakamlığı koordinasyonunda ilçemizde yapılacak çalışmalar ve sorunların görüşüldüğü resmi toplantı, 14 Şubat 2013 perşembe günü İlçe Ziraat Odası Toplantı Salonunda Kaymakamımız Sayın Uğur Kolsuz, ilçe ve belde belediye başkanları, köy ve mahalle muhtarları, resmi kurum amirleri, oda ve ticaret borsası başkanları ve STK temsilcilerinin katılımıyla yapılmıştır. Toplantıda kurumumuzu, UZTB Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Eren temsil etmiştir.
15 Şubat 2013
BAŞKAN EREN, AB PROJE ORTAĞI KAVALA TSO BAŞKANI TSATSOULİS ile BULUŞTU
BAŞKAN EREN, AB PROJE ORTAĞI KAVALA TSO BAŞKANI TSATSOULİS ile BULUŞTU UZTB Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Eren, Kavala Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve aynı zamanda Yunanistan Odalar Birliği Başkan Yardımcısı Angelos Tsatsoulis’le Türk-AB Odalar İşbirliği Forumu (ETCF-II) kapsamında ortaklaşa yürüttükleri “Ergene Havzasında Tarım Topraklarının Kirlilikten Arındırılması” başlıklı proje üzerinde görüştü. Ticari ilişkilerin geliştirilmesi, proje işbirliği, dostluk, Eskiköy Sınır Kapısının açılması ve Yunanistan’a 3 günlük vizesiz giriş konularında Başkanlar güç birliği yaptı, 12 Şubat 2013.
14 Şubat 2013
TMO AJANS MÜDÜRÜNÜN BORSAMIZI ZİYARETİ
TMO AJANS MÜDÜRÜNÜN BORSAMIZI ZİYARETİ TMO Tarafından başlatılan "Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası" kapsamında ziyaretlerini sürdüren TMO Uzunköprü Ajans Müdürü Metin Derdiyok, UZTB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Yıldırım’ı borsamızda ziyaret ederek, çalışmaları ve kampanya hakkında bilgi verdi, 13 Şubat 2013.
13 Şubat 2013
EDİRNELİ KADIN GİRİŞİMCİLERİN UZTB ZİYARETİ
EDİRNELİ KADIN GİRİŞİMCİLERİN UZTB ZİYARETİ Aralık 2012´de yapılan seçimle görevlerine seçilen Edirne İl Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri 12 Şubat 2013 Salı günü UZTB´yi ziyaret etti. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından kurulan ve Edirne Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde görevlerini sürdüren Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan, Başkan Yardımcıları Leyla Çobanoğlu ve Berrin Tanyolaç ile Kurul Üyelerinden oluşan 12 kişilik Kadın Girişimciler Heyeti borsamızı ziyaret etti.
12 Şubat 2013
SAĞLIK BAKANIMIZIN UZUNKÖPRÜ ZİYARETİ
SAĞLIK BAKANIMIZIN UZUNKÖPRÜ ZİYARETİ Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan Bakanlar Kurulu değişikliğinde Sağlık Bakanlığına atanan Edirne Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu ilk yurtiçi gezisini 9 Şubat 2013 Cumartesi günü Edirne, Uzunköprü ve Keşan´a yaparak gerçekleştirdi.
12 Şubat 2013
TOBB ODA ve BORSALAR SEÇİMLERİ ERTELENDİ
TOBB ODA ve BORSALAR SEÇİMLERİ ERTELENDİ TOBB ODA ve BORSALAR SEÇİMLERİ ERTELENDİ
29 Ocak 2013
YEPYENİ İNTERNET SİTEMİZ
YEPYENİ İNTERNET SİTEMİZ Üyelerimize ve halkımıza daha iyi hizmet verebilmek amacıyla resmi İnternet sitemizi yeniledik.
21 Ocak 2013
ÇAĞDAŞ TASARIM YENİ LOGOMUZ
ÇAĞDAŞ TASARIM YENİ LOGOMUZ Geleneksel amblemimizi çağdaş grafik tasarım ürünü yeni bir kurumsal logoyla değiştirdik. Yeni yıldaki çalışmalarımıza yeni kurumsal kimliğimizle başladık.
21 Ocak 2013
HİSARCIKLIOĞLU’NDAN UZTB’YE ÖVGÜ
HİSARCIKLIOĞLU’NDAN UZTB’YE ÖVGÜ Uzunköprü Ticaret Borsası’nın ETCF-II çerçevesindeki uluslararası işbirliğiyle hibe alan ilk ticaret borsaları içinde yer aldığı toplam 41 Türk Oda ve Borsası EUROCHAMBRES üyesi AB Odalarıyla eşleşti.
18 Ocak 2013
TARIM HAFTASI PANELİNE KATILIM
TARIM HAFTASI PANELİNE KATILIM Tarımsal Öğretimin Başlangıcının 167. yılı kutlamaları kapsamında, 10 Ocak 2013 Perşembe günü Kırklareli‘de "Trakya‘da Toprak ve Bitki Besleme Sorunları" konulu panel düzenlendi.
18 Ocak 2013
GENEL SEKRETERLER TOBB NACE KODLARI TOPLANTISI
GENEL SEKRETERLER TOBB NACE KODLARI TOPLANTISI Genel Sekreterler Eğitim Semineri, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz ile oda ve borsa Genel sekreterlerinin katılımıyla, Ankara’da TOBB Birlik Merkezi’nde yapıldı.
18 Ocak 2013
DEİK 2012 GENEL KURULU
DEİK 2012 GENEL KURULU 2012 YILI DEİK OLAĞAN GENEL KURULU İSTANBUL´DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
24 Aralık 2012
STAR TV´DEN UZUNKÖPRÜ LEZZETLERİ
STAR TV´DEN UZUNKÖPRÜ LEZZETLERİ STAR TV SOFRAMIZ PROGRAMINDAN UZUNKÖPRÜ ADINA LEZZETLİ TANITIM
06 Aralık 2012
UZTB BRÜKSEL´DE TEMSİL EDİLDİ
UZTB BRÜKSEL´DE TEMSİL EDİLDİ UZTB DIŞ İLİŞKİLER YÖNETİCİSİ SEVİL DOĞRUGÜVEN, TOBB NEZDİNDEKİ 365 ODA VE BORSA YÖNETİCİSİ ARASINDAN SEÇİLEN 8 KİŞİDEN BİRİ VE TEK BORSA TEMSİLCİSİ OLARAK EUROCHAMBRES ÜST DÜZEY YÖNETİCİ AKADEMİSİNE KAZANDIĞI BURSLA KATILDI.
03 Aralık 2012
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASINA TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASINA TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET ÇAKMAK UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASINA TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU 07.11.2012
07 Kasım 2012
ÜYELERİMİZ İTALYA TARIM FUARINI ZİYARET EDECEK
ÜYELERİMİZ İTALYA TARIM FUARINI ZİYARET EDECEK Uzunköprü Ticaret Borsası Meclisimiz, dünyanın en önemli tarım fuarları arasında gösterilen İtalya Tarım ve Tarım Makineleri Fuarını ziyaret için üyelerimize teşvik kararı aldı.
19 Ekim 2012
PROJEMİZ TRAKYA KALKINMA AJANSI TEKNİK DESTEĞİNİ KAZANDI
PROJEMİZ TRAKYA KALKINMA AJANSI TEKNİK DESTEĞİNİ KAZANDI Uzunköprü Ticaret Borsası Stratejik Plan Teknik Destek Projesi, Trakya Kalkınma Ajansının teknik destek programının 2012 Temmuz-Ağustos dönemi itibarıyla Trakya´da onaylanan tek borsa projesi olarak teknik desteğe hak kazandı. Böylece Uzunköprü Ticaret Borsası, TOBB akreditasyonu yolunda, kaydedeceği önemli bir adımı borsa bütçesi yerine, Trakya Kalkınma Ajansından sağlanacak kaynak ile gerçekleştirecek. Projenin onayının ardından, Uzunköprü Ticaret Borsası adına Trakya Kalkınma Ajansı ile sözleşmeyi 1 Ekim 2012 tarihinde Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi EREN ve Genel Sekreter Mehmet KARAMOLLA Tekirdağ´da imzaladı. Program Yönetimi Birim Başkanı Hasan ÖZER projenin eğitimlerinin, Uzunköprü Ticaret Borsası ile Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odasının yönetici ve personellerine ortak eğitim programı üzerinden sağlanacağını belirtti.
03 Ekim 2012
TRAKYA ABİGEM GENEL KURULU TEKİRDAĞ´DA YAPILDI
TRAKYA ABİGEM GENEL KURULU TEKİRDAĞ´DA YAPILDI Uzunköprü Ticaret Borsasının kurucu hissedarları arasında bulunduğu TRAKYA Avrupa İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) A.Ş. nin Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, 1 Ekim 2012 tarihinde Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasında yapıldı.
03 Ekim 2012
GTİ GENEL KURULU ANKARA´DA TOPLANDI
GTİ GENEL KURULU ANKARA´DA TOPLANDI Uzunköprü Ticaret Borsasının da hissedarları arasında bulunduğu GTİ Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş.´nin Olağan Genel Kurul Toplantısı 29 Eylül 2012 tarihinde Ankara´da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kulelerinde TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu´nun katılımıyla gerçekleştirildi.
02 Ekim 2012
UMAT GENEL KURULU İPSALA´DA YAPILDI
UMAT GENEL KURULU İPSALA´DA YAPILDI Uzunköprü Ticaret Borsasının da hissedarları arasında bulunduğu UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş´ nin Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 28 Eylül 2012 tarihinde İpsala Ticaret Borsasında gerçekleştirildi.
02 Ekim 2012
BAŞKAN EREN, YENİ REKTÖRE UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULUNU GEZDİRDİ
BAŞKAN EREN, YENİ REKTÖRE UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULUNU GEZDİRDİ Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız ve aynı zamanda Uzunköprü Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Kurma ve Yaşatma Derneği Başkanı Rahmi EREN, 27 Eylül 2012 tarihinde Uzunköprü Meslek Yüksekokulunun 2012-2013 Akademik Yılı Açılış Törenine katıldı.
01 Ekim 2012
BORSA ÇALIŞANLARI KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ ALDI
BORSA ÇALIŞANLARI KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ ALDI UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI PERSONELİ, BORSA YÖNETİMİNİN KURUMSAL GELİŞİM VİZYONU DOĞRULTUSUNDA, ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ ALDI.
27 Eylül 2012
EDİRNE VALİSİ HASAN DURUER BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
EDİRNE VALİSİ HASAN DURUER BORSAMIZI ZİYARET ETTİ Kısa bir süre önce görevine başlayan Edirne Valisi Hasan DURUER 21.09.2012 Cuma günü Uzunköprü Ticaret Borsasını ziyaret etti.
24 Eylül 2012
BAŞKANIMIZ AB EĞİTİM SEMİNERİNDE BORSAYI ANLATTI
BAŞKANIMIZ AB EĞİTİM SEMİNERİNDE BORSAYI ANLATTI UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI İLE HASKOVA TİCARET VE SANAYİ ODASI ARASINDA YÜRÜTÜLEN, UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSAMIZ TARAFINDAN DESTEKLENEN VE AVRUPA BİRLİĞİ TARAFINDAN FİNANSE EDİLEN "TARIMSAL SANAYİ GELİŞTİRME PROJESİNİN EĞİTİM SEMİNERİ" ve UZUNKÖPRÜ TARIM FUARI YAPILDI.
24 Eylül 2012
VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ AHMET TETİK´E VEDA YEMEĞİ
VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ AHMET TETİK´E VEDA YEMEĞİ Uzunköprü Vergi Dairesi Müdürü Ahmet Tetik için görev yılları sırasında Uzunköprü´ye yaptığı çalışma ve katkılar için 18 Eylül 2012 Salı akşamı Öğretmen evi lokantasında bir teşekkür ve uğurlama yemeği düzenlendi.
21 Eylül 2012
KIRTASİYE YARDIMI YAPILDI
KIRTASİYE YARDIMI YAPILDI Uzunköprü Ticaret Borsası tarafından her yıl yapılan kırtasiye yardımı bu yıl da okulların açılması ile birlikte gerçekleştirildi.
20 Eylül 2012
ÇELTİK ÇALIŞTAYI VE TARLA GÜNÜ EDİRNE´DE GERÇEKLEŞTİ
ÇELTİK ÇALIŞTAYI VE TARLA GÜNÜ EDİRNE´DE GERÇEKLEŞTİ Uzunköprü Ticaret Borsasının Altın Sponsor olarak desteklediği, Trakya Tarımsal Araştırma Enstitüsü ve Bitki Islahçıları Alt Birliği tarafından düzenlenen Çeltik Çalıştayı ve Tarla Günü 13-14 Eylül 2012 tarihlerinde Edirne´de gerçekleşti.
18 Eylül 2012
İŞ DÜNYASI TOBB´UN 60. YIL RESEPSİYONUNDA BİR ARAYA GELDİ
İŞ DÜNYASI TOBB´UN 60. YIL RESEPSİYONUNDA BİR ARAYA GELDİ İŞ DÜNYASININ YERLİ VE YABANCI TEMSİLCİLERİ TOBB BAŞKANI M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU´NUN EV SAHİPLİĞİNDE DÜZENLENEN TOBB ULUSLAR ARASI İŞ FORUMUNUN AÇILIŞ RESEPSİYONUNDA İSTANBUL´DA BİR ARAYA GELDİ
12 Eylül 2012
TOBB YÖNETİM KURULU BAŞKANI M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU TRAKYA´DA
TOBB YÖNETİM KURULU BAŞKANI M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU TRAKYA´DA TOBB YÖNETİM KURULU BAŞKANI M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU 8 EYLÜL 2012 CUMARTESİ GÜNÜ BİR DİZİ AÇILIŞ VE ÖDÜL TÖRENLERİNE KATILMAK İÇİN TRAKYA´YA GELDİ.
12 Eylül 2012
BELEDİYE MEZBAHASININ SORUNLARINA ÇÖZÜM ARANDI
BELEDİYE MEZBAHASININ SORUNLARINA ÇÖZÜM ARANDI Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi EREN, Uzunköprü İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Halil KARAHAN, Uzunköprü Belediye Başkan Yardımcısı Engin BULUT ve Uzunköprü Belediyesi Veterineri Uğur ÇOBAN’ın yanı sıra Uzunköprü Ticaret Borsası Meclis Üyeleri ile mezbahadan yararlanan Borsa Üyelerimizin katıldığı toplantı 4 Eylül Salı günü Uzunköprü Ticaret Borsası toplantı salonunda düzenlendi.
05 Eylül 2012
YENİ ATANAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ AHMET KENAR BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
YENİ ATANAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ AHMET KENAR BORSAMIZI ZİYARET ETTİ GEÇEN YIL UZUNKÖPRÜ´YE ATANAN EMNİYET MÜDÜRÜ OSMAN DAL´IN EDİRNE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE TAYİNİNİN ÇIKMASI İLE BOŞALAN UZUNKÖPRÜ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE AHMET KENAR ATANDI. YENİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ AHMET KENAR, UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASINA NEZAKET VE TANIŞMA ZİYARETİNDE BULUNDU
22 Ağustos 2012
TOBB BAŞKANINDAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU
TOBB BAŞKANINDAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ RAHMİ EREN´İN DE KATILDIĞI TOBB ODA VE BORSA BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI, TOBB BAŞKANI M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU´NUN EV SAHİPLİĞİNDE, ANKARA´DA TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ´NDE YAPILDI.
13 Ağustos 2012
ÇELTİK ÇALIŞTAYI VE TARLA GÜNÜ
ÇELTİK ÇALIŞTAYI VE TARLA GÜNÜ ÇELTİK ÇALIŞTAYI VE TARLA GÜNÜ
13 Ağustos 2012
BORSAMIZ ÜYELERİ BİRLİKTE İFTAR ETTİ
BORSAMIZ ÜYELERİ BİRLİKTE İFTAR ETTİ UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI MECLİSİNİN DÜZENLEDİĞİ İFTAR YEMEĞİ BORSA ÜYELERİ İLE UZUNKÖPRÜ´LÜ ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİ VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ BAŞKANLARINI NEZİH BİR ORTAMDA BULUŞTURDU
07 Ağustos 2012
İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNDEN VEDA ZİYARETİ
İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNDEN VEDA ZİYARETİ EDİRNE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN UZUNKÖPRÜ İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ OSMAN DAL, BORSAMIZA VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU.
31 Temmuz 2012
BORSAMIZA 2012 MAHSULÜ İLK AYÇİÇEĞİ GELDİ
BORSAMIZA 2012 MAHSULÜ İLK AYÇİÇEĞİ GELDİ 2012 HASADININ İLK ÜRÜNÜ OLAN AYÇİÇEĞİ SATILMAK ÜZERE 30 TEMMUZ 2012 GÜNÜ BORSAMIZA GETİRİLDİ.
30 Temmuz 2012
BİZ GÖREVİMİZİ YAPTIK
BİZ GÖREVİMİZİ YAPTIK UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI ve UZUNKÖPRÜ İLÇESİ YÜKSEKOKUL KURMA VE YAŞATMA DERNEĞİ BAŞKANI RAHMİ EREN, BASINA BİR AÇIKLAMA YAPARAK TRAKYA ÜNİVERSİTESİNİN UZUN YAZIŞMA SÜRECİNDEN VE YÖK´ÜN ONAYININ UZAMASINDAN UZUNKÖPRÜ KAMUOYUNUN SORUMLU TUTULAMAYACAĞINI SÖYLEDİ.
27 Temmuz 2012
VAKIFBANK YÖNETİCİLERİNİN BORSAMIZI ZİYARETİ
VAKIFBANK YÖNETİCİLERİNİN BORSAMIZI ZİYARETİ VAKIFBANK UZUNKÖPRÜ ŞUBE MÜDÜRÜ EMRE KAĞAN DUMAN VE MÜDÜR YARDIMCISI EMEL KAYA BORSA BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİ.
19 Temmuz 2012
TOBB ETÜ TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI
TOBB ETÜ TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI TOBB ETÜ TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI
19 Temmuz 2012
BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI
BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI İLE UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN ORTAK MECLİS TOPLANTISI
17 Temmuz 2012
UZUNKÖPRÜ TSO´DAN BORSAMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
UZUNKÖPRÜ TSO´DAN BORSAMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİ UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI İBRAHİM AKALIN VE YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI KENAN AYTİN BORSAMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDULAR.
10 Temmuz 2012
KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARININ DESTEKLENMESİ PROGRAMI KAPSAMINDA MAKİNE VE EKİPMAN ALIMLARININ DESTEKLENMESİ HAKKINDA Kİ TEBLİĞ YÜRÜRLÜĞE GİRDİ
KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARININ DESTEKLENMESİ PROGRAMI KAPSAMINDA MAKİNE VE EKİPMAN ALIMLARININ DESTEKLENMESİ HAKKINDA Kİ TEBLİĞ YÜRÜRLÜĞE GİRDİ GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞININ KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARININ DESTEKLENMESİ PROGRAMI KAPSAMINDA MAKİNE VE EKİPMAN ALIMLARININ DESTEKLENMESİ HAKKINDA Kİ TEBLİĞİ 3 TEMMUZ 2012 SALI GÜN VE 28342 SAYILI RESMİ GAZETEDE YAYINLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRMİŞTİR.
05 Temmuz 2012
ÜLKESEL SÜNE KOORDİNATÖRÜ DR. MÜMTAZ ÖZKAN BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
ÜLKESEL SÜNE KOORDİNATÖRÜ DR. MÜMTAZ ÖZKAN BORSAMIZI ZİYARET ETTİ ÜLKESEL SÜNE KOORDİNATÖRÜ MÜMTAZ ÖZKAN, UZUNKÖPRÜ TARIM İLÇE MÜDÜRÜ HALİL KARAHAN, TRAKYA TARIMSAL ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ HASTALIK VE ZARARLILAR BÖLÜMÜNDEN ZİRAAT MÜHENDİSİ KEMAL AKIN, EDİRNE TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ BİTKİSEL ÜRETİM VE BİTKİ SAĞLIĞI ŞUBE MÜDÜRÜ BİLGİN YILMAZ, YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ TUĞBA ERDEMİR, ZİRAAT TEKNİKERİ NADİ AYGEN VE UZUNKÖPRÜ TARIM İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ YETKİLİLERİNDEN OLUŞAN HEYET BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER
04 Temmuz 2012
CHP UZUNKÖPRÜ KADIN KOLLARI BAŞKANI GÜNER SERBEST VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI ENİS İŞBİLEN´İN EŞİ EBRU İŞBİLEN BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER
CHP UZUNKÖPRÜ KADIN KOLLARI BAŞKANI GÜNER SERBEST VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI ENİS İŞBİLEN´İN EŞİ EBRU İŞBİLEN BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER CHP UZUNKÖPRÜ KADIN KOLLARI BAŞKANI GÜNER SERBEST VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI ENİS İŞBİLEN´İN EŞİ EBRU İŞBİLEN BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER
03 Temmuz 2012
2012 YILI ÜRÜNÜ YAĞLI TOHUMLU BİTKİLER, HUBUBAT VE BAKLAGİL FARK ÖDEMESİ DESTEĞİNE İLİŞKİN USULLER BELİRLENDİ
2012 YILI ÜRÜNÜ YAĞLI TOHUMLU BİTKİLER, HUBUBAT VE BAKLAGİL FARK ÖDEMESİ DESTEĞİNE İLİŞKİN USULLER BELİRLENDİ 2012 YILI ÜRÜNÜ YAĞLI TOHUMLU BİTKİLER, HUBUBAT VE BAKLAGİL FARK ÖDEMESİ DESTEĞİNE İLİŞKİN USULLER BELİRLENDİ
28 Haziran 2012
EDİRNE VALİSİ GÖKHAN SÖZER BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
EDİRNE VALİSİ GÖKHAN SÖZER BORSAMIZI ZİYARET ETTİ EDİRNE VALİSİ GÖKHAN SÖZER BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
26 Haziran 2012
EDİRNE TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ BİTKİSEL ÜRETİM VE BİTKİ SAĞLIĞI ŞUBESİ YETKİLİLERİNDEN BORSAMIZA ZİYARET
EDİRNE TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ BİTKİSEL ÜRETİM VE BİTKİ SAĞLIĞI ŞUBESİ YETKİLİLERİNDEN BORSAMIZA ZİYARET EDİRNE TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ BİTKİSEL ÜRETİM VE BİTKİ SAĞLIĞI ŞUBESİ YETKİLİLERİNDEN BORSAMIZA ZİYARET
26 Haziran 2012
TRAKYA TARIMSAL ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜNÜN BORSAMIZI ZİYARETİ
TRAKYA TARIMSAL ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜNÜN BORSAMIZI ZİYARETİ YÜRÜTTÜĞÜ TARIMSAL ARAŞTIRMA VE TOHUM GELİŞTİRME ÇALIŞMALARIYLA TÜRKİYE´DE ÖRNEK ENSTİTÜLER ARASINDA BULUNAN TRAKYA TARIMSAL ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜNÜN MÜDÜRÜ DR. NECMİ BEŞER VE ÇELTİK BÖLÜM BAŞKANI DR. HALİL SÜREK 20 HAZİRAN 2012 TARİHİNDE UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI BAŞKANI RAHMİ EREN´İ ZİYARET ETTİ.
20 Haziran 2012
ÜYELERİMİZ VERGİ REKORTMENLERİ
ÜYELERİMİZ VERGİ REKORTMENLERİ EDİRNE İLİ 2011 YILI KURUMLAR VERGİ REKORTMENLERİ BELLİ OLDU. EDİRNE VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN AÇIKLANAN İLK ON´DA UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASININ ÜÇ ÜYESİ YER ALDI.
14 Haziran 2012
BORSAMIZA 2012 YILI MAHSÜLÜ İLK BUĞDAY GELDİ
BORSAMIZA 2012 YILI MAHSÜLÜ İLK BUĞDAY GELDİ BORSAMIZA 2012 YILI MAHSÜLÜ İLK BUĞDAY GELDİ
14 Haziran 2012
SERTİFİKALI TOHUM KULLANIMI DESTEKLERİ BELİRLENDİ
SERTİFİKALI TOHUM KULLANIMI DESTEKLERİ BELİRLENDİ SERTİFİKALI TOHUM KULLANIMI DESTEKLERİ BELİRLENDİ
14 Haziran 2012
BİLGİLENDİRME
BİLGİLENDİRME UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASININ, ERGENE HAVZASI EYLEM PLANI HAKKINDA BİLGİ TALEBİNE İSTİNADEN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI ÇEVRE YÖNETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN KURUMUMUZA GÖNDERDİĞİ 25.05.2012 TARİHLİ RESMİ YAZIYI BİLGİLERİNİZE SUNARIZ:
12 Haziran 2012
UZUNKÖPRÜ İÇİN VARIZ!
UZUNKÖPRÜ İÇİN VARIZ! UZUNKÖPRÜ VE MERİÇ İLÇELERİNDE DEVAM EDEN YATIRIMLAR VE İLERİYE DÖNÜK PROJELERLE KAMU VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ SORUNLARI, BEKLENTİLERİ VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ KONULU GENİŞ KAPSAMLI VE KATILIMLI TOPLANTI, 2 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ GARDEN PARKTA YAPILDI.
06 Haziran 2012
BURGAZ BÖLGE VALİSİNİN NAZİK ZİYARETİ
BURGAZ BÖLGE VALİSİNİN NAZİK ZİYARETİ BULGARİSTAN´IN BURGAZ BÖLGESİ VALİSİ KONSTANTİN GREBENAROV 2 HAZİRAN SABAHI UZUNKÖPRÜ KAYMAKAMLIĞINI ZİYARET ETTİ.
06 Haziran 2012
HAYIRSEVER ORHAN ÇETİN´İN ZİYARETİ
HAYIRSEVER ORHAN ÇETİN´İN ZİYARETİ TEV ORHAN ÇETİN ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİNİ YAPTIRAN SAYIN ORHAN ÇETİN´İ UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSAMIZDA AĞIRLADIK.
06 Haziran 2012
UZUNKÖPRÜ MESLEK YÜKSEKOKULUNUN MEZUNİYET TÖRENİ
UZUNKÖPRÜ MESLEK YÜKSEKOKULUNUN MEZUNİYET TÖRENİ UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI AYHAN YILDIRIM DERECEYE GİREN MEZUNLARI TEBRİK EDEREK DİPLOMA VERDİ.
06 Haziran 2012
BİRLİĞİMİZİN 67. GENEL KURUL TANITIM FİLMİ YAYINLANDI
BİRLİĞİMİZİN 67. GENEL KURUL TANITIM FİLMİ YAYINLANDI BİRLİĞİMİZİN 67. GENEL KURUL TANITIM FİLMİ YAYINLANDI
29 Mayıs 2012
TERME TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ZEKAİ CENGİZ DEMİRTÜRK BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
TERME TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ZEKAİ CENGİZ DEMİRTÜRK BORSAMIZI ZİYARET ETTİ TERME TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI ZEKAİ CENGİZ DEMİRTÜRK BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
28 Mayıs 2012
ALTERNATİF TARIM KONFERANSIMIZ İLGİ GÖRDÜ
ALTERNATİF TARIM KONFERANSIMIZ İLGİ GÖRDÜ EGE ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ HOCALARI PROF. DR NECDET BUDAK, PROF. DR. AYŞE GÜL VE YARD. DOÇENT DR. ÖZLEM TUNCAY´IN ALTERNATİF TARIM ÜRETİMİ KONULU KONFERANSI 24 MAYIS 2012 PERŞEMBE GÜNÜ UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
25 Mayıs 2012
TOBB YEREL LEZZETLER FUARINDA, PİRİNÇ VE KÖFTEMİZE YOĞUN İLGİ
TOBB YEREL LEZZETLER FUARINDA, PİRİNÇ VE KÖFTEMİZE YOĞUN İLGİ TOBB YEREL LEZZETLER FUARINDA, PİRİNÇ VE KÖFTEMİZE YOĞUN İLGİ
22 Mayıs 2012
GÜMRÜK VE TURİZM İŞLETMELERİ AŞ.´NİN (GTİ) 2011 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI
GÜMRÜK VE TURİZM İŞLETMELERİ AŞ.´NİN (GTİ) 2011 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI GÜMRÜK VE TURİZM İŞLETMELERİ AŞ.´NİN (GTİ) 2011 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI.
22 Mayıs 2012
TOBB´A BAĞLI KURULLAR TOPLANDI
TOBB´A BAĞLI KURULLAR TOPLANDI UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI RAHMİ EREN 18.05.2012 CUMA GÜNÜ TOBB MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN TARIM KURULU TOPLANTISINA KATILDI.
22 Mayıs 2012
TOBB´UN 67. GENEL KURULU YAPILDI
TOBB´UN 67. GENEL KURULU YAPILDI BU YIL 67´İNCİ YAŞINI KUTLAYAN TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ´NİN 67. GENEL KURULU TOBB BAŞKANI M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU´NUN EV SAHİPLİĞİNDE, BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU´NUN DA KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
21 Mayıs 2012
ALTERNATİF TARIM KONFERANSI
ALTERNATİF TARIM KONFERANSI UZUNKÖPRÜ´DE ALTERNATİF TARIM KONULU KONFERANS 24 MAYIS 2012 PERŞEMBE GÜNÜ BORSAMIZDA YAPILACAKTIR.
18 Mayıs 2012
YUNANİSTAN EDİRNE KONSOLOSU BAYAN KATERİNA VARVARİGOU BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
YUNANİSTAN EDİRNE KONSOLOSU BAYAN KATERİNA VARVARİGOU BORSAMIZI ZİYARET ETTİ YUNANİSTAN EDİRNE KONSOLOSU BAYAN KATERİNA VARVARİGOU BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
09 Mayıs 2012
TÜRK ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI´NIN BERLİN OFİSİ AÇILDI
TÜRK ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI´NIN BERLİN OFİSİ AÇILDI TÜRK ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI´NIN BERLİN OFİSİ AÇILDI
07 Mayıs 2012
BORSAMIZ YÖNETİM KURULU VE ÜYELERİNDEN OLUŞAN BİR HEYET LÜLEBURGAZ TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ
BORSAMIZ YÖNETİM KURULU VE ÜYELERİNDEN OLUŞAN BİR HEYET LÜLEBURGAZ TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ BORSAMIZ YÖNETİM KURULU VE ÜYELERİNDEN OLUŞAN BİR HEYET LÜLEBURGAZ TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ
19 Nisan 2012
YENİ TEŞVİK SİSTEMİNİN AYRINTILARI TOBB´DA ODA VE BORSA BAŞKANLARINA TANITILDI
YENİ TEŞVİK SİSTEMİNİN AYRINTILARI TOBB´DA ODA VE BORSA BAŞKANLARINA TANITILDI YENİ TEŞVİK SİSTEMİNİN AYRINTILARI TOBB´DA ODA VE BORSA BAŞKANLARINA TANITILDI
16 Nisan 2012
AKBANK AŞ. UZUNKÖPRÜ ŞUBE MÜDÜRÜ TURGAY GELİR BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
AKBANK AŞ. UZUNKÖPRÜ ŞUBE MÜDÜRÜ TURGAY GELİR BORSAMIZI ZİYARET ETTİ AKBANK AŞ. UZUNKÖPRÜ ŞUBE MÜDÜRÜ TURGAY GELİR BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
13 Nisan 2012
BAŞARILI ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI BORSAMIZA TAKDİR BELGESİ VE PLAKET VERİLDİ
BAŞARILI ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI BORSAMIZA TAKDİR BELGESİ VE PLAKET VERİLDİ UZUNKÖPRÜ KAYMAKAMLIĞINCA 2011 YILI İÇERİSİNDE BAŞARILI ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI VE İL GENEL MECLİS ÜYELERİNE TAKDİR BELGESİ VE PLAKET VERİLDİ.
22 Mart 2012
TRAKYADAKİ TİCARET BORSALARI UKRAYNA´DA
TRAKYADAKİ TİCARET BORSALARI UKRAYNA´DA 9-12 ŞUBAT 2012 TARİHLERİNDE UKRAYNA-KİEV ŞEHRİNDE DÜZENLENEN TARIM HAYVANCILIK VE İHTİSAS GIDA VE GIDA EKİPMANLARI FUARI VE BÖLGESEL İŞBİRLİĞİ ZİYARETLERİ YAPILDI.
15 Şubat 2012
BABAESKİ TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI FAHRETTİN ÖZÜN VE MECLİS ÜYESİ HAKKI VARDAR BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER
BABAESKİ TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI FAHRETTİN ÖZÜN VE MECLİS ÜYESİ HAKKI VARDAR BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER BABAESKİ TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI FAHRETTİN ÖZÜN VE MECLİS ÜYESİ HAKKI VARDAR BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER
23 Ocak 2012
IPA BULGARİSTAN - TÜRKİYE SINIR ÖTESİ İŞBİRLİĞİ PROJELERİ TESLİM EDİLDİ
IPA BULGARİSTAN - TÜRKİYE SINIR ÖTESİ İŞBİRLİĞİ PROJELERİ TESLİM EDİLDİ IPA BULGARİSTAN - TÜRKİYE SINIR ÖTESİ İŞBİRLİĞİ PROJELERİ TESLİM EDİLDİ
18 Ocak 2012
Uzunköprü Ticaret Borsası ile Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası 06 Ocak 2012 Cuma günü sabahı Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne Milletvekili Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU için Garden Park´ta bir sabah kahvaltısı organize ettiler
Uzunköprü Ticaret Borsası ile Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası 06 Ocak 2012 Cuma günü sabahı Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne Milletvekili Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU için Garden Park´ta bir sabah kahvaltısı organize ettiler Uzunköprü Ticaret Borsası ile Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası 06 Ocak 2012 Cuma günü sabahı Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne Milletvekili Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU için Garden Park´ta bir sabah kahvaltısı organize ettiler
06 Ocak 2012
TOBB SERMAYE VE EMTİA PİYASA ÖZETLERİ SAYFASI AÇILDI
TOBB SERMAYE VE EMTİA PİYASA ÖZETLERİ SAYFASI AÇILDI TOBB SERMAYE VE EMTİA PİYASA ÖZETLERİ SAYFASI AÇILDI
06 Ocak 2012
TOBB BAŞKANIMIZ HiSARCIKLIOĞLU, DEİK ODA TEMSİLCİLERİ iLE BiR ARAYA GELDi
TOBB BAŞKANIMIZ HiSARCIKLIOĞLU, DEİK ODA TEMSİLCİLERİ iLE BiR ARAYA GELDi TOBB BAŞKANIMIZ HiSARCIKLIOĞLU, DEİK ODA TEMSİLCİLERİ iLE BiR ARAYA GELDi
12 Aralık 2011
TÜRK-ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI DERGİSİNDE ERGENE NEHRİNİN KİRLİLİĞİ KONUSU İŞLENDİ
TÜRK-ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI DERGİSİNDE ERGENE NEHRİNİN KİRLİLİĞİ KONUSU İŞLENDİ TÜRK-ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI DERGİSİNDE ERGENE NEHRİNİN KİRLİLİĞİ KONUSU İŞLENDİ
09 Aralık 2011
TÜRK-ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI (TD-IHK), 8. OLAĞAN GENEL KURULU TOPLANDI
TÜRK-ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI (TD-IHK), 8. OLAĞAN GENEL KURULU TOPLANDI TÜRK-ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI (TD-IHK), 8. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINI FRANKFURT TİCARET VE SANAYİ ODASINDA GERÇEKLEŞTİRDİ.
06 Aralık 2011
BULGARİSTAN- TÜRKİYE SINIR ÖTESİ İŞBİRLİĞİ ( IPA ) 1. HİBE ÇAĞRI PROGRAMI KAPSAMINDA BULGARİSTAN ZİYARETİ
BULGARİSTAN- TÜRKİYE SINIR ÖTESİ İŞBİRLİĞİ ( IPA ) 1. HİBE ÇAĞRI PROGRAMI KAPSAMINDA BULGARİSTAN ZİYARETİ BULGARİSTAN- TÜRKİYE SINIR ÖTESİ İŞBİRLİĞİ ( IPA ) 1. HİBE ÇAĞRI PROGRAMI KAPSAMINDA BULGARİSTAN ZİYARETİ
02 Aralık 2011
BAŞKANIMIZ RUMELİ TV´NİN SORULARINI CEVAPLADI
BAŞKANIMIZ RUMELİ TV´NİN SORULARINI CEVAPLADI BAŞKANIMIZ RUMELİ TV´NİN SORULARINI CEVAPLADI
02 Aralık 2011
DÜNYA TÜRK GİRİŞİMCİLER KURULTAYI YAPILDI
DÜNYA TÜRK GİRİŞİMCİLER KURULTAYI YAPILDI DÜNYA TÜRK İŞ KONSEYİ TOPLANTILARI 18- 19 KASIM 2011 TARİHLERİNDE İSTANBUL LÜTFİ KIRDAR KONGRE MERKEZİNDE TÜRK İŞ DÜNYASININ BÜYÜK KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
26 Kasım 2011
VAN´A YARDIM
VAN´A YARDIM Van Depreminin yaralarını bir nebze de olsa sarmak için Yönetim Kurulumuz kararı ile 01.11.2011 tarihinde Van Depremi yardım hesabına 5.000 (beş bin ) TL nakdi yardım yapılmıştır.
02 Kasım 2011
DÜNYA TÜRK İŞ KONSEYİ (DTİK)´ NİN EN ÖNEMLİ FAALİYETLERİNDEN BİRİ OLAN KURULTAY, BU YIL, 18-19 KASIM 2011 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL LÜTFİ KIRDAR KONGRE VE SERGİ SARAYI´NDA
DÜNYA TÜRK İŞ KONSEYİ (DTİK)´ NİN EN ÖNEMLİ FAALİYETLERİNDEN BİRİ OLAN KURULTAY, BU YIL, 18-19 KASIM 2011 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL LÜTFİ KIRDAR KONGRE VE SERGİ SARAYI´NDA DÜNYA TÜRK İŞ KONSEYİ (DTİK)´ NİN EN ÖNEMLİ FAALİYETLERİNDEN BİRİ OLAN KURULTAY, BU YIL, 18-19 KASIM 2011 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL LÜTFİ KIRDAR KONGRE VE SERGİ SARAYI´NDA
02 Kasım 2011
KIRTASİYE YARDIMI YAPILDI
KIRTASİYE YARDIMI YAPILDI UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI VE TOBB İŞBİRLİĞİ İLE HER YIL GERÇEKLEŞTİRİLEN İLÇEMİZ KÖYLERİNDE BULUNAN İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNE KIRTASİYE MALZEMELERİNİN DAĞITIMI TAMAMLANDI.
26 Eylül 2011
İFTAR YEMEĞİ VERİLDİ
İFTAR YEMEĞİ VERİLDİ UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI İLE UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASININ ORTAKLAŞA DÜZENLEDİĞİ İFTAR YEMEĞİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ DR. MEHMET MÜEZZNOĞLU´NUN DA KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİ
19 Ağustos 2011
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI RAHMİ EREN, SOMALİDE YAŞANAN AÇLIĞA DİKKAT ÇEKTİ
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI RAHMİ EREN, SOMALİDE YAŞANAN AÇLIĞA DİKKAT ÇEKTİ UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI RAHMİ EREN, SOMALİDE YAŞANAN AÇLIĞA DİKKAT ÇEKTİ
19 Ağustos 2011
İLÇEMİZE ATANAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ OSMAN DAL BORSASIMIZA İADEİ ZİYARETTE BULUNDU
İLÇEMİZE ATANAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ OSMAN DAL BORSASIMIZA İADEİ ZİYARETTE BULUNDU İLÇEMİZE ATANAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ OSMAN DAL BORSASIMIZA İADEİ ZİYARETTE BULUNDU
18 Ağustos 2011
RAMAZAN AYINDA BORSAMIZDAN ERZAK YARDIMI
RAMAZAN AYINDA BORSAMIZDAN ERZAK YARDIMI RAMAZAN AYINDA BORSAMIZDAN ERZAK YARDIMI
17 Ağustos 2011
MARMARA BÖLGESİ ODA VE BORSA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI
MARMARA BÖLGESİ ODA VE BORSA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI MARMARA BÖLGESİ ODA VE BORSA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI
14 Ağustos 2011
BORSA MECLİS ÜYELERİMİZ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN EMNİYET MÜDÜRÜ OSMAN DAL´I ZİYARET ETTİ
BORSA MECLİS ÜYELERİMİZ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN EMNİYET MÜDÜRÜ OSMAN DAL´I ZİYARET ETTİ BORSA MECLİS ÜYELERİMİZ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN EMNİYET MÜDÜRÜ OSMAN DAL´I ZİYARET ETTİ
11 Ağustos 2011
UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI İLE UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI ORTAK BASIN AÇIKLAMASI
UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI İLE UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI ORTAK BASIN AÇIKLAMASI AFRİKA AÇLIK FELAKETİNE YARDIM KAMPANYASI
09 Ağustos 2011
TOBB´DAN AÇLIK FELAKETİYLE BOĞUŞAN AFRİKA´YA YARDIM ELİ
TOBB´DAN AÇLIK FELAKETİYLE BOĞUŞAN AFRİKA´YA YARDIM ELİ TOBB´DAN AÇLIK FELAKETİYLE BOĞUŞAN AFRİKA´YA YARDIM ELİ
09 Ağustos 2011
BORSAMIZA 2011 YILI MAHSÜLÜ İLK BUĞDAY VE ARPA GELDİ
BORSAMIZA 2011 YILI MAHSÜLÜ İLK BUĞDAY VE ARPA GELDİ BORSAMIZA 2011 YILI MAHSÜLÜ İLK BUĞDAY VE ARPA GELDİ
21 Haziran 2011
AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU 17 HAZİRAN 2011 CUMA GÜNÜ UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASINA GİDEREK UZUNKÖPRÜ´DE BULUNAN SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ İLE BİR TOPLANTI YAPTI
AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU 17 HAZİRAN 2011 CUMA GÜNÜ UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASINA GİDEREK UZUNKÖPRÜ´DE BULUNAN SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ İLE BİR TOPLANTI YAPTI AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU 17 HAZİRAN 2011 CUMA GÜNÜ UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASINA GİDEREK UZUNKÖPRÜ´DE BULUNAN SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ İLE BİR TOPLANTI YAPTI.
20 Haziran 2011
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ RAHMİ EREN´DEN BASIN TOPLANTISI
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ RAHMİ EREN´DEN BASIN TOPLANTISI YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ RAHMİ EREN İLÇE TARIM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HALİL KARAHAN´IN YEREL BASINDA YER ALAN AÇIKLAMALARINDAKİ YETKİSİNİ AŞAN VE İLERİDE ÜRETİCİLERİMİZ İLE SANAYİCİ VE TÜCCARLARIMIZI KARŞI KARŞIYA GETİREBİLECEK CÜMLELERİ İLE İLGİLİ BİR BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ.
16 Haziran 2011
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ RAHMİ EREN´E İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN UĞUR KOLSUZ TARAFINDAN ŞÜKRAN PLAKETİ
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ RAHMİ EREN´E İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN UĞUR KOLSUZ TARAFINDAN ŞÜKRAN PLAKETİ YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ RAHMİ EREN´E İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN UĞUR KOLSUZ TARAFINDAN ŞÜKRAN PLAKETİ TAKDİM EDİLMİŞTİR.
01 Haziran 2011
İSTANBUL TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE MECLİSİ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
İSTANBUL TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE MECLİSİ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ İSTANBUL TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE MECLİSİ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.
30 Mayıs 2011
AK PARTİ EDİRNE 1. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI MEHMET MÜEZZİNOĞLU BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
AK PARTİ EDİRNE 1. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI MEHMET MÜEZZİNOĞLU BORSAMIZI ZİYARET ETTİ AK PARTİ EDİRNE 1. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI MEHMET MÜEZZİNOĞLU PARTİNİN İL VE İLÇE ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİ İLE BİRLİKTE BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.
26 Mayıs 2011
TOBB´A BAĞLI KURULLAR TOPLANDI
TOBB´A BAĞLI KURULLAR TOPLANDI GÜMRÜK VE TURİZM İŞLETMELERİ TİCARET AŞ., UMAT GÜMRÜK VE TURİZM İŞLETMELERİ TİCARET AŞ. VE TARIM KURULU TOPLANTILARI YAPILDI.
17 Mayıs 2011
TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİNİN 66. GENEL KURULU YAPILDI
TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİNİN 66. GENEL KURULU YAPILDI TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİNİN 66. GENEL KURULU 15-16 MAYIS 2011 TARİHLERİNDE ANKARA´DA YAPILDI.
17 Mayıs 2011
CHP EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
CHP EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI BORSAMIZI ZİYARET ETTİ CHP EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
29 Nisan 2011
LİSANSLI DEPOCULUĞUN GELECEĞİ, TOBB´DA MASAYA YATIRILDI
LİSANSLI DEPOCULUĞUN GELECEĞİ, TOBB´DA MASAYA YATIRILDI LİSANSLI DEPOCULUĞUN GELECEĞİ, TOBB´DA MASAYA YATIRILDI
28 Nisan 2011
BUĞDAY ÜRETİMİ VE TİCARETİ, LİSANSLI DEPOCULUK, VADELİ İŞLEM VE OPSİYON BORSASI, TOHUMCULUĞUN GELİŞİMİ VE SERTİFİKASYON KONGRE VE SERGİSİ ANTALYA´DA TAMAMLANDI
BUĞDAY ÜRETİMİ VE TİCARETİ, LİSANSLI DEPOCULUK, VADELİ İŞLEM VE OPSİYON BORSASI, TOHUMCULUĞUN GELİŞİMİ VE SERTİFİKASYON KONGRE VE SERGİSİ ANTALYA´DA TAMAMLANDI BUĞDAY ÜRETİMİ VE TİCARETİ, LİSANSLI DEPOCULUK, VADELİ İŞLEM VE OPSİYON BORSASI, TOHUMCULUĞUN GELİŞİMİ VE SERTİFİKASYON KONGRE VE SERGİSİ ANTALYA´DA TAMAMLANDI.
16 Mart 2011
MAZOT, GÜBRE VE TOPRAK ANALİZİNİN BİRİM ALAN ÜZERİNDEN DESTEKLENMESİNE
MAZOT, GÜBRE VE TOPRAK ANALİZİNİN BİRİM ALAN ÜZERİNDEN DESTEKLENMESİNE MAZOT, GÜBRE VE TOPRAK ANALİZİNİN BİRİM ALAN ÜZERİNDEN DESTEKLENMESİNE İLİŞKİN USUL VE ESASLAR BELİRLENDİ.
16 Mart 2011
KAYMAKAMIMIZ SN. UĞUR KOLSUZ TARAFINDAN PLAKET VERİLDİ
KAYMAKAMIMIZ SN. UĞUR KOLSUZ TARAFINDAN PLAKET VERİLDİ Kaymakamımız Uğur KOLSUZ tarafından ilçemizdeki projelere katkıda bulunan Uzunköprü Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet ARDA ve Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi EREN´e plaket verildi.
07 Mart 2011
TOPRAK TAHLİL LABORATUARININ SORUNLARININ ELE ALINDIĞI TOPLANTI
TOPRAK TAHLİL LABORATUARININ SORUNLARININ ELE ALINDIĞI TOPLANTI Toprak Tahlil Laboratuarının sorunlarının ele alındığı toplantı 24.02.2011 Perşembe günü borsamız satış salonunda yapılmıştır.
28 Şubat 2011
MHP ADANA MİLLETVEKİLİ YILMAZ TANKUT BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
MHP ADANA MİLLETVEKİLİ YILMAZ TANKUT BORSAMIZI ZİYARET ETTİ MHP ADANA MİLLETVEKİLİ YILMAZ TANKUT BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.
17 Şubat 2011
TRAKYA ABİGEM ve BECERİ10 BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
TRAKYA ABİGEM ve BECERİ10 BİLGİLENDİRME TOPLANTISI TRAKYA ABİGEM ve BECERİ10 Bilgilendirme Toplantısı Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda 07.02.2011 tarihinde Yapıldı
08 Şubat 2011
ODA ve BORSA BAŞKANLARI EĞİTİM SEMİNERİ
ODA ve BORSA BAŞKANLARI EĞİTİM SEMİNERİ Oda ve Borsa Başkanları Eğitim Semineri Ukrayna´nın başkenti Kiev´de yapıldı.
28 Ocak 2011
TÜRKİYE-YUNANİSTAN 2. BÖLGESEL İŞ FORUMU
TÜRKİYE-YUNANİSTAN 2. BÖLGESEL İŞ FORUMU Gümülcine´de gerçekleştirilen "Türkiye-Yunanistan 2. Bölgesel İş Forumu" yapıldı. 14-15/Ocak/2011
28 Ocak 2011
TATSO 7. OLAĞAN GENEL KURULl TOPLANTISI
TATSO 7. OLAĞAN GENEL KURULl TOPLANTISI 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı Köln Ticaret ve Sanayi Odası´nda yapıldı.
28 Ocak 2011
TÜRK-YUNAN1. BÖLGESEL İŞ FORUMU
TÜRK-YUNAN1. BÖLGESEL İŞ FORUMU Türk-Yunan 1. Bölgesel İş Forumu 9 Aralık Perşembe günü Yunanistan´ın Selanik kentinde yapıldı.
28 Ocak 2011
VI.TÜRKİYE TİCARET ve SANAYİ ŞURASI YAPILDI
VI.TÜRKİYE TİCARET ve SANAYİ ŞURASI YAPILDI VI.TÜRKİYE TİCARET ve SANAYİ ŞURASI YAPILDI
28 Ocak 2011
BUĞDAY BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
BUĞDAY BİLGİLENDİRME TOPLANTISI İLÇEMİZDEKİ BUĞDAY ÜRÜNÜNDE YAŞANAN VERİM DÜŞÜKLERİNİ NEDENLERİNİ ARAŞTIRMAK İÇİN YAPILAN PANELLERİN İKİNCİSİ 20.08.2010 CUMA GÜNÜ SAAT 15.00´DE UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI SALONUNUNDA YAPILDI.
23 Ağustos 2010
PAKİSTAN´A YARDIM
PAKİSTAN´A YARDIM PAKİSTAN HALKINA YARDIM KAMPANYASI
23 Ağustos 2010
RAMAZAN AYINDA BORSAMIZDAN ERZAK YARDIMI
RAMAZAN AYINDA BORSAMIZDAN ERZAK YARDIMI RAMAZAN AYINDA BORSAMIZDAN ERZAK YARDIMI
23 Ağustos 2010
BORSAMIZA 2010 YILI MAHSÜLÜ İLK AYÇİÇEĞİ GELDİ
BORSAMIZA 2010 YILI MAHSÜLÜ İLK AYÇİÇEĞİ GELDİ BORSAMIZA 2010 YILI MAHSÜLÜ İLK AYÇİÇEĞİ GELDİ
09 Ağustos 2010
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI TOPLANTI SALONUNDA BUĞDAY DA TOHUM ÇEŞİTLİLİĞİ, VERİM, KALİTE, HASAT VE SONRASI KONULU PANEL DÜZENLENDİ
UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI TOPLANTI SALONUNDA BUĞDAY DA TOHUM ÇEŞİTLİLİĞİ, VERİM, KALİTE, HASAT VE SONRASI KONULU PANEL DÜZENLENDİ UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI TOPLANTI SALONUNDA BUĞDAY DA TOHUM ÇEŞİTLİLİĞİ, VERİM, KALİTE, HASAT VE SONRASI KONULU PANEL DÜZENLENDİ
09 Ağustos 2010
EDİRNE TARIM İL MÜDÜRÜ SAYIN ŞENAY EKEN BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER
EDİRNE TARIM İL MÜDÜRÜ SAYIN ŞENAY EKEN BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER EDİRNE TARIM İL MÜDÜRÜ SAYIN ŞENAY EKEN BORSAMIZI ZİYARET ETTİLER
08 Temmuz 2010
ALAY KOMUTANIMIZ TOPÇU KURMAY ALBAY MEHMET TOPÇUNUN BORSAMIZI ZİYARETİ
ALAY KOMUTANIMIZ TOPÇU KURMAY ALBAY MEHMET TOPÇUNUN BORSAMIZI ZİYARETİ ALAY KOMUTANIMIZ TOPÇU KURMAY ALBAY MEHMET TOPÇUNUN BORSAMIZI ZİYARETİ
29 Haziran 2010
UZUNKÖPRÜ KAYMAKAMI SAYIN UĞUR KOLSUZ´UN BORSAMIZI ZİYARETİ
UZUNKÖPRÜ KAYMAKAMI SAYIN UĞUR KOLSUZ´UN BORSAMIZI ZİYARETİ UZUNKÖPRÜ KAYMAKAMI SAYIN UĞUR KOLSUZ´UN BORSAMIZI ZİYARETİ
24 Haziran 2010
BORSAMIZA 2010-2011 YILI MAHSÜLÜ İLK BUĞDAY GELDİ
BORSAMIZA 2010-2011 YILI MAHSÜLÜ İLK BUĞDAY GELDİ BORSAMIZA 2010-2011 YILI MAHSÜLÜ İLK BUĞDAY GELDİ
17 Haziran 2010
2010 YILI SÜNE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
2010 YILI SÜNE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI 2010 YILI SÜNE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI 02.06.2010 TARİHİNDE BORSAMIZDA YAPILDI.
07 Haziran 2010
TRT GAP KANALINDA YAYINLANAN BU TOPRAĞIN SESİ PROGRAMI
TRT GAP KANALINDA YAYINLANAN BU TOPRAĞIN SESİ PROGRAMI TRT GAP KANALINDA YAYINLANAN BU TOPRAĞIN SESİ PROGRAMI 25 MAYIS 2010 SALI GÜNÜ SAAT 08.00 DE CANLI YAYINDA UZUNKÖPRÜ ÇAKMAK BARAJINDAYDI.
31 Mayıs 2010
TOBB 65. GENEL KURULU
TOBB 65. GENEL KURULU TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİNİN 65. GENEL KURUL TOPLANTISI 21-22 MAYIS 2010 TARİHLERİNDE ANKARA´DA YAPILDI.
25 Mayıs 2010
EDİRNE VALİSİ SN. MUSTAFA BÜYÜK´ÜN VEDA ZİYARETİ
EDİRNE VALİSİ SN. MUSTAFA BÜYÜK´ÜN VEDA ZİYARETİ Sakarya Valiliği görevine atanan Edirne Valisi Mustafa Büyük, veda ziyaretleri kapsamında 18 Mayıs 2010 Salı günü Uzunköprü´deydi.
20 Mayıs 2010
5 YILLIK UYGULAMALI BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKULU TEMEL ATMA TÖRENİ
5 YILLIK UYGULAMALI BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKULU TEMEL ATMA TÖRENİ 5 Yıllık Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu temel atma töreni 1 Mayıs 2010 Cumartesi günü yapıldı
03 Mayıs 2010
5 YILLIK UYGULAMALI BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKUL BİNASININ İHALESİ
5 YILLIK UYGULAMALI BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKUL BİNASININ İHALESİ UZUNKÖPRÜ DE KARAYOLLARI BİNASININ BULUNDUĞU ALANA YAPILACAK OLAN 5 YILLIK YÜKSEK OKUL BİNASININ İHALESİ UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI SALONUNDA 3 FİRMANIN KATILIMI İLE YAPILDI.
18 Mart 2010
TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU´ nun 12 Mart 2010 Cuma günü Trakya ziyareti
TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU´ nun 12 Mart 2010 Cuma günü Trakya ziyareti TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU 12 Mart 2010 Cuma günü Trakya ABİGEM in açılışı ve Trakya Oda ve Borsaları Müşterek Toplantısı kapsamında Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ve Tekirdağ Ticaret Borsalarını ziyaret etti.
18 Mart 2010
Uzunköprü Engellileri Koruma Derneğinin düzenlediği dayanışma yemeği
Uzunköprü Engellileri Koruma Derneğinin düzenlediği dayanışma yemeği Uzunköprü Engellileri Koruma Derneğinin düzenlediği dayanışma yemeği 14 Şubat 2010 Pazar akşamı Ege Düğün salonunda yapıldı
24 Şubat 2010
UZUNKÖPRÜ HEYETİNİN DEVLET BAKANI SAYIN HAYATİ YAZICIYI ZİYARETİ
UZUNKÖPRÜ HEYETİNİN DEVLET BAKANI SAYIN HAYATİ YAZICIYI ZİYARETİ UZUNKÖPRÜ HEYETİNİN DEVLET BAKANI SAYIN HAYATİ YAZICIYI ZİYARETİ
22 Şubat 2010
EDİRNE MİLLETVEKİLİ SAYIN PROF. DR. NECDET BUDAK´IN BORSAMIZI ZİYARETİ
EDİRNE MİLLETVEKİLİ SAYIN PROF. DR. NECDET BUDAK´IN BORSAMIZI ZİYARETİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ SAYIN PROF. DR. NECDET BUDAK 13 ŞUBAT 2010 CUMARTESİ GÜNÜ UZUNKÖPRÜ TİCARET BORSASI´NDA İLÇEMİZDEKİ SİVİL TOPLUM KURULUŞU TEMSİLCİLERİ İLE İLÇEMİZİN VE KENDİ MESLEKLERİ İLE İLGİLİ SORUNLARI VE ÇÖZÜM İÇİN YAPILMASI GEREKENLER KONUSUNDA BİR TOPLANTI DÜZENLEDİ.
15 Şubat 2010
TOPRAK TAHLİL LABORATUVARININ TANITIMI
TOPRAK TAHLİL LABORATUVARININ TANITIMI Borsamız bünyesinde kurulan ve 2006 yılından beri faaliyette olan Toprak tahlil laboratuarımızın tanıtımı ve devlet tarafından toprak tahliline verilen desteklemeler hakkında bilgilendirme toplantıları 26 OCAK 2010 Salı günü Alıç, Aslıhan ve Altınyazı köyü muhtarlarının ve ilgili üreticile
27 Ocak 2010
Cumhuriyet Savcısı M.Nedim Bekri´nin Borsamızı ziyareti
Cumhuriyet Savcısı M.Nedim Bekri´nin Borsamızı ziyareti Cumhuriyet Savcısı M.Nedim Bekri´nin Borsamızı ziyareti
25 Aralık 2009
Uzunköprü heyetinin Ankara ziyareti
Uzunköprü heyetinin Ankara ziyareti Uzunköprü heyetinin Ankara ziyareti
07 Aralık 2009
Prizren Esnaf Odası Heyeti Borsamızı ziyaret etti
Prizren Esnaf Odası Heyeti Borsamızı ziyaret etti Prizren Esnaf Odası Heyeti Borsamızı ziyaret etti
19 Kasım 2009
Çorlu Tic.ve San.Odası Heyeti Borsamızı 13 Kasım 2009 tarihinde ziyaret etti
Çorlu Tic.ve San.Odası Heyeti Borsamızı 13 Kasım 2009 tarihinde ziyaret etti Çorlu Tic.ve San.Odası Heyeti Borsamızı 13 Kasım 2009 tarihinde ziyaret etti
17 Kasım 2009
Çakmak Barajı yapımındaki katkılarından dolayı Milletvekilimiz Prof.Dr.Necdet BUDAK´a törenle plaket verildi
Çakmak Barajı yapımındaki katkılarından dolayı Milletvekilimiz Prof.Dr.Necdet BUDAK´a törenle plaket verildi Çakmak Barajı yapımındaki katkılarından dolayı Milletvekilimiz Prof.Dr.Necdet BUDAK´a törenle plaket verildi
02 Kasım 2009
İlçemizde açılması planlanan5 Yıllık Yüksekokulun protokolü imzalandı
İlçemizde açılması planlanan5 Yıllık Yüksekokulun protokolü imzalandı İlçemizde açılması planlanan5 Yıllık Yüksekokulun protokolü imzalandı
12 Ekim 2009
Yeni İlçe Kaymakamımız Uğur KOLSUZ´la hoşgeldin yemeğinde biraraya gelindi
Yeni İlçe Kaymakamımız Uğur KOLSUZ´la hoşgeldin yemeğinde biraraya gelindi Yeni İlçe Kaymakamımız Uğur KOLSUZ´la hoşgeldin yemeğinde biraraya gelindi
01 Ekim 2009
İlçe Kaymakamımız Sn.Uğur KOLSUZ Borsamızı ziyaret etti
İlçe Kaymakamımız Sn.Uğur KOLSUZ Borsamızı ziyaret etti İlçe Kaymakamımız Sn.Uğur KOLSUZ Borsamızı ziyaret etti
17 Eylül 2009
Ramazan ayında Borsamızdan erzak yardımı
Ramazan ayında Borsamızdan erzak yardımı Ramazan ayında Borsamızdan erzak yardımı
14 Eylül 2009
İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan BALLI ve Öğretmenevi Müd. Emin KARAKUŞ Borsamızı ziyaret etti
İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan BALLI ve Öğretmenevi Müd. Emin KARAKUŞ Borsamızı ziyaret etti İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan BALLI ve Öğretmenevi Müd. Emin KARAKUŞ Borsamızı ziyaret etti
14 Eylül 2009
MHP Edirne Milletvekilimiz Sn.Cemalettin USLU Borsamızı ziyaret etti
MHP Edirne Milletvekilimiz Sn.Cemalettin USLU Borsamızı ziyaret etti MHP Edirne Milletvekilimiz Sn.Cemalettin USLU Borsamızı ziyaret etti
03 Eylül 2009
İlçe kaymakamımız Sayın Mehmet AYDIN´a veda yemeği verildi
İlçe kaymakamımız Sayın Mehmet AYDIN´a veda yemeği verildi İlçe kaymakamımız Sayın Mehmet AYDIN´a veda yemeği verildi
30 Ağustos 2009
TOBB Başkanını ziyaret
TOBB Başkanını ziyaret TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Sn. M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU´nu Borsamız heyeti ziyaret etti.
30 Ağustos 2009
Borsamıza yağ ve nem tayin cihazı alınmıştır
Borsamıza yağ ve nem tayin cihazı alınmıştır Yeni ayçiçek harmanından itibaren Borsamızda kullanılmak üzere Yağ ve Nem tayin cihazı alınmıştır.
30 Ağustos 2009
Ayçiçek harmanı başladı
Ayçiçek harmanı başladı Ayçiçek harmanı 13 Ağustos 2009 tarihinde Borsaya gelen ilk ürünle başladı.
30 Ağustos 2009
Garnizon Komutanımızın Ziyareti
Garnizon Komutanımızın Ziyareti Garnizon Komutanımızın Ziyareti
24 Ağustos 2009
Buğday harmanı bereketli geçiyor
Buğday harmanı bereketli geçiyor Buğday harmanı bereketli geçiyor
24 Ağustos 2009
2009 Yılı Buğday Harmanı
2009 Yılı Buğday Harmanı 2009 Yılı Buğday Harmanı
24 Ağustos 2009
ISO 9001 Kalite Belgesi Aldık
ISO 9001 Kalite Belgesi Aldık ISO 9001 Kalite Belgesi Aldık
24 Ağustos 2009
Plaket Töreni
Plaket Töreni Plaket Töreni
24 Ağustos 2009
Seçimler Yapıldı
Seçimler Yapıldı Seçimler Yapıldı
24 Ağustos 2009
Oda ve Borsa Siteleri
Oda ve Borsa Siteleri
24 Ağustos 2009
  Yükleniyor...